Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Pengabdi Setan Aka Satan's Slaves (2017)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=89441
Datum ispisa: 27.Lipanj/Jun.2026 u 17:07
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: Pengabdi Setan Aka Satan's Slaves (2017)
Objavio: bokidante
Tema: Pengabdi Setan Aka Satan's Slaves (2017)
Datum objave: 08.Lipanj/Jun.2018 u 13:34
Jako dobrih prvih 75 min. filma, ostatak za zaborav, šteta! 6,5/10



Odgovori:
Objavio: aleksayu
Datum objave: 23.Lipanj/Jun.2018 u 13:37

  Licno mislim da u Aziji najlosije filmove pravi Indonezija i Tajland, barem iz onoga sto sam gledao do sada.

 Pogledacu ovo, sinopsis deluje nestereotipno...


Objavio: robin12345
Datum objave: 31.Kolovoz/Aug.2018 u 18:40
Uopće nije loš horror. U okvirima žanra, nije bačeno vrijeme, mada vrijedi reći da nema nešto inovativno u njemu. No dobra zabava i prvi dio filma je jezovit, što je danas rijetkost. Kraj je malo stereotipan. Meni nije žao što sam ga gledao...


Objavio: chiba
Datum objave: 27.Rujan/Sep.2018 u 07:29
Može da prođe.


Objavio: Wida
Datum objave: 04.Svibanj/May.2020 u 15:06
Dobar Indonezijski horor.



Objavio: JoxerTM
Datum objave: 13.Listopad/Oct.2023 u 15:49
Joko Anwar = ili odličan 5, ili negledljivo, sredine nema.
A ovdje je čista školska petica.

Jezivo.
Ali baš jezivo, lupnulo mi je neštio u drugoj protoriji dok sam gledao (mrkla noć) i nije mi bilo svejedno.
Gluma i kadrovi grade napetu atmosferu, odavno mi nije teško bilo iza nekog "horora" zaspati.
Priču možete reći da vuče malo na rouzmerinu bebu i da je valjda obrada te teme na drugi način, ali nije, zapravo je rimejk nekakvog ocvalog indonezijskog horora.

Plus na školsku peticu je prikaz ondašnjih običaja, žene na dženazi i to ne negdje nazad nego tik iznad rake, ovo bi bila smrtna kazna čerečenjem u Iranu. Volio bih znati je li tamo film zabranjen, ne bi me čudilo da jest.
Minus na peticu je ponavljanje virenja od raznih osoba (jednom je dovoljno) i režiserski/montažno ne baš uredno složen kraj.


Ako tražite pravi horor, da vas baš prožme jeza, a ne da vas trzaju stupidni jumpscareovi, spremit ćete ovaj u kolekciju ponajboljih svih vremena.
Koga zanimaju biografije, ovdje nema što tražiti.

Kako je petak, moguće je da neću stići pogledati večeras i nastavak, a gleda mi se, jako.
Imal' tko vremeplov da se vratim u jučer?



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk