Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Fifty Shades Freed (2018)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=88820
Datum ispisa: 23.Lipanj/Jun.2026 u 18:45
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: Fifty Shades Freed (2018)
Objavio: UroshP
Tema: Fifty Shades Freed (2018)
Datum objave: 09.Veljaca/Feb.2018 u 18:49
dobra recenzija :)



Odgovori:
Objavio: Freak37
Datum objave: 09.Veljaca/Feb.2018 u 21:34
Svaka na mestu ! Trilogija je potpuni promasaj u svakom njenom aspektu. Hvala bogu da je gotovo !


Objavio: vladablok9a
Datum objave: 09.Veljaca/Feb.2018 u 22:21
nisam gledao niti minut i jednog od 3 filma, ali morao sam uci i ostaviti komentar zbog naslova recenzije :) Vrhunski!


Objavio: jeje cantiq
Datum objave: 09.Veljaca/Feb.2018 u 22:35
Nije ni trebala bit trilogija, već prvi dio je katastrofa  darije

-------------
zovi me haringom, ja ću tebe subriancom (strap-on y compris).


Objavio: Black Raven
Datum objave: 09.Veljaca/Feb.2018 u 22:57
Bravo za naslov recenzije.


Objavio: matrix_4_life
Datum objave: 10.Veljaca/Feb.2018 u 11:05
Hmmmm...pozitivna kritika utiče, drago mi je vidjeti. Solidna recenzija ali... "ali meni još od prvog filma Fifty Shades of Grey nije jasno šta bi "ovo", zapravo, trebalo da predstavlja". ALI MENI, pa prijatelju ljude koji čitaju recenzije ne zanima to ALI MENi, subjektivno mišljenje moraš zadržati za sebe ( usput ni meni se ne sviđa film, niti ću ga ikada pogledati), ali ima ljudi, sigurno, kojima se sviđa, kao što sam rekao recenzija stoji, dobra je, ali ipak pokušaj ubuduće to nekako upakovati drugačije ( kad već želiš da se baviš recenziranjem), subjektivno mišljenje je stvar individue. U profesionalnom smislu, mislim, da to ALI MENI nekako zvuči, kao, nametanje svog mišljenja, što opet dovodi o raspravi o ukusima, kakve ko filmove voli.


Objavio: jeje cantiq
Datum objave: 10.Veljaca/Feb.2018 u 11:27
Shvaćam što želiš reći, no nećeš to dobit od našeg "recenzenta", barem ne u idućih par godina. 
Nisu to prave recenzije nego skup informacija pobranih tu i tamo, malo trivije, jeste li znali ovo i ono...posve dostatno za jedan ovakav forum, za članove koji žele kratku informaciju iz prve ruke. 



-------------
zovi me haringom, ja ću tebe subriancom (strap-on y compris).


Objavio: Hogar Strašni
Datum objave: 10.Veljaca/Feb.2018 u 13:35
Filmske kritike i jesu subjektivno mišljenje individue. Tekst kroz koji autor prenosi sopstveni doživljaj pogledanog. Ne treba brkati recenzije sa prikazima filmova, pa da očekujemo suvo predstavljanje podataka o filmu bez ličnog utiska onog ko piše. Niti je posao kritičara da brine kako će se osećati neko kome se ono što on blati sviđa. Čak i forma može da varira od jednog pasusa do čitavog eseja, od epskih hvalospeva do krvničkog obrušavanja. Može neko da se ne slaže sa IgaBivom ili da mu ne prija stil kojim IgaBiva piše (npr. često meni), ali to ne znači da je recenzija van nekog standarda. Jedno je suprotstaviti sopstvene stavove o filmu recenzentovim, a sasvim druga stvar govoriti mu kako treba da piše sopstveni tekst. Kao i sa svim drugim pisanim materijalima, ako nam se nakon par čitanja ne svidi ono što autor ima da kaže, niko nas ne tera da njegove kasnije tekstove čitamo.


-------------
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.


Objavio: Beauq
Datum objave: 13.Veljaca/Feb.2018 u 08:07
Prva dva smo devojka i ja gledali kao komedije. Tako ćemo i ovaj. A što se svršetka tiče - postoji i četvrta knjiga. Nikad se ne zna...


Objavio: jeje cantiq
Datum objave: 13.Veljaca/Feb.2018 u 11:53
Zaplet je fatalno jednostavan pa se lako mogu napisati peta, šesta i još par knjiga.
Meni je u prvom dijelu bilo najsmješnije što su svi glumci na rubu smijeha (kao i ja).

Jamie Dornan kao dominantni master... tip izgleda poput seljačića iz djela Branka Ćopića LOLLOL


-------------
zovi me haringom, ja ću tebe subriancom (strap-on y compris).


Objavio: insideman
Datum objave: 13.Veljaca/Feb.2018 u 12:10
Ali opet zarađuje najviše


Objavio: jeje cantiq
Datum objave: 13.Veljaca/Feb.2018 u 12:16
Dao im Bog odgovarajuću vrst gledatelja Smile

-------------
zovi me haringom, ja ću tebe subriancom (strap-on y compris).


Objavio: Freak37
Datum objave: 13.Veljaca/Feb.2018 u 12:33
Zaradjuje iz cistog razloga jer zenska populacija puni filmske dvorane nebili se divila kako fizicki izgleda glavni glumac.
Naravno izostavljajuci mogucnost lepljenja misica haha.


Objavio: jeje cantiq
Datum objave: 13.Veljaca/Feb.2018 u 12:38
I dio muske populacije koji zeli a ne usudi se natuc svoju staru

Jamie je maneken, tijelo je sve sto ima, niti G od glume.

-------------
zovi me haringom, ja ću tebe subriancom (strap-on y compris).


Objavio: FILMOLOVAC
Datum objave: 14.Veljaca/Feb.2018 u 16:47
samo ribe zanima ovaj sado mazo šit


Objavio: Iva89
Datum objave: 15.Veljaca/Feb.2018 u 19:56
Samo bih da napomenem da ova uloga ne bi trebalo da bude merilo umeca Dzejmija Dornana, gledala sam seriju The fall u kojoj glumi sa Dzilijan Anderson, i odradio je svoju rolu odlicno. Slazem se, inace, sa recenzijom. ;)


Objavio: jeje cantiq
Datum objave: 15.Veljaca/Feb.2018 u 20:09
Nitko nema ništa protiv Jamieja, on je lijep muškarac i još uvijek čeka na svoju ulogu.
Baš noćas sam dovršila dosadnu profeminističku seriju  The Fall (koju ne preporučam nikome), seriju bez ikakove radnje ili napetosti. Što Jamie radi osim što se pokazuje (polu)gol ili u tijesnim majicama..?
Nije glumac kriv, kriv je scenarista.
Meni je Jamie drag, povela bi ga doma iz kina Heart, no na dobru ulogu će još čekati, njegovo vrijeme tek dolazi.



-------------
zovi me haringom, ja ću tebe subriancom (strap-on y compris).


Objavio: vagar
Datum objave: 16.Veljaca/Feb.2018 u 11:03
Amaterski glumci, film za celebritije.


Objavio: sanja-bosnjak
Datum objave: 03.Ožujak/Mar.2018 u 19:48
Pogrešni glumci u pretjeranom prepisivanju Twilight sage. U knjigama se itekako vidi inspiracija, da ne kažem ''copy paste''


Objavio: titlovi.com
Datum objave: 08.Travanj/Apr.2018 u 16:36
Prijevod je najavio adm1r ⚡


Objavio: SamuelPablo
Datum objave: 16.Travanj/Apr.2018 u 11:08
Bas kako ste i rekli....dobro je pa su svrsili!


Objavio: Freak37
Datum objave: 30.Svibanj/May.2018 u 23:52
Tesko sranje


Objavio: Maya1
Datum objave: 28.Veljaca/Feb.2019 u 20:55
Kako se moze pogledati ovaj film?hvala



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk