Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

War for the Planet of the Apes (2017)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=85888
Datum ispisa: 24.Lipanj/Jun.2026 u 16:17
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: War for the Planet of the Apes (2017)
Objavio: titlovi.com
Tema: War for the Planet of the Apes (2017)
Datum objave: 15.Srpanj/Jul.2017 u 00:22
Prijevod je najavio Bambula ⚡️



Odgovori:
Objavio: tantal
Datum objave: 01.Kolovoz/Aug.2017 u 15:19
Tek cu ga gledati ali u bioskopu.


Objavio: marko-ivezic
Datum objave: 01.Kolovoz/Aug.2017 u 15:43
film je za 3d ekrane ..


Objavio: djcvrle
Datum objave: 28.Kolovoz/Aug.2017 u 22:29
Odličan 3. dio serijala,pomalo drugačiji od prethodna dva


Objavio: VladBetMi71
Datum objave: 03.Listopad/Oct.2017 u 01:01
Mnogo Majmuna u filmu.Samo se pitam kako su preveli film kad majmuni ne govore.


Objavio: milan-metelko
Datum objave: 09.Listopad/Oct.2017 u 17:38
izplati se pogledat


Objavio: josip-gluscic
Datum objave: 09.Listopad/Oct.2017 u 19:41
gledao sam sve do sada i nemam zamjerke. jedino mi je žao Cezara :-( nadam se da će bit još nastavaka..


Objavio: robin12345
Datum objave: 09.Listopad/Oct.2017 u 20:08
Daleko je to najslabiji nastavak, odrađivanje posla i to dosta nezanimljivo. Flop sezone, bar u TOP5 za sada.


Objavio: monsep1234
Datum objave: 10.Listopad/Oct.2017 u 10:02
tehnički super odrađeno,ali mislim da je tema iscrpljena,ipak vredi ga pogledati


Objavio: tantal
Datum objave: 17.Listopad/Oct.2017 u 00:28
Vudi Harelson odlican kao i obicno film odlican 5 od deset.


Objavio: ivan1962
Datum objave: 17.Listopad/Oct.2017 u 08:06
Pristojan završetak jednog serijala, valjda... Mislim da još neki nastavak ne bi bio poželjan.


Objavio: Alexd40
Datum objave: 17.Listopad/Oct.2017 u 22:53
Evo opet mene starog ! Neko se ovde pitao a gde su tu nasi majmuni. nasih nema ni medju majmunima i medju ljudima. jaka je ovo prica treba se dobro razmisliti i koncentrisati. Gluma sjajana a o masci da i ne govorim. Vredi ovo pogledati i izvuci neke zakljucke. Da ne duzim svaka cast za prevod i sinhronizaciju a film se mora pogledati. Pozdrav svima a ponajvise Titlovi.com.


Objavio: josip-gluscic
Datum objave: 18.Listopad/Oct.2017 u 19:07
meni odličan film za tužnim završetkom..šmrc Cezar :-(
ipak smo MI ljudi veći majmuni od samih majmuna :-)


Objavio: bokidante
Datum objave: 20.Listopad/Oct.2017 u 18:01
Jako dobar film, odlična trilogija! Moja ocjena je 7,5/10


Objavio: AcaNDr
Datum objave: 20.Listopad/Oct.2017 u 20:42
Originalno postovano od strane josip-gluscic josip-gluscic piše:

meni odličan film za tužnim završetkom..šmrc Cezar :-(
ipak smo MI ljudi veći majmuni od samih majmuna :-)



Mislim da bi bio red da se napise da komentar ima spojler, jer ubiste mi volju za filmom.... Ne verujem da ljudi mogu tako neke komentare napisate.


-------------
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.

- Armin van Buuren



Objavio: ivan-macanga
Datum objave: 23.Listopad/Oct.2017 u 20:33
ja sa ga uspio odgledati iako sam očekivao nešto na tragu prva dva dijela.....ocjena 6/10


Objavio: besker-melinda
Datum objave: 14.Studeni/Nov.2017 u 15:25
Usprkos pobuni mojih ukućana (šta ćemo to gledat, neke majmune) i tome što ih nisam uspjela nagovoriti da ga gledaju sa mnom, meni nije žao ni jeden minutu koju sam potrošila na ovaj film. Likovi imaju osobnost, priča je jedinstvena. Iako je prvi dio daleko najbolji i ovaj je jaako dobar. Definitivno preporučam.


Objavio: Platan
Datum objave: 17.Studeni/Nov.2017 u 00:38
Vrlo dobar film, malčice razvučen. Svakako ga treba pogledati, tu nema dileme.


Objavio: Black Raven
Datum objave: 20.Studeni/Nov.2017 u 13:48
Odličan je ovaj film kao i ceo serijal o Planeti majmuna.


Objavio: tantal
Datum objave: 20.Studeni/Nov.2017 u 15:28
Koja razlika izmedju predhodnog sa Mark Volbergom.Veliki napredak.Ovaj  film mi se za razliku od onoga od pre par godina,dopada.


Objavio: Rakan
Datum objave: 10.Ožujak/Mar.2018 u 16:14
Sasvim dobra trilogija, a rekao bi i bolja od svog originala (Planeta majmuna) čiji je u priči prethodnik. (prequel).

Indijanci su odavno istrebljeni ili se obojili u belo pa nisu zanimljivi za filmsku eksploataciju, ali tu su majmuni koji govore i misle, da ih zamene. Politički i moralno bez greške. Beli fašisti su konjica koja svoje zločine pravda opstankom (belog) čoveka. Toliko su okrutni da čak i pripadnike svoje rase koji su bolesni, lišavaju života.

Cezar - prvi majmun koji je postao "čovek", glavni je heroj, i teško ko može da gaji simpatije prema ljudima, i da ne navija za Cezara i njegovu majmunsku braću.

Vudi Harelson je uvek dobar i zaista je vreme da već jednom dobije ćelavka. Dosad je tri puta bezuspešno bio nominovan.

Dobro provedena dva sata. Ocena 7.5 od 10.



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk