Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

The Foreigner (2017)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=86935
Datum ispisa: 28.Lipanj/Jun.2026 u 11:36
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: The Foreigner (2017)
Objavio: titlovi.com
Tema: The Foreigner (2017)
Datum objave: 19.Listopad/Oct.2017 u 19:14
Prijevod je najavio Bambula ⚡️



Odgovori:
Objavio: Platan
Datum objave: 03.Prosinac/Dec.2017 u 01:42
Klasika, klišei, ali meni dobar, 7/10.


Objavio: zvonko3333
Datum objave: 05.Prosinac/Dec.2017 u 08:48
Ocena 1-10= 8


Objavio: PPR007
Datum objave: 05.Prosinac/Dec.2017 u 09:40
Iskreno Jackie Chan me odusevio... valjda sam navikao da se glupira u svojim filmovima pa me ova njegova uloga kupila da pogledam ovaj film koji je odlican....za one koji vole akciju sa odlicno uradjenim karakterima glavnih aktera svaka preporuka 9/10


Objavio: Icko5
Datum objave: 05.Prosinac/Dec.2017 u 11:40
Dobar film, vredi ga videti.


Objavio: Black Raven
Datum objave: 12.Prosinac/Dec.2017 u 13:51
Odličan film,preporučujem ovaj film. Ocena 8/10


Objavio: zele
Datum objave: 17.Prosinac/Dec.2017 u 14:09
Dali postoji mogućnost da netko sinhronizira titl sa filmom.
Izašao je film bez onih kineskih slova tako da niti jedan titl onaj stuttershit,
nemoguće je uskladiti. molio bi nekoka kome to nije neki problem.


Objavio: Black Raven
Datum objave: 18.Prosinac/Dec.2017 u 23:15
Bambula je postavio nekoliko titl-verzija za ovaj film pa izaberi neku verziju i taj snimak skini sa neta.


Objavio: puppet_master
Datum objave: 19.Prosinac/Dec.2017 u 06:02
Originalno postovano od strane Black Raven Black Raven piše:

Odličan film,preporučujem ovaj film. Ocena 8/10


Baš ga pozajmih ovih dana, zanima me ostareli Chan, nisam ga gledao neko vreme, dakle i vredi filmić, hvala. Smile


Objavio: zele
Datum objave: 19.Prosinac/Dec.2017 u 13:39
Haha, misliš da nisam skinuo sve titlove, svi su samo za onaj sa kineskim usnimljenim slovima,
Ja sam uzeo eng.titl i upisao red po red i sad imam savrsen titl.


Objavio: Bambula
Datum objave: 19.Prosinac/Dec.2017 u 13:48
Originalno postovano od strane zele zele piše:

Dali postoji mogućnost da netko sinhronizira titl sa filmom.
Izašao je film bez onih kineskih slova tako da niti jedan titl onaj stuttershit,
nemoguće je uskladiti. molio bi nekoka kome to nije neki problem.

https://titlovi.com/titlovi/the-foreigner-266447/" rel="nofollow - The Foreigner  (2017)                                     

https://titlovi.com/titlovi/the-foreigner-266446/" rel="nofollow - The Foreigner  (2017)







Objavio: Stole Haringa
Datum objave: 21.Prosinac/Dec.2017 u 07:35
Stranac je odličan politički triler koji pored dobre akcije donosi i Džeki Čena u ulozi u kakvoj se retko viđa. Dobar je u ulozi mračnog tipa koji ima više u glavi nego u rukama i nogama. Džeki mi u f izgleda kao neko ko za potrebe filma izgleda kao žilav dedica koji namerno prikriva svoju snagu, brzinu i spretnost. Dobro mu ide ta oronulost kao otklon od silnih akcionih komedija koje su poszale njegov zaštitni znak. Za njim ne zaostaje mnogo ni Pirs Brosnan u ulozi političara koji pere svoju prošlost i ovo mu je jedna od boljih uloga u poslednje vreme.

  Film Stranac me podeća malo na one akcijaše u kojim su se dobro snašli jedan L.NIson ili M.Gibson. Sličnost sa filmovima Edge of Darknes (2010) ili Taken (2008) je za mene neverovatna. Ne znam da li je to možda  zbog toga što se Džeki pridružio ekipi ožalošćenih i brižnih filmskih očeva ili je to zbog sumorne atmosfere koja je pored očinske brige obeležila ove filmove.

  Da ne dužim, ovo je uprkos klišeima pristojan film koji će možda biti prekretnica u Čenovoj karijeri. Reditelj Kempbel i njegov ljubimac Brosnan nisu podbacili. Ko zna, možda Kempbel i Čen ovim filmom okrenu servu i izvezu film na azijsko tržište koje nas decenijama zatrpava akcijašima (ne)sumnjivog kvaliteta.


Objavio: rocknrollabgd
Datum objave: 25.Prosinac/Dec.2017 u 19:39
Dobar filmic, Dzeki na nivio ;)


Objavio: DzonDon
Datum objave: 25.Prosinac/Dec.2017 u 20:15
Odličan je film. Kao i svak i sa Dzekijem, obožavam ga.

-------------
If you are justice, please do not lie. What is the price for your blind eye?


Objavio: tantal
Datum objave: 25.Prosinac/Dec.2017 u 21:28
Veliko iznenadjenje.Veliki napredak za Dzeki Cena.Za pirs Brosnana znamo da je dobar ukoliko i koliko mu scenario i i reziser dozvole.Ali maleni Dzeki je veliko iznenadjenje.Dobar politicki triler.


Objavio: Alexd40
Datum objave: 26.Prosinac/Dec.2017 u 14:18
Evo opet mene dosadnoga ! Film sa interesantnom temom o kojoj se malo pisalo,govorilo a pogotovu snimalo. Ima i tamo malo zla o kojem se cuti a dobro skriva. Dobra gluma i interesantan film , ali sam ja obratio paznju na pricu koju ima. Sukob Engleza i Iraca je postojao ali je dao i ovakve slucajeve za koje se ili zna ili se o njima cuti. Izvinite postovani prijatelji , ali se trudim da budem iskren i dosledan. U filmovima ne treba gledati samo ,,lepotu,, vec i poruke koje bi trebalo svaki film da da. Treba pogledati ovaj film. Pozdrav svima na Titlovi.com.


Objavio: monsep1234
Datum objave: 29.Prosinac/Dec.2017 u 10:06
napokon odličan film


Objavio: bokidante
Datum objave: 30.Prosinac/Dec.2017 u 21:38
Inače nisam fan Jackie Chan-a, ali ovaj film je odličan! 8,5/10


Objavio: Drak0n
Datum objave: 06.Sijecanj/Jan.2018 u 01:08
Dobar film. Preporuka 8/10.


Objavio: monsep1234
Datum objave: 08.Sijecanj/Jan.2018 u 10:34
odličan film


Objavio: aco-vujatovic
Datum objave: 08.Sijecanj/Jan.2018 u 16:45
Nje lose ocekivo sam puno vise


Objavio: Vladika
Datum objave: 08.Sijecanj/Jan.2018 u 19:51
Sasvim dobro. Dinamicno, nepredvidivo... preporuke!

-------------
Vladika


Objavio: mirko1973
Datum objave: 09.Sijecanj/Jan.2018 u 13:15
pa moze da se gleda


Objavio: Boozywoozy
Datum objave: 14.Sijecanj/Jan.2018 u 21:02
Skinuo sam ga i nikako da ga pogledam.


Objavio: filips88
Datum objave: 17.Sijecanj/Jan.2018 u 23:49
Dobar film. Svidja mi se i tematika filma, drzi paznju sve vreme.  Kome se svidela tematika preporucujem da pogleda i film  Cleanskin iz 2012 sa Son Binom.

-------------
If I were fall in love, it would have to be with your eyes, your smile, the way you laugh :)


Objavio: NaEdenCovekBratMu
Datum objave: 18.Sijecanj/Jan.2018 u 00:22
Nekako boli gledati ovu tranziciju Džekija sa akcije i komedije u drame i kako čovek stari,
znajući da njegovi filmovi više neće biti isti. Unhappy

Doduše, ova uloga mu je dobro legla, ali nije onaj Džeki na koji smo navikli. 


Sve u svemu, dobar film. Preporuka i od mene. Thumbs Up


-------------
https://goo.gl/hcghNH" rel="nofollow - | Repertoar https://goo.gl/GTXC59" rel="nofollow - | Selo | https://goo.gl/tsVsdQ" rel="nofollow - Nađi špijuna |


Objavio: Zagor74
Datum objave: 23.Sijecanj/Jan.2018 u 16:38
Klišeizirana priča ali odličan film. Jackie,Pierce svaka čast,kapa dolje. Svakako pogledati i uživati


Objavio: StefanHD
Datum objave: 29.Sijecanj/Jan.2018 u 17:51
Sasvim ok za taj tip filma.


Objavio: Enter Sandman
Datum objave: 14.Veljaca/Feb.2018 u 22:51
iznenadio me Chan sa ovom ulogom, definitvno pogledati 7/10


Objavio: Bora61
Datum objave: 19.Veljaca/Feb.2018 u 22:49
Uzivao sam u filmu. Jc, mator, ali odlican. 7.8/10


Objavio: beogradski
Datum objave: 01.Studeni/Nov.2018 u 13:32
Prijatno sam iznenađen. Pirs Brosnan je dobar i ozbiljan glumac, a režiser Martin Kembel je napravio čudan miks Pirs i Džeki Čen, čiji fan nikada nisam bio, smetalo mi kod njega ta nekakva komika, ali film Stranac je nešto sasvim drugo. U ovoj godini i u skorije vreme šta sam odgledao, što se tiče akcionog žanra uz Dan Bastilje sa Idris Elbom i film Stranac spada u bolje akcione filmove.. Preporučujem.


Objavio: JoxerTM
Datum objave: 02.Svibanj/May.2025 u 14:19
Ovaj sam odgađao ko blesav i recimo da je došao na red.

Kratko.
Sve je napravljeno kako treba, međutim zanatski. Zato neću cjepidlačiti oko sumnjivih dijelova radnje.
Ali film ne donosi ništa novo, sve je ovo već viđeno u nekim drugim okolnostima.
Čak i da ima nešto novo, ma koga briga za IRA-u.

Polurazočaran jer je scenarij namjerno Jackieju posmicao obitelj samo da ima razlog pretvoriti ga u tragičnog junaka:
Gledati, ali ne očekivati previše.


Objavio: puppet_master
Datum objave: 02.Svibanj/May.2025 u 22:45
Isti slučaj, glede višegodišnjeg izbegavanja ovako čega sa Chanom, uz svo poštovanje prema njegovim godinama tada, ne može se đilitati i lomiti doveka ali šta mu fali da je radio u HK, njemu niti gori pod nogama za lovu pa da mora u ovako čemu biti, niti mu smeta to što je Kina napravila od HK i tamošnje kinemagrafije, niti bi mu tamo falilo kvazi ozbiljnijih ili hajde gotovo dramskih uloga.

Čime, aman, da me privoli da gledam ovako šta, mada mislim da sam puštao sebi ovaj film i da sam ubrzo odustao, nego mi je zaboravljiv i neinteresantan da bih pamtio šta sam i da li uopšte video tu. Naročito u ovakvim godinama kakve su već bile ove iza mene u to vreme.


Objavio: beogradski
Datum objave: 02.Svibanj/May.2025 u 23:32
Eh a mi ljudi kakvi smo. Kad treba kritikovati tj. napadati nešto, tu smo prvi. Te ne valja ovaj film, te ne valja ova serija te ne valja ovaj glumac te ne valja ovaj režiser, te ne valja ovaj pevač, te ne valja ova grupa te ne valja ovaj fudbaler, te ne valja ovaj trener, ma lljudima je teško ugoditi. Da se razuneno, ja se uvek ogradim da su mišljenja različita kao i ukusi i o tome ne treba raspravljati ali samo kad bi uzeo za primer ovaj sajt Titlovi.com, ma ja zaista ne znam da li je neko ikada nešto pohvalio ma i da jeste to je retkost ali kad treba neki napada e tu smo mi ljudi drugačiji. Recimo ja sam npr samokritičan a to je retkost pa sam napisao između ostalog da nisam fan Miloša Bikovića ali ne mogu da osporim da je ipak uspeo da uradi nešto u tok Rusiji ili posle kad sam odgledao drugi deo filma Južni Vetar morao sam da pohvalim a to ako nisam njegov fan to je nešto drugo. I na primer ne gledam ja svet da je sve sjajno i bajno i da je šareno ali ne gledam i da je sve sivo. Ljudi kao ljudi su takvi svudas u svetu ali na ovim prostorima Bože sačuvaj. Recimo bombarduju vestima skače struja ovaj ubio ovoga ovi se udavili u septičkoj jami, poskupeće hleb i blablabla i tek na kraju kad te utuku stave vest rodio se panda u zoo vrtu. Tu se vraćamo na ono, ne gledam da je sve šareno ali nije bre ni sve sivo. Ja recimo nisam ni optimista niti pesimista već sam realista. I ok, ovaj film se nekome svideo, kao npr meni a nekome nije i ok. Ali pogledajte malo komentare svih ljudi, tu sam i ja naravno i videćete da u većini slučaja samo se napada napada napada te kritikuje se ovaj te onaj. Ili na primer ovaj režiser je mogao bolje. Pa uzmi brate kameru pa snimi bolje. Ili e ovaj trener ne valja. Preuzmi klub pa budi trener pa da vidimo. Nebitno da li su to forumi gde se uzmu korisnička imena ili te vaše društvene mreže gde iak pišu vaša imena i prezmena mada znam primer da jedan isti lik ima 5 naloga a od toga su mu 2 kao žensko znači no comment ali.... Hajdemo barem malkice da promenimo ploču i da ne gledamo sve negativno jer ovakvim tempom zato i idemo ka kraju. Ja vidim smak sveta u ovakvom obliku, sve te prirodne nepogode, nesreće i slično ali mislim da tu kumuje i ta takozvana negativna enerija koja nas sve uništava i ta neka nepotrebna mržnja. Nisam hipik ali.... Ovaj mrzi ovog naziva ga da je četnik ovaj ovog mrzi naziva ga da je ustaša ovaj ovog da je balija ovaj ovog naziva da je crnja ovaj ovog mrzi što je gej ovaj ovog pto je narkoman ovaj ovog što je u stranci kod ovoga, ovaj psuje ako mu pobegao autobus ispred nosa a naići će sledeći.....Au au au. Smile ) I ps. Nije sve tako crno )


Objavio: puppet_master
Datum objave: 02.Svibanj/May.2025 u 23:58


Zašto zaboga ne budeš makar malo precizniji, uz sav taj tekst pride, gde si ti video u temi mržnju ili obezvređivanje, otkud baš posle joxerovog i mojeg posta pobogu, ne može dalje tako šta od nas. O kome ti onda tu uopšte, baš u ovoj temi nešto generalno o raji, pozitivnosti/negativnosti?

Čitava poenta foruma je upravo da svako kaže svoje, a ne da ukoliko je ikome koješta tu bezveze i nebitno, da onda šatro mora snimati bolji film inače je, šta, jaje neko? 😵‍💫 Pa onda da ne pričamo išta ako nam je nešto bez veze i neprivlačno, jer u suprotnom moramo da dokazujemo da umemo bolje. 😂 Zašto zapravo išta i pisati uostalom.

Koliko samo puta praviš milion postova o tome šta sve nećeš gledati, koliko ti je ovaj-ona neprivlačan, na šta liči, kako te ne zanima ovo, ono, 80% toga ionako napamet, svojom nezainteresovanošću i sam kažeš da nećeš taj, taj, taj i taj film, žanr, stil, glumca, glumicu, i zamisli da ti potom neko mudruje o tome da bi onda trebalo da sam budeš glumac i snimiš šta god, ili da pominje nekakve napade, mržnju, kritiku. Van pameti.


Objavio: puppet_master
Datum objave: 03.Svibanj/May.2025 u 00:05
A pazi najsmešniju stvar by far, na forumu milion kompleksaških, negativnih postova krcatih ruganjem i mržnjom, upadljivo umobolnih ljudi (mislim daleko grđe, ovo je light varijanta, tepanje gotovo, jer sam blag i dobro raspoložen danas) oko daleko prirodnijih, ljudskih stvari, no ako se bude nezainteresovan za neki od Chanovih nebitnih filmova u prebogatoj karijeri, onda se baš ovde seti nekakvih napada, mržnje, kritike, a vamo pršti idiotizam iz milion drugih tema 😂😂😂😂


Objavio: beogradski
Datum objave: 03.Svibanj/May.2025 u 21:10
Ama stas vam je ljudi. Ne budite bukvalisti. Nisam mislio nista licno ni tebi puppett-u niti Jox-u nego globalno. Ne mora da je film u pitanju, bilo sta, ljudi su skloni da traze belu dlaku u kiselom mleku. Nema potrebe da se iko od vas dvojice naljuti jer ja se uvek ogradim da postoji sloboda razlike u misljenjima i u ukusima i ok aklos se nekom nije dopao ovaj film ili obrnuto nego sam ja izneo misljenje za sve u globalu. Svet je takav i ja ga ne mogu promeniti niti sam imao nameru u tome niti je imam niti cu, zivim svoj zivot i to je to. A nema potrebe da se neko naljuti ili nekakva prepucavanja. Prijatno


Objavio: puppet_master
Datum objave: 03.Svibanj/May.2025 u 21:32
Raja ko raja, sa jedne strane je, verujem, do samog neta, ne stoje jedni ispred drugih u normalnoj komunikaciji, nego svako sa već nekom svojom frustracijom aka neku temu, pa to ispada negativnije, kako ti kažeš napadački, no to je možda zato što su opušteniji, iz kreveta, bez većih posledica, mogu mračiti do neba i nazad. Ekran trpi nezadovoljstvo,tome više gunđanja, lajanja, pre negoli vedrine a i nju vidimo vazda u kakvom cinizmu i ruganju, "mean spirited", više negoli u kakvom "čistijem" humoru, možda baš zato što je svet takav kakav pišeš da jeste, pa je cinizam tek štit ili prosto način da se ne pristane na predaju tom i takvom svetu, šta znam.

Inače, dobra su prepucavanja, jačaju karakter 😋 no ja zapravo samo rekoh svoje. U stvari sam na silu, preko volje u ovakvim temama, naporne su mi, ne volim da pričam o nekim tamo drugima, sada smo svi kao kakvi sociolozi moš misliti, meh, šta imam sa rajom, svetom, tuđim stavovima i ponašanjem, kritikom ili čime god već, uvrh glave mogu o sebi tj o mojim mislima, drugi će se snaći ili ne, ne želim ih kao svoju temu.


Objavio: beogradski
Datum objave: 03.Svibanj/May.2025 u 23:33
Da das puppet, ''raja'' ko ''raja''. I upravu si to za cinizam jer biti ironican i cinican je nesto ipak drugacije nego biti sarkkastican. Neko stavlja sve to u isti kos ali nije. Ja recimo ne volim kad je neko ironican ili cinican to ima neku dozu otrova dok ako je nekad neko sarkasatican e to je nesto drugo. Ja ponekad znam biti sarkastican sa dozama aluzija ali pitanje je da li tajj neko i zna sta je aluzija ) Naravno ne mislim na tebe nego neki tamo ljudi koji kao znaju sve a ne znaju nista. To j vrsta onih ljudi koji u tudjem oku vide trn a u svom ne vide deblo ) LP


Objavio: puppet_master
Datum objave: 04.Svibanj/May.2025 u 04:02
To je takođe klasika 😂 svi kanda imamo mnogo bolje mišljenje o sebi negoli je to iole blizu istini a ogledalo zna biti najstrašnija zver za kojekoga, lakše je upirati prstom u druge 😂 No opet se vrtimo u krug negativnosti, ima i toliko lepote u ljudima, koliko god sve patetično i beznadežno možda ponekada izgledalo bezmalo sve u vezi nas 😂


Objavio: beogradski
Datum objave: 04.Svibanj/May.2025 u 12:57
Ma slazem se puppet. Ali isto tako ako naletimo recimo na troje nadrndanih negativnih ljudi, n znaci da ce i cetvta osoba biti takva. Ako su ovo u vecini ne znaci da ovih drugih nema



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk