Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
Opis foruma: Ovdje možete naći informacije o filmovima
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=66873 Datum ispisa: 23.Srpanj/Jul.2026 u 09:16 Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com
Tema: 007: Spectre (2015)Objavio: mega games
Tema: 007: Spectre (2015)
Datum objave: 28.Ožujak/Mar.2015 u 03:01
007: Spectre (2015)
Žanr: Akcija, Adventure, Triler
Režija:Sam Mendes
Scenarij:Ian Fleming (characters), John Logan (screenplay), 2 more credits »
Monica Bellucci ... Lucia Sciarra Daniel Craig ... James Bond Ralph Fiennes ... M Léa Seydoux ... Madeleine Swann Dave Bautista ... Mr. Hinx
Uspomene iz sopstvene prošlosti upućuju Bonda na trag opasne zločinačke organizacije. Dok se M bori sa britanskim vlastima da tajna služba ostane i dalje aktivna, Bond otrkiva strašnu istinu koja se krije iza organizacije S.P.E.C.T.R.E.
------------- http://www.megablog.rs/" rel="nofollow - Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...
Odgovori: Objavio: AcaNDr
Datum objave: 11.Studeni/Nov.2015 u 13:50
Moram reći da me je prvih 5,6 minuta filma (do theme song-a) oduševilo. Znam da nije spoiler ako kažem da se radnja u tih 5,6 minuta odvija u Meksiku na Dan mrtvih i da je sve pun pogotak. Njegov šmekerski stil, muzika, atmosfera, ma sve je predobro. Ne pamtim kad me je otvaranje filma (Bonda) ovako zalepilo za sedište i kako sam ga odgledao širom otvorenih očiju.
Nije ostatak filma loš, ali ovo je onaj osećaj kad vas u startu iznenadi i ostanete pod utiskom čitav film.
MOGUĆI SPOILERI!!!
Svega ima u filmu (osim sexa, a i to nije spoiler, jer se i to zna ), prelepih delova Alpi, čak i pustinja, akcije, iznenađujuće dosta komičnih scena, nema Sony Z5 (iako je u reklami), nema gomile gedžeta (prepoznatljivih za Bonda), tu je legendarni Aston Martin i novi model DB10, kao i Jaguar CX 75, nema pun kofer oružja, samo mali ženski pištolj ... mogao bih do sutra.
Čak je i prosipao Heineken, a počeo je da pije "Dirty Martini", navodno ga piju muškarci zavodnici...
Kako bilo, meni je film odličan!
------------- I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.
- Armin van Buuren
Objavio: cersei
Datum objave: 11.Studeni/Nov.2015 u 14:08
i naravno još je onaj žuti Bond
Objavio: AcaNDr
Datum objave: 11.Studeni/Nov.2015 u 14:18
cersei piše:
i naravno još je onaj žuti Bond
to mu daje dodatni šmek
------------- I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.
- Armin van Buuren
Objavio: cersei
Datum objave: 11.Studeni/Nov.2015 u 14:57
što mu dodaje
tajnih agenata ima pun kufer... a jedan je Bond.
Ono uglađen englez, pije skupu cugu a ne jeftino pivo (takvih imamo i doma)
pa ono dok kaže Bond, James Bond.. pa svim ženama na 500 metara pukne guma na gaćama i tak to, gdje je zavodnik tuuuuu
Smrt žutom
Objavio: AcaNDr
Datum objave: 11.Studeni/Nov.2015 u 15:06
Bio žut, crven, zelen... bond je takav, trenutno. Nije on kriv što im je Heinekn ponudio ne znam ni sam koliko miliona i što pije pivo, što više ne puca seksipil na sve strane, što više nije Bond, nego napaljeni plavušan ...
Za mene je on klasičan primer kako Bond treba da izgleda i da se ne vrti sve oko lepih žena i je*enog martinija
------------- I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.
- Armin van Buuren
Objavio: bojanadj
Datum objave: 11.Studeni/Nov.2015 u 17:42
Kakva je Monika? Kolege s posla mi iscepale pola Glorije, uzimajući Monikine postere. Kao da smo još u srednjoj školi.
------------- Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...
Objavio: Chuck Norris
Datum objave: 13.Studeni/Nov.2015 u 15:55
http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2015&mm=11&dd=12&nav_id=1062386" rel="nofollow - Novi Džejms Bond ušao u Ginisovu knjigu rekorda
Novi film o Džejmsu Bondu, 24. po redu "Spektra" ušao je u Ginisovu knjigu rekorda u kategoriji najveće filmske ekspolzije.
Scena je snimana u Maroku, a za nju je bilo potrebno 8.418 litara benzina i 33 kilograma eksploziva. Ovu scenu je osmislio oskarovac i majstor specijalnih efekata Kris Korbould, preneli su britanski mediji.
Danijel Krejg i producentkinja filma Barbara Brokoli su primili ovu počast umesto Korboulda.
Pre "Spektre" rekord za najveću eksploziju držao je film iz 1994. godine „Blown Away“”u kome igraju Džef Bridžis i Tomi Li Džons.
-------------
Objavio: AcaNDr
Datum objave: 13.Studeni/Nov.2015 u 18:33
bojanadj piše:
Kakva je Monika? Kolege s posla mi iscepale pola Glorije, uzimajući Monikine postere. Kao da smo još u srednjoj školi.
onako, bolje da nisu cepali novine
------------- I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.
- Armin van Buuren
Objavio: insideman
Datum objave: 14.Studeni/Nov.2015 u 13:01
Ah, koliko je Bond zaostao, dok ljudi raznose planete iz kancelarija on se igra eksplozivima po pustinji.
Objavio: Danilo-Naissus
Datum objave: 14.Studeni/Nov.2015 u 14:00
Svaka čast za eksploziju, nadam se da istu scenu nisu ponavljali više puta.
Atrahasis piše:
Odgledao http://www.imdb.com/title/tt2379713/" rel="nofollow - Spectre (2015) Pošto je film aktuelan, neću komentarisati... Lična ocena: 5,5
Skajfol mi je bio daleko bolji.
Ne znam po kom principu biraju Bonda - ali Daniel Craig je zadnja osoba koju bih odabrao za britanskog tajnog agenta. Nemac OK, Šveđanin OK, Britanac WTF.
Bond je već davno ispričana priča, ne mora da ima 1000 nastavaka. Zamor materjala i zamor publike. A aktuelni neprijatelj se uvek lako može naći.
PS.glupa mi je scena u traileru: ko je koga došao da ubije? Realno: prvo pucaš pa onda postavljaš glupa pitanja.
------------- Sto me ne ubije... ide u moje memoare.
Objavio: ROCCAFORTE, BELGRADO
Datum objave: 03.Travanj/Apr.2017 u 17:37
nema vise romantike ,Rogera Moora,seana Connerya ,ali i ovo je jedan visokobudzetni krimic,malo razvucen ,ali dovoljan za 2 sata kvalitetnog vremena...kada nemas pojma sta da gledas,uzmes Bonda i to je to
Objavio: Lady Grooya
Datum objave: 17.Listopad/Oct.2017 u 21:53
Samo jedan je Džejms Bond (ali kao filmski junak). Danijel Kejg... pa mogli su i bolji izbor napraviti
Objavio: Vilin
Datum objave: 09.Ožujak/Mar.2020 u 15:08