First Man (2018)
Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=91533
Datum ispisa: 22.Lipanj/Jun.2026 u 19:24 Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com
Tema: First Man (2018)
Objavio: titlovi.com
Tema: First Man (2018)
Datum objave: 08.Prosinac/Dec.2018 u 13:18
|
Prevod je najavio Dehrimon ✨
|
Odgovori:
Objavio: VLL72
Datum objave: 29.Prosinac/Dec.2018 u 11:23
|
Sada su mnogo lepše dočarali Mesec nego prvi put kada su snimali oni iz NASA-e. Verujem da je sve bila laž jer zašto ne bi od 1972. godine pa do sada poslali misju sa ljudima na Mesec i sa modernijom tenologijom apsolutno dokazali mogućnost da se sleti na ovaj Zemljin satelit.
|
Objavio: dzabaludin
Datum objave: 07.Sijecanj/Jan.2019 u 15:59
|
Solidno. Armstrong bi se (po prikazanom) trebao prezivati Mindstrong ili Brainstrong, obzirom na količinu osobnih i poslovnih tragedija. Vjerojatno je zbog toga i izabran kao First Man. Drugačije (realistričnije) prikazane scene iz tadašnjih kapsula u odnosu na prethodne filmove iste tematike. U svakom slučaju preporuka!
|
Objavio: beogradski
Datum objave: 09.Sijecanj/Jan.2019 u 17:02
|
Loše. Baš loše. Razočaravajuće. Opet ista priča sa pregršt poznatih lica a da film nije nešto. A pritom Jason Clarke i Claire Foy su bolje odradili svoj deo posla nego Gosling koji je glavna uloga. Da ne nabrajam sad koja sva imena, ali i Corey Stoll je odradio svoju rolu kako treba. A na ovakvu tematiku sam gledao bolje filmove.
|
Objavio: Freak37
Datum objave: 15.Sijecanj/Jan.2019 u 23:08
Objavio: Vladika
Datum objave: 16.Sijecanj/Jan.2019 u 00:29
Postoji kolizija izmedju nekih istorijskih cinjenica i price, ali verujem da je sve to zbog lakseg prikaza celog svemirskog programa u filmu, mada ceo utisak je mlak. Moglo je i bolje.
------------- Vladika
|
Objavio: daniel-dani
Datum objave: 27.Veljaca/Feb.2019 u 06:24
|
ma daj ko jos veruje da su ameri sleteli na mesec, sranje nevidjeno, dosadnoooooooooooooo
|
|