Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Call Me by Your Name (2017)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=87386
Datum ispisa: 28.Lipanj/Jun.2026 u 01:19
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: Call Me by Your Name (2017)
Objavio: jeje cantiq
Tema: Call Me by Your Name (2017)
Datum objave: 26.Prosinac/Dec.2017 u 05:13
Isusebože, uopće ne shvaćam kako sam se ovog dohvatila... 
Dakle, ultra dosadni gay film Luce Guadagnina (poznatog mi imena po tom što radi remake kultnog Argentovog filma Suspiria). 

Dječarac od kojih 16 god upozna očevog suradnika od 25, odmah se baci nanj ko muha na govno i slijedi jedan od najdosadnijih filmskih proljeva od čak 134 minute. 
Nisam izdržala (nisam niti imala zašto), zgasila nakon 17 min...Dead


-------------
zovi me haringom, ja ću tebe subriancom (strap-on y compris).



Odgovori:
Objavio: Yanko
Datum objave: 01.Sijecanj/Jan.2018 u 20:10
Nakon gomile strejterskih sranja ovo je još i dobro...

Malo je bez veze dati komentar nakon samo 17 minuta gledanja istog...

James Ivory dobar kao i uvek... Film puštati homofobnim roditeljima jednom nedeljno u udarnom terminu.


-------------
Be good, be happy! :)


Objavio: jeje cantiq
Datum objave: 01.Sijecanj/Jan.2018 u 20:20
Gay ili str8, priča je moćno dosadna. Morala bi imati barem još nekih elemenata koji će mi vezati pozornost (a nema ih).

Dvije su vrste filmova, ako tako mogu reći: jedni gdje film ima priču, a jedan od junaka je usput gay, i drugi koji nemaju ništa osim činjenice da su junaci gay, da su se susreli, zavoljeli i rastali (a to me kao gledatelja gnjavi žestoko).

No, kako sam filmomaniac po defaultu, nije mi problem pogledati cijeli film i tek nakon kompletnog gledanja ovo sranje kredibilno nazvati pravim imenom (iste epitete bi pobrao i da je str8 priča, ništa mu hetero veza ne bi dodala na kvaliteti) OuchConfused


-------------
zovi me haringom, ja ću tebe subriancom (strap-on y compris).


Objavio: Platan
Datum objave: 01.Sijecanj/Jan.2018 u 20:39
Ako se dečki ljube, onda ne bih gledao, pa molim neku dobru dušicu da mi to dojavi.


Objavio: jeje cantiq
Datum objave: 01.Sijecanj/Jan.2018 u 20:43
Ja ti javljam, Platane.

Ljube se, jedu, sviraju, pjevaju, voze biciklo, druže se. 
Nema agresivnih gay scena, ali to je decidirano gay film.



-------------
zovi me haringom, ja ću tebe subriancom (strap-on y compris).


Objavio: Platan
Datum objave: 01.Sijecanj/Jan.2018 u 20:46
Hvala, dovoljno.


Objavio: Platan
Datum objave: 01.Sijecanj/Jan.2018 u 20:55
Originalno postovano od strane Yanko Yanko piše:

Film puštati homofobnim roditeljima jednom nedeljno u udarnom terminu.

Vidiš, nije problem što se ljube, nego upravo to što si sada rekao.


Objavio: jeje cantiq
Datum objave: 01.Sijecanj/Jan.2018 u 21:02
Filmovi nažalost ne mijenjaju svijest ljudi, njihova čisto edukativna uloga je malena.

No film s vrhunskom pričom čiji je jedan od junaka gay (Crying game, Bara no soretsu, L'inconnu du lac) je posve druga stvar...



-------------
zovi me haringom, ja ću tebe subriancom (strap-on y compris).


Objavio: IgaBiva
Datum objave: 01.Sijecanj/Jan.2018 u 21:14
Crying Game - vrhunski!


Objavio: Platan
Datum objave: 01.Sijecanj/Jan.2018 u 21:18
Malo je filmova u poslednje vreme baz gey junaka. Ne smeta mi, ako se ne žvalave po po` sata. Međutim, film u kome su svi junaci gey nije mi interesantan, pogotovo ne u nedeljnom udarnom terminu. Više zbog dece koja znaju da gnjave sa kojekakvim pitanjima.


Objavio: insideman
Datum objave: 01.Sijecanj/Jan.2018 u 21:30
Danas su strejt ljudi ugroženi, ja ne znam ni za jednu strejt paradu a lgbt agresivno iskaču gde god okreneš glavu. Kad bi mogli fiksirali bi nas kao Aleksa Delarža da ih gledamo na delu.Nije problem što se dva muškarca vole, ili milion njih, ali ne tražite od nas da radimo isto. Svet osuđuje bilo šta više od jednog sladunjavog poljupca strejt ljudi u javnosti a ovi se neće smirti dok ne dobiju gromoglasne stojeće ovacije usled seksa na Tajm Skveru. 

Ovo nema veze sa filmom, da. Tako da, odyebite i yebite se u svojim kućama, niko vam ne brani. Isto kao što i mi radimo.


Objavio: jeje cantiq
Datum objave: 01.Sijecanj/Jan.2018 u 21:52
Inside, to je zato jer su ugroženi sa sviju strana.

Još donekle veći gradovi, ali provincija je mrak - sve se zna o svakome, oni nemaju mogućnost zapošljavanja, tko će zaposlit lezbu ispred zdrave str8 cure?
Provincija je smrt. 

Baci oko na Tri bilboarda izvan Ebbinga, Missouri kojem gay nije tema, ali jest provincijsko stanje duha.
Dečko (koji nije gay)ima crvenu kosu i to je dostatno da se nadignu homofobne muškarčine - gle crvenog pedera, majke mu ga spalim!
Kad si jednom označen, tad postoji samo odlazak, emigracija, spašavanje žive glave.
Teški su to problemi i ne može se olako sudit...



-------------
zovi me haringom, ja ću tebe subriancom (strap-on y compris).


Objavio: Platan
Datum objave: 01.Sijecanj/Jan.2018 u 23:14
Reče škorpija: "Ne mogu si pomoći, to mi je u krvi".


Objavio: jeje cantiq
Datum objave: 01.Sijecanj/Jan.2018 u 23:17
Pa i jest mu u krvi, seksualna orijentacija se ne bira.

Najsmiješnije u svemu što su roditelji tih pedera ponosite balkanske muškarčine LOL




-------------
zovi me haringom, ja ću tebe subriancom (strap-on y compris).


Objavio: Srecko Delibasic
Datum objave: 19.Sijecanj/Jan.2018 u 17:07
Nijesam mnogo očekivao od ovog potencijalnog oskarovca, ali ispade fin, nenametljiv, prirodan i lijep film. Prelijepa atmosfera, Italija 80-ih. Nije neko revolucionarno djelo, niti mora da bude.

Isto bih rekao i da je hetero par u pitanju. :D


Objavio: osman2510
Datum objave: 26.Sijecanj/Jan.2018 u 15:20
opet neki gejevi. siguran sam da će pokupiti sve za što se kandidovao. Mislim, nije da baš nemam ništa protiv, ali me i to toliko promovisanje i isticanje iznimno iritira.


Objavio: jeje cantiq
Datum objave: 26.Sijecanj/Jan.2018 u 16:58
Ne iritira toliko koliko promoviranje aktualne američke politike, pa ako može smeće Argo pobrat Oscara, nek ga pobere i par pedera.

Nemam ništa protiv gay tema na filmu, ima tu i remek-djela (Crying Game, Brokeback Mountain, Chun gwong cha sit), ali ovaj naslovni film mi je blijed, dosadan, ravan i totalno nezanimljiv DeadOuch


-------------
zovi me haringom, ja ću tebe subriancom (strap-on y compris).


Objavio: Danilo-Naissus
Datum objave: 26.Sijecanj/Jan.2018 u 18:51
Argo je samo kap u moru,... Loš film. Zvanična verzija jednog istorijskog događaja, kao i uvek. Retko kad odličan film dobije Oskara. Uvek je to neka naplata duga ili izlobiran film.

* o LGBT ko voli nek izvoli, ali da nije biološki normalno - naravno da nije. Isuviše se forsiraju ove teme. Živi i pusti druge da žive - moj moto.

** ono zamislite da neko propagira npr. jedenje sladoleda u svakom filmu, pa vremenom svima dosadi sladoled u svakom filmu.   Kad tad.   

Call Me by Your Name (2017) - posle 10-15 minuta prekinuo sa gledanjem. Već viđeno. Bez lične ocene.    


Objavio: jeje cantiq
Datum objave: 26.Sijecanj/Jan.2018 u 19:24
Jedno je normalan, neopterećen film s pričom u kojoj su neki likovi gay, a posve drugo propagandni gay filmovi namijenjeni isključivo promociji gay prava (kakav je primjerice ovaj naslovni).

Prije par godina u Americi je bila ona strašno naporna kampanja za gay brakove, svaka poznata osoba se morala izjasnit za gay brakove (i posvajanje djece), iako u stvarnom životu jako malen broj gay osoba žele brak i djecu, kao što jako malo gay osoba želi te jebene gay parade.
Zadnje što oni žele je paradirati na cesti sa svojom seksualnošću i detaljima iz spavaće sobe, to je poniženje a ne ravnopravnost.

Čiji su interesi u toj igri i čiji je to marketing, to je neka druga priča.



-------------
zovi me haringom, ja ću tebe subriancom (strap-on y compris).


Objavio: Freak37
Datum objave: 26.Ožujak/Mar.2018 u 23:24
Dobar !


Objavio: Freak37
Datum objave: 26.Ožujak/Mar.2018 u 23:26
Dobar !


Objavio: daniel-dani
Datum objave: 11.Prosinac/Dec.2018 u 09:49
Odvratan film, bljak, smucio mi se


Objavio: Dee_Monk
Datum objave: 11.Prosinac/Dec.2018 u 18:31
Prva strana se crveni od banovanih, nisam ovo skoro video. LOL
Sto se tice ovakvih filmova, znam za Brokeback mountain i ovaj. Prvi navedeni film nisam odgledao do kraja, tmuran,spor i dosadan mi bio, tako da je otisao na Delete. Jednom prilikom je bio na tv-u, kazem mojima (ljudi u godinama), "pazite bice heftanja", cale laje, keva umire od smeha (zena veciti romantik, bukvalno puna soba romana i ljubavnih knjiga). Al su ogledali do kraja.
Za Call me by your name- mogu reci da je ok film, ogledao sam do kraja, samo je odvratna ona scena sa breskvom/kajsijom, sta vec. Ostalo je OK. Najvise mi se dopala muzika, Sufjan Stevens- svaka mu cast, glas, laganini mjuza...vec je dodan u winamp.

Boom, dva coveka se poljubila...wow, znate da je imam rodbinu (sva sreca ne vidjam ih cesto), koja se ljube u usta... Obraz? rukovanje...ma ne, nije im to fazon LOLLOL 2 x sam se opekao, sad samo pruzim ruku i zabacim glavu unazad LOLLOLLOL


U sustini, nista posebno, ok, muzika dobra. 



-------------
Hajde, Bože, budi drug, pa okreni jedan krug unazad planetu....



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk