Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Marrowbone (2017)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=88362
Datum ispisa: 27.Lipanj/Jun.2026 u 16:46
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: Marrowbone (2017)
Objavio: bokidante
Tema: Marrowbone (2017)
Datum objave: 25.Veljaca/Feb.2018 u 13:35
Odličan film! 8/10



Odgovori:
Objavio: jeje cantiq
Datum objave: 25.Veljaca/Feb.2018 u 20:04
Sa strpljenjem fanatika gledala ovaj spor i razvučen fim nadajući se vrag zna čemu, a na kraju niš posebno...ConfusedOuch

-------------
zovi me haringom, ja ću tebe subriancom (strap-on y compris).


Objavio: amir.mira
Datum objave: 27.Veljaca/Feb.2018 u 21:24
film ima svojih čari, ukoliko ne nađete ništa bolje možete i njega odgledati


Objavio: Srecko Delibasic
Datum objave: 07.Ožujak/Mar.2018 u 21:23
Svakako zanimljiviji i upečatljiviji od ovogodišnjeg Oskarovca.

9.5/10


Objavio: robin12345
Datum objave: 07.Ožujak/Mar.2018 u 21:40
Meni ok film. Nije naravno nezaboravno i ultimatvino remek-djelo, no dobar je dovoljno da ne požalim vremena. Obrat je očekivan, no ne na prvu loptu. Malo je nategnuto u nekim dijelovima, no ponavljam može proći.


Objavio: jeje cantiq
Datum objave: 07.Ožujak/Mar.2018 u 21:53
Originalno postovano od strane Srecko Delibasic Srecko Delibasic piše:

Svakako zanimljiviji i upečatljiviji od ovogodišnjeg Oskarovca.

9.5/10
Tu su negdje, guz do guza.. LOL


-------------
zovi me haringom, ja ću tebe subriancom (strap-on y compris).


Objavio: Srecko Delibasic
Datum objave: 07.Ožujak/Mar.2018 u 21:53
Kad god gledam neki španski film, očekujem neočekivano, i nikad da dosadi. :D


Objavio: Srecko Delibasic
Datum objave: 07.Ožujak/Mar.2018 u 21:56
Originalno postovano od strane subrianca subrianca piše:

Originalno postovano od strane Srecko Delibasic Srecko Delibasic piše:

Svakako zanimljiviji i upečatljiviji od ovogodišnjeg Oskarovca.

9.5/10
Tu su negdje, guz do guza.. LOL

Uh, neka, ovaj mi se makar gledao do kraja. Big smileBig smileBig smile


Objavio: jeje cantiq
Datum objave: 07.Ožujak/Mar.2018 u 22:02
Ja sam i Oskarovca pogledala do kraja (nisam tad ni znala da će pobrat Oskara) DeadOuchConfused

-------------
zovi me haringom, ja ću tebe subriancom (strap-on y compris).


Objavio: filips88
Datum objave: 09.Ožujak/Mar.2018 u 22:06
Nije los film ali po komentarima mislio da ce biti vrh, kad ono prosecan.
Cak nema ni H od horora. Drama i misterija. Ali nekako taj kraj filma mi slab u odnosu na ostatak filma. malo me i uspavao film posteno. Ali sve u svemu okay je.


-------------
If I were fall in love, it would have to be with your eyes, your smile, the way you laugh :)


Objavio: robin12345
Datum objave: 09.Ožujak/Mar.2018 u 22:12
Meni ovaj film dosta bolji od The Lodgers ( isto misterija vezana za kuću posredno ), gledao ih dan za danom.


Objavio: jeje cantiq
Datum objave: 09.Ožujak/Mar.2018 u 22:16
Točno, puno bolji od the Lodgers, s time da nijedan od njih nije nešt posebno...

-------------
zovi me haringom, ja ću tebe subriancom (strap-on y compris).


Objavio: Freak37
Datum objave: 22.Svibanj/May.2018 u 02:09
Dobar


Objavio: beogradski
Datum objave: 30.Srpanj/Jul.2019 u 16:13
Dobar



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk