Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Rocketman (2019)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=93016
Datum ispisa: 23.Lipanj/Jun.2026 u 15:33
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: Rocketman (2019)
Objavio: Boozywoozy
Tema: Rocketman (2019)
Datum objave: 23.Travanj/Apr.2019 u 13:05
Zasto se snimio film a covijek nije umro ? Zasto se rusi tradicija ? :) Sad ce Elton znati da film nije dobro prosao,pasti u depru i eto zla... Onako Freddy i kompanija ne mogu da se bune ! :D



Odgovori:
Objavio: house69
Datum objave: 20.Listopad/Oct.2019 u 00:05
Aaa,Boozywoozy svaka vam ((fino odgojeno dijete) :D )) čast na ovom komentaru jer evo i dok pišem još uvijek se smijem.Sio mi je 'ko budali triska; kako bi se u "narodu" reklo za početak ove krasne noći.Ništa mi neće ovaj dan pokvarit,nikakvi crnjaci,a ni "ružne" glave zahvaljujući vama.Dovoljno mi je viditi datum vašeg komentara pa da stavim točku na 'I' za kraj onoga što znam da nas ima posve malo.Sabilo nas skroz,ali ovakvi momenti daju trenutnu nadu u bolje,a koja ode jer uzalud vam svirači. :D Svirači ostali bez 'truda';hahahaha :))))Da smo se trudili možda bi nas bilo još,ali priča se da trudovi nisu laki,naprotiv bole i neću se trudit.Eee,zato sjedi i evo jedan.P.S.Đubre!!Moglo mi je bar duju dat za ovoliku čitabu


Objavio: Mizi
Datum objave: 29.Sijecanj/Jan.2023 u 01:22
Plakao sam kao Snježana Đurišić u onoj pjesmici, kad niko vidijo nije...

Šaim se!



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk