Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Nova sezona The Walking Dead, ali kraj za Legion (05.02.2019.)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na članke
Opis foruma: Komentari na objavljene članke i blogove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=92227
Datum ispisa: 28.Lipanj/Jun.2026 u 04:02
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: Nova sezona The Walking Dead, ali kraj za Legion (05.02.2019.)
Objavio: beogradski
Tema: Nova sezona The Walking Dead, ali kraj za Legion (05.02.2019.)
Datum objave: 05.Veljaca/Feb.2019 u 15:25
Gledao sam TWD, gledam i gledacu, a sto se tice serije Legion, nisam gledao a niti imam u planu.



Odgovori:
Objavio: alex dilach
Datum objave: 05.Veljaca/Feb.2019 u 21:16
Veliki sam fan TWD,ali moram da priznam da su do 9te sezone upali u duuboku kolotechinu i ponavljanje, ali sa 9tom su koliko toliko uspeli da skinu razne balaste prethodnih sezona. Legion je odlichna serija,sa fantastichnim scenariom i veeeoma mi zao shto chujem da je otkazuju.


Objavio: LUCIFER.MORNINGSTAR
Datum objave: 05.Veljaca/Feb.2019 u 23:34
Prve 4 sezone sam odgledao već 3 puta,ali od 5.sezone nadalje samo sam gledao jednom i nema šanse da ih više repriziram.A sad ova 9. sezona je vrhunac gluposti,klinka od 6 godina je glavni lik koja vedri i oblaci ubijajući sve redom...ako je i od amera previše je...proći će kao dosjei x kad je Duhovni napustio seriju...jutros baš skinuo 9.epizodu pa kad sam ju pogledao sere mi se da oprostite...pogledajte novu seriju Kingdom i nećete požaliti verujte mi...pozdrav


Objavio: beogradski
Datum objave: 06.Veljaca/Feb.2019 u 18:35
Ja planiram da skinem Kingdom ali ne tu seriju nego gde igra Frenk Grilo. A TWD sam odgledao sve /mislim na svih 8 sezona/ i cinilo se da je to to. Trenutno gledam Dosije X /11 sezona/, moze da se gleda, ali... A sto se tice TWD, sad kad procitah da je glavni lik devojcica od 6 god., bas mi se nije to dopalo. Jer ja sacekam sve, pa spakujem, zato nisam ni poceo s09. Isto sam nedavno odgledao Fear the Walking Dead, s04 i delovlo je kao kraj serije, ali sam citao da ce biti i s05. Ali TWD, ta devojcica od 6 god.....Svasta, bac cu da vidim. Ali s08 je delovalo bas za kraj serije.


Objavio: IvanBM
Datum objave: 07.Veljaca/Feb.2019 u 13:13
Legion je tolko dosadan i bezvezan da je ne glednjiv. Drugu sezonu sam jedva pogledao i to jer sam se nadao da će bit bolje... Zasluženo otkazivanje...


Objavio: Boozywoozy
Datum objave: 10.Veljaca/Feb.2019 u 01:01
Ja sam pogledao 5 sezona i otada mi se izgubio svaki trag za koji se nadam da necu nikad naci.

-------------
Nije siromah onaj koji ima vec onaj koji nema !!!


Objavio: Majolinica
Datum objave: 10.Veljaca/Feb.2019 u 12:33
Prve tri, cetiri sezone su bile odlicne, ali sve ostale su kopija tih istih sezona, kao da se vrte u krug jer imaju gledanost!
Mene je odavno smorila i jedva cekam da se zavrsi... samo da ne bude sa krajem kao u seriji izgubljeni :)



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk