Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

TOP TEN - Titlovi Movie Awards 2009.

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Filmovi i serije
Opis foruma: Novosti, izvještaji sa box officea, zanimljivosti... Sve u vezi s filmovima i serijama
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=33135
Datum ispisa: 23.Lipanj/Jun.2024 u 04:12
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com

Tema: TOP TEN - Titlovi Movie Awards 2009.
Objavio: darije
Tema: TOP TEN - Titlovi Movie Awards 2009.
Datum objave: 27.Travanj/Apr.2010 u 20:21
I konačno je došao i taj trenutak da izaberemo najbolji film za 2009. godinu. Nadamo se da ste odgledali većinu filmova ili bar ove nominovane, pa ćete i realno moći da date sud o filmovima. Da ne dužimo više, evo liste filmova za koje možete dati vaš glas.
Naravno, možete i prokomentarisati bilo šta vezano za ovu listu i pojedinačne naslove.
Što bi neki rekli: "Nek najbolji pobedi"...

Hvala kolegi VLADIKI na osmišljenom trofeju za Titlovi Movie Awards.

-------------

Odgovori:
Objavio: Buki
Datum objave: 27.Travanj/Apr.2010 u 20:37
Iako sam u međuvremenu pogledao gotovo sve ove filmove, ostajem pri istom izboru. Thumbs Up
Definitivno Sherlock Holmes, iznad svih u prošloj godini. Clap

Objavio: outside
Datum objave: 27.Travanj/Apr.2010 u 21:31
glasao za Inglourious Basterds..po meni najbolji film 2009 godine,a i jedan od najboljih filmova općenito..

Objavio: iromafia111
Datum objave: 27.Travanj/Apr.2010 u 21:45
Basterds, Holmes, Citizen.

-------------

Objavio: icemaher
Datum objave: 27.Travanj/Apr.2010 u 21:57
Sherlock Holmes (2009)

-------------
https://www.tvtime.com/en/user/66431209/profile" rel="nofollow - TV TIME

Objavio: nasud
Datum objave: 27.Travanj/Apr.2010 u 22:28
Sve sam ih odgledao i dopada mi se, za mrvu više od ostalih, Law Abiding Citizen (toliko da ga rangiram na 2. mesto), ali jedino The Hurt Locker ostavlja  knedlu u grlu, ne dozvoljava snu na oči i urezuje se u sećanje... Po mom skromnom mišljenju - najbolji Clap

Objavio: Stevuljko
Datum objave: 27.Travanj/Apr.2010 u 23:38
Citao sam prethodne komentare drugih filmofila, kao i dosadasnje rezultate glasanja...zao mi je da film kao sto je Avatar ili Sherlock Holmes imaju po 24%. Ovo je sajt, ipak mislim, koji posecuje puno ljudi koji znaju nesto o filmu i sta je dobar film (sudeci po tome kojih filmova sam prevode ovde nasao).Video sam da je neko komentarisao da ne moze da se odluci izmedju
 Inglourious Basterds i Sherlock Holmes... Quentin Tarantino...koji se kroz svoje filmove na neki nacin podsmeva americkom filmu, sa njim u paketu ne moze ici sa Guy Ritchie koji pokusava da pravi americke filmove....No svetla tacka ovde su MOON i DISTRICT 9...Mada ovde fale mnogi filmovi kao sto su, austrijski, White Ribbon,Mother od Jon-ho Bonga i naravno Thirst Chan-Wook Parka...mogao bi i Secret In Their Eyes (argentinski)..Mala kritika ne zamerite filmofili :)
< ="-" ="text/; =utf-8">< ="-" ="text/; =utf-8">

Objavio: cudak_31177
Datum objave: 27.Travanj/Apr.2010 u 23:51

Inglorious Basterds!!! cudak

P.S. Skalpovi nikad nisu bili lepši LOLLOLLOLLOLLOL

-------------

Objavio: faithlessmary
Datum objave: 28.Travanj/Apr.2010 u 00:13
District 9 - sjajan. Dobri su i Bastards ali je District 9 nekako manje usiljen.

-------------
Veži konja gde ti gazda kaže

Objavio: mzx
Datum objave: 28.Travanj/Apr.2010 u 02:45
Avatar je ipak najbolji po mnogo cemu ,,ali svaka cast i bastards i sherloch ...ali ipak Avatar!

-------------
Shadow

Objavio: jolehehe
Datum objave: 28.Travanj/Apr.2010 u 10:55
Basterdsi su super, mislim da je Hangover mogao bolje proć, ali Watchmen je daleko najbolji film prošle godine!

Datum objave: 28.Travanj/Apr.2010 u 11:06
Originalno postovano od strane Stevuljko Stevuljko piše:

..zao mi je da film kao sto je Avatar ili Sherlock Holmes imaju po 24%. Ovo je sajt, ipak mislim, koji posecuje puno ljudi koji znaju nesto o filmu i sta je dobar film (sudeci po tome kojih filmova sam prevode ovde nasao).Video sam da je neko komentarisao da ne moze da se odluci izmedju Inglourious Basterds i Sherlock Holmes... Quentin Tarantino...koji se kroz svoje filmove na neki nacin podsmeva americkom filmu, sa njim u paketu ne moze ici sa Guy Ritchie koji pokusava da pravi americke filmove....No svetla tacka ovde su MOON i DISTRICT 9...Mada ovde fale mnogi filmovi kao sto su, austrijski, White Ribbon,Mother od Jon-ho Bonga i naravno Thirst Chan-Wook Parka...mogao bi i Secret In Their Eyes (argentinski)..Mala kritika ne zamerite filmofili :)

Slažem se kolega, međutim, ovo nije izbor nekog odabranog stručnog žirija, kada bi spisak bio svakako drugačiji, već izbor svih posetilaca i članova našeg sajta. Naravno, to je šarolika populacija sa različitim shvatanjem termina "dobar film".

-------------

Objavio: prijatel-MKD
Datum objave: 28.Travanj/Apr.2010 u 12:25
District 9 (2009)
IB je odlican i vrlo zabavan film, prica za strip odavno nije bilo tako dobra zabava na ekranu i ko sto neko rece "Skalpovi nikad nisu bili lepsi" ali nema tezinu price ko sto nosi D9 koji na neobicno ironican nacin je pretstavio realni odnos i okolnosti iz socijano politickog aspekta u kojim zivi ova planeta u zadnjih 3-4k godina ako ne i vise. Ideja da glavna meta budu unificirani vanzemaljci je top 1 sto omogucuje da prica skupi u sebe mnogo situacije odjednom. Bas se pitam dal bi prica ostala tako ironicno dobra i zanimljiva za gledanje kad bi umesto vanzemaljce upotrebili crnce i na istu osnovu odradili otvoreni film o aparhejdu ili klosarima ili neki ljudi koji su na dno svakodnevnog socijalnog opstanka. "Normalno" stanovnistvo i politika uvek zeli da socijalni kancer preseli daleko od sebe u rezervatima, nekih institucija, i sl. na svaki moguci nacin, ima toga svuda planeti i istoriju. Zidanje "zvucno zastitnih zidova" oko autoputa na ulasku i periferiju gde se naseli socijalni kancer u svakom drugom gradu postoje, naravno da usi tim tumorima zastiti od buku automobila koje prolaze, a ne suprotno da zastiti oci prolaznike.
Mogu da D9 ocenim kao prica za sva vremena, tu kvalitet ne iznenadjuje ako se uzme u obzir da to scenarijo potice od pre nekih 16 god. sto je puno vremena za da se ovako dobro odradi.

Ice age je takodje odlican filmcic ali sam po sebe nije nista osobno ako ne ide u paketu od 3 djelova. Zeleo bih da ima sve vise ovakvih filmova jer su nesumnjeno najbolja lajt zabava na ekranu.

Sherlock je ravan IB, ali nema u sebi onu dozu cinizma koji IB daje u prvi plan i zato i nedostaje zabavni deo u njemu.

Law Abiding Citizen, je takodje dobar ali samo dobar jer vec i zaboravio sta i kako je bio film za manje od 2 mjeseci od gledanja i da mu nije naslov u listu ne bi se njega ni sjetio da sam i to pogledao. Mislim da u sebi odslikuje pravi efekt revolta jedne osobe prema sistemu.

Watchmen je kvalitetno profurao iluziju za heroje uz kvalitetni scenario, kameru, reziju, efekte, ali koje heroje?

Zalim sto sam potrosio vreme da gledam Avatara, pa necu ni da komentarisem oko njega da ne bi revoltirao tiejdjere.

The Hangover, mmm, moracu da ga potrazim po arhivu da pogledam na kratko da bi se prisetio koji je to film bio, pa se kasnije vratim da ostavim komentar.

The Hurt Locker, LOoowww, ali evo obecavam da cu ga ponovo skinuti i ponovo pogledati kako bi iskljucio verovatnost da sam ja to nesto propustio u osnovu ovog filma.

Objavio: Stevuljko
Datum objave: 28.Travanj/Apr.2010 u 13:02
O boze...konacno neko ko prati i poznaje film. Svaka cast covece. Evo male pomoci i od mene. Nemoj slucajno da skidas Hangover, ako hoces da se prisetis pogledaj trailer na YouTube-u i sve ce ti biti jasno. Pogledaj moj raniji post i mozda ti dam ideju sta sledece da odgledas, nabrojao sam neke filmove koji nisu usli u konkurenciju, a trebali su.

Objavio: yolix83
Datum objave: 28.Travanj/Apr.2010 u 13:42
Meni se District 9 svidjela ideja i film negdje do pola, ali kasnije se pretvorio u pucačinu pa mu pada ukupna ocijena u mojim očima.
Prošli put na širem spisku glasah za Thirst ali nije s e proslavio sa svega 3 glasa ukupno Smile pa će ovaj put glas ići najvjerovatnije za IB ali ne još. Nisam gledao još Watchmena pa još kad to pogledam glasaću.

Objavio: Vladika
Datum objave: 28.Travanj/Apr.2010 u 14:49
Hurt locker i Law Abiding Citizen su dva filma koji su verovatno negativno najizvikaniji filmovi u ovom paketu. I to sa potpunim pravom. Nedavno sam saznao da je odmah po zavrsetku dodele oskara preko 20,000 filmskih kriticara iz celog sveta uputilo pismo kritike Akademiji koja je donosila odluku o dodeli oskara. Gde su u pismima podvukli da je ovo najgori film koji je dobio oskara u istoriji (sem mozda filma Marti (1955)). Setite se samo nepravde oko dodele oskara za scenario. Po cemu je scenario za HURT LOCKER bolji od Tarantinovog??? Koliko vidim Tarantino je i ovde odnosi ubedljivu pobedu. Kapa dole velikom majstoru!!!

-------------
Vladika

Datum objave: 28.Travanj/Apr.2010 u 15:09
Originalno postovano od strane Stevuljko Stevuljko piše:

O boze...konacno neko ko prati i poznaje film. Svaka cast covece. Evo male pomoci i od mene. Nemoj slucajno da skidas Hangover, ako hoces da se prisetis pogledaj trailer na YouTube-u i sve ce ti biti jasno. Pogledaj moj raniji post i mozda ti dam ideju sta sledece da odgledas, nabrojao sam neke filmove koji nisu usli u konkurenciju, a trebali su.
svako ima razlicit ukus, pa ne mozes nekome da kazes ne skidaj Hangover, evo primer meni je bio najbolja komedija u 2009Big smile

-------------

Datum objave: 28.Travanj/Apr.2010 u 16:54
Stevuljko, ja ne znam šta ti tražiš od filma,  ali ja neću da me apsolutno svaki film sjebe, prikaže realnu priču ili natera da mislim... Je*e mi se za realnost, imam je u svakodnevnici i previše. Recimo, "Mother" je vrhunski film, bolji od svih u konkurenciji - ali nije za komercijalnu listu. E sad, to što ti kažeš "konačno neko ko poznaje film" lično doživljavam kao uvredu svih, u ovoj temi prisutnih članova foruma. Pobogu čoveče, niko ne kaže da to nisu najbolji snimljeni filmovi u prošloj godini, ali Mother me sjebo načisto, a Hangover me držao nasmejanog još sat vremena nakon filma. Meni je to često važnije i od kvaliteta...

-------------

Objavio: bojanadj
Datum objave: 28.Travanj/Apr.2010 u 17:26
Naravno,Čudo, zato je New Moon br 1

ROFLROFLROFLROFLROFL

-------------
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Datum objave: 28.Travanj/Apr.2010 u 17:37
Vidim heheprstheheprstheheprstheheprstheheprst

-------------

Objavio: anicicn
Datum objave: 28.Travanj/Apr.2010 u 18:57
Avatar i District 9, mada nije los ni law abiding citizen

-------------
Nikola Nick

Objavio: rumeni12
Datum objave: 29.Travanj/Apr.2010 u 12:36
Treba staviti stvari na svoje mesto,sta sadrzi dobar film diskutabilno? Uglavnom je dobar film dobra radnja i razrada ako su jos i dobri glumci evo ga dobar film.Slazem se da je crtani film napredovao veoma brzo i da je sve kvalitetniji ali je to i dalje crtani film. Zato nebih o ukusima raspravljao vec da se zna sta je stvarno a sta crtano pa da glasamo za dobar film.Wink

Objavio: mannitou jr
Datum objave: 29.Travanj/Apr.2010 u 18:07
MOON...

Objavio: cenobit
Datum objave: 30.Travanj/Apr.2010 u 03:56
Avatar je naravno najbolji...i ostale sam odgledao i svi su odlicni...ali Hurt Locker je ovde zalutao...film je ocajan i propao je u bioskopima,bas me briga sta kazu dodele oskara kad narod govori sve

Objavio: wojislav
Datum objave: 30.Travanj/Apr.2010 u 23:54
Ledeno doba  je vrh od predloženih filmova a i inačeod filmova iz prošle godine

Objavio: AcaNDr
Datum objave: 01.Svibanj/May.2010 u 00:01
The hangover, da malo ubijemo monotoniju avatara ...........

-------------
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.

- Armin van Buuren

Objavio: dome-nasty
Datum objave: 01.Svibanj/May.2010 u 07:48
Od gore navedenoga definitivno The Hangover iako sam veliki Tarantinov fanWink

-------------

Eat my shorts

Objavio: serbiadiablo
Datum objave: 01.Svibanj/May.2010 u 12:40
Glasao za Law Abiding Citizen Wink

Objavio: Enter Sandman
Datum objave: 01.Svibanj/May.2010 u 18:48
Citizen Smile

Objavio: Aladdin86
Datum objave: 02.Svibanj/May.2010 u 03:24
Glasao sam za Avatar i ako sam imao tezak izbor. Na kraju sam se odlucio na avatar kao bolja prica i naravno efekti Clap

Sherlock holmes vs Avatar :

Objavio: kaskonjunf
Datum objave: 02.Svibanj/May.2010 u 15:38
Hangover

Objavio: bojanboss
Datum objave: 02.Svibanj/May.2010 u 22:59
ljudi mozete da pricate sta hocete ali avatar je film naj boljiEmbarrassedTongueLOL

Objavio: xyd
Datum objave: 03.Svibanj/May.2010 u 00:41
Originalno postovano od strane Aladdin86 Aladdin86 piše:

Glasao sam za Avatar i ako sam imao tezak izbor. Na kraju sam se odlucio na avatar kao bolja prica i naravno efekti Clap

Sherlock holmes vs Avatar :

ne razumem koj si ti to Avatar gledao koji ima bolju pricu od Sherlocka al ajde nek ti bude...

inace ja sam glasao jos pre neki dan za Watchmen-a

-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QMBZDwf9dok
http://www.erepublik.com/en/referrer/xyyd

Objavio: ilke1987
Datum objave: 03.Svibanj/May.2010 u 20:38
Vidim da Avatar vodi,svaka cast za efekte,ali meni je to vec ispricana prica.Tarantino je odlican,posebno sam uzivao u predstavi svezeg-apsolutno zasluzenog-oskarovca Christopha Waltza.Hangover je zabavan-taj sam film gledao vise puta,sto na traileru,a cesto i uzivobukiOd Ice age sam vise ocekivao, ali kao i svaki nastavak...Generalno izbor je "realan", mozda mi fali Up in the air koji ima savrsenu pricu. Kao veliki fan Jr-a i Guy Ritchie-a morao sam svoj glas da dam Sherlocku koga sam gledao 3 puta!

Datum objave: 03.Svibanj/May.2010 u 21:08

Originalno postovano od strane ilke1987 ilke1987 piše:

Vidim da Avatar vodi,svaka cast za efekte,ali meni je to vec ispricana prica.Tarantino je odlican,posebno sam uzivao u predstavi svezeg-apsolutno zasluzenog-oskarovca Christopha Waltza.

A šta očekuješ od Balkanaca nego da se pale na takva sranja? Brate, pa ovde narodnjaci vladaju, logično je da i filmovi za koje ti ne treba ni pola grama mozga budu broj jedan. Ne kažem ja da je Avatar sranje, ali da uopšte dođe do toga da povede kao najbolji? LOLLOLLOLLOLLOLLOL To samo kod nas može... LOLLOLLOL

-------------

Objavio: Jaybob
Datum objave: 06.Svibanj/May.2010 u 20:54
Po meni definitivno ''Gadovi'' sa ove liste. Odlicna gluma i posve luda vizija toliko izresetane teme..

-------------
punk is not dead al je teško ranjen

Objavio: ifkas
Datum objave: 18.Svibanj/May.2010 u 22:31

-------------
Cool one ...

Objavio: bagzi94
Datum objave: 18.Svibanj/May.2010 u 22:38
Originalno postovano od strane AcaNDr AcaNDr piše:

The hangover, da malo ubijemo monotoniju avatara ...........
The Hangover...Meni je Avatar čak bio i pomalo dosadan...

-------------
Niko nije zadovoljan svojim bogatstvom, ni nezadovoljan svojom pameću.

Objavio: HeadBurn3r.
Datum objave: 18.Svibanj/May.2010 u 23:29

Objavio: miokomdoo
Datum objave: 19.Svibanj/May.2010 u 11:42
Mislim da je Hangover ubedljivo najbolja komedija koju sam gledao,mada i IB nije loš.

Objavio: Khevenhiler
Datum objave: 19.Svibanj/May.2010 u 23:19
Mesec, brate, mesec.Cool

-------------
...which is what good sci-fi is supposed to do - use the exaggerated canvas of futurism to comment on the world of today.

Objavio: dule_srb_cop
Datum objave: 20.Svibanj/May.2010 u 16:29
HANGOVER!!!!!!!!!!!!

Objavio: rasko
Datum objave: 20.Svibanj/May.2010 u 22:49
Inglorious Basterds

Objavio: neeesa
Datum objave: 21.Svibanj/May.2010 u 12:38
LAW ABIDING CITIZEN!!!!Big smileBig smileBig smileBig smileBig smile

Objavio: Sime95
Datum objave: 22.Svibanj/May.2010 u 11:03
Ma ljudi neznalice,šta je vama?? The Hurt Locker za klasu najbolji,Avatar dobar,Law Abiding Citizen solidan,Watchmen odličan,Sherlock Holmes zabavan(ali ni blizu najboljeg kao i Law Abiding Citizen),District 9 fenomenalan,Ice Age 3 šta je vama!?,The Hangover je dobar isto,Inglourious Basterds genijalan(jedan od najboljih ode),Moon nisan gleda....Jedino se Avatar može mjerit sa Hurt Lockerom,ali je ipak Bigelow ostvarila bolji film od Camerona,a ostali ni blizu nisu Lockera osim možda Inglourious Basterds i District 9....govorite šta oćete,ali Locker je najbolji i niko ne može reć da nije....pa ljudi,vi govorite da je sherlock (ili čak ice age 3) najbolji i vi sad mislite da JE stvarno najbolji....VI ste sramota za svijet filma!!

Datum objave: 22.Svibanj/May.2010 u 11:10
I ode se govori koji je najbolji,a vi govorite koji vam je bija dosadan,a u kojem ste uživali....SRAMOTA!

Datum objave: 22.Svibanj/May.2010 u 11:16
Ti si ponos netolerancije i gaženja neistomišljenika. Treba te nagraditi za to. Clap

-------------

Datum objave: 22.Svibanj/May.2010 u 11:39
hvala Smile

Datum objave: 22.Svibanj/May.2010 u 12:29
Nema na čemu. Kad je zasluženo, onda je zasluženo.

-------------

Objavio: Sentinel
Datum objave: 22.Svibanj/May.2010 u 12:32

iskreno, hurt locker je sranje od filma, katastrofa,, nula, nista, niente, Dead

dobio je oskara iz 2 razloga:

1) bavi se aktualnom rak ranom amerikanaca

2) redatelj je pi**a

-------------
Svi titlovi koje trebate a ne mozete ih NIGDJE naci, ili ste skinuli film prije TRI dana i jos nema titlova, nalaze se http://www.albinoblacksheep.com/flash/youare" rel="nofollow - OVDJE

Objavio: IvanBM
Datum objave: 22.Svibanj/May.2010 u 12:33
Avatar i sherlock su naj prošle godine ovi neki su imali prenapuhanu najavu filma, a nakraju je ispao loš, a neki su fakat dosadni

-------------
S Poštovanjem!
Ivan B.M.

Datum objave: 22.Svibanj/May.2010 u 12:45
sime95
nemas pravo da solis pamet nama ko ima pojma od filmove a ko nema i ko je neznalica. Iznesi svoje misljenje za koji si film glasao i tacka, nema potrebe da kazes STA JE NAMA sto glasamo za ice age 3, za basterds, law abiding citizen i slicno. Glasali smo jer nam se taj film svidjao i tacka. Inace i meni je hurt locker glup i dosadan, pa sta, tako sam doziveo film, pa tako i kazemWink.

-------------

Datum objave: 22.Svibanj/May.2010 u 17:34
U pravu si icemaher,ali ode se glasuje za najbolji film,a ne u kojem si najviše uživa....jel vi znate,ljudi,šta je kritika?? nije film loš ako je dosadan(bar u profesionalnom svijetu filma),ajde dobro ako si takav i kritiziraš po zabavi,ali inače......

Datum objave: 22.Svibanj/May.2010 u 17:36
Ja samo iznosin objektivne činjenice,i nemožete reć da nisan u pravu.Icemaher,kažeš da je hurt  locker dosadan,ali to ne znači da je loš.

Datum objave: 22.Svibanj/May.2010 u 17:52

Ne znači da je loš. Znači da je obično američko propagandno sranje. "Jadna naša vojska, nije njima lako... buuuhhhuuuuu Cry..." Svako ima pravo na svoje mišljenje, i ti nemaš tu šta da tražiš. Reci: "Za mene je najbolji taj i taj, hvala lepo - DOVIĐENJA!"

E sad, kad smo kod činjenica... kako možeš da tvrdiš da je činjenica nešto što zavisi od ličnih afiniteta pojedinca? Kolko ti imaš godina uopšte? 15?

-------------

Datum objave: 22.Svibanj/May.2010 u 17:56
Au jebote, pa ja ti tek sad vidim profil... Polako dečko, ne uleći olako u okršaj sa starijima od sebe Wink

-------------

Datum objave: 22.Svibanj/May.2010 u 18:05
Originalno postovano od strane Sime95 Sime95 piše:

....pa ljudi,vi govorite da je sherlock (ili čak ice age 3) najbolji i vi sad mislite da JE stvarno najbolji....VI ste sramota za svijet filma!!

Originalno postovano od strane darije darije piše:

ovo nije izbor nekog odabranog stručnog žirija, kada bi spisak bio svakako drugačiji, već izbor svih posetilaca i članova našeg sajta. Naravno, to je šarolika populacija sa različitim shvatanjem termina "dobar film".

Originalno postovano od strane Sime95 Sime95 piše:

Ja samo iznosin objektivne činjenice,i nemožete reć da nisan u pravu.Icemaher,kažeš da je hurt  locker dosadan,ali to ne znači da je loš.

Neko ko iznosi objektivne činjenice to ne radi na način na koji ti radiš: nazivajući druge neznalicama i sramotom za (filmski) svet. U tvojim postovima sem tvog ličnog viđenja/stava/mišljenja nisam naišla ni na jednu "činjenicu" zašto je film za koji ti glasaš bolji od filmova za koje su drugi glasali.

Bez obzira što imaš (samo) 15 godina, trebalo bi malo da smanjiš doživljaj i promeniš nastupWink

Btw, glasala za IB- naravno LOL

-------------
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Objavio: nebojsa66
Datum objave: 22.Svibanj/May.2010 u 18:35
Ja sam glasao za Sherlocka još davnih dana, a na ovu prepirku nemam ništa reći jer bolje da ništa ne kažem...
Ali moram...

Tebi je vjerojatno Hurt Locker zakon film jer je dobio 6 Oscara. Oscari ne pokazuju kvalitetu filma jer su praktički namješteni. Kao što ti je bojana rekla, promijeni nastup.

-------------

Nisam lud, mater me testirala!

Datum objave: 22.Svibanj/May.2010 u 20:36
ova je prepirka opće glupa, jer koliko ja znam i mnogima se svidio neki film koji nije na popisu, mnogi su protiv Avatara a on za sada vodi. j*g.
čemu svađa.
i opet ponavljam onu pametnu
"O UKUSIMA SE NE RASPRAVLJA"

-------------
S Poštovanjem!
Ivan B.M.

Datum objave: 22.Svibanj/May.2010 u 20:42
Bar sam iz ove teme zakljucio da treba pogledati
Inglourious Basterds..

-------------

Datum objave: 22.Svibanj/May.2010 u 20:42
Ma dete se malo zanelo. Stavili smo tačku na ovo, idemo dalje. Glasajte za najbolji film u 2009 godini.

-------------

Objavio: gaga121
Datum objave: 23.Svibanj/May.2010 u 09:08
holmes

Objavio: taxidell
Datum objave: 23.Svibanj/May.2010 u 12:03
Originalno postovano od strane bagzi94 bagzi94 piše:

Inglourious Basterds..
...nije valjda da nisi do sada?aaauuuu...obavezno pogledaj...filmic je extra

-------------
live long and prosper

Datum objave: 23.Svibanj/May.2010 u 12:15
Originalno postovano od strane taxidell taxidell piše:

Originalno postovano od strane bagzi94 bagzi94 piše:

Inglourious Basterds..
...nije valjda da nisi do sada?aaauuuu...obavezno pogledaj...filmic je extra
Stavio sam da mi skida 720p posto kazete da je film extra,da ga bas dozivim Wink

-------------

Objavio: Ki-Borg
Datum objave: 23.Svibanj/May.2010 u 15:58

Datum objave: 23.Svibanj/May.2010 u 17:56
dobro,ljudi,oprostite(možda)san se malo zanija.....THE HURT LOCKER NAJBOLJI!! jeste zadovoljni? Big smile

Datum objave: 23.Svibanj/May.2010 u 22:53
Apsolutno.

-------------

Objavio: Dee_Monk
Datum objave: 23.Svibanj/May.2010 u 23:30
Avatar-4/10 jedva cekao da nabavim film a posle se jako razocarao
Sherlock H- 10/10 odlican film
Inglourious Basterds- 9,5/10 odlican
Law Abiding Citizen-nisam gledao film Embarrassed
Ice Age 3 : Dawn Of The Dinosaurus  8/10 veverica ZAKON LOL
The Hangover LOL bez komentara 10+/10
District 9  9/10 nije los
The Hurt Locker nisam gledao Embarrassed
Moon-  -II-
watchmen 10/10

aaaaaaaaaaaaaaaa ne znam kome da dam glassssss vise od polovine filmova su ODLICNI!!!
ajd neka bude Hangover-tako me nesto podseca na 1.maj LOLLOLLOLLOL

Objavio: Discobobba
Datum objave: 24.Svibanj/May.2010 u 09:49
 Ljudi a sta vi uopste ocekujete od Avatara ajde bas da cujem?
Ja sam glasao za njega iz prostog razloga a to je sledece film je vrhunski SF sa doduse malo izlizanom i vec vidjenom pricom(u pojedinim segmentima)ali sta sad.Sto se tice ostalih filmova sa liste da budem iskren 2009 je realno bila mrsava sa dobrim filmovima.Tarantino mi je daleko bio bolji sa Kill Billom,Jackson sa LOTR ....a sto se tice Hurt Lockera slazem se sa time da je dobio oskara zato sto se bavi temom aktuelnom amerikancima.

-------------
Drvobradi

Datum objave: 24.Svibanj/May.2010 u 10:20
Brate, kako šta očekujemo? Evo, ja ću da ti kažem šta očekujemo: Očekujemo da "najskuplji film svih vremena" bude originalna, nikad viđena priča. Eto, to je sve. Sa tolikim budžetom se moglo, a ne da nam uvaljuju štrumfove na marsu. Stvarno sranje, što se mene tiče, ali poštujem vaš ukus. Thumbs Up

-------------

Datum objave: 24.Svibanj/May.2010 u 10:38
a kolko vi ljudi imate godina pošto san ja "premlad"?

Datum objave: 24.Svibanj/May.2010 u 10:53
Ima ovde ljudi preko 50 godina (Darije, Bubba-ho-tep, Luka, Iromafia, Sentinel...) a ima i nas mlađih. 

-------------

Datum objave: 24.Svibanj/May.2010 u 11:04
LOL

-------------
Svi titlovi koje trebate a ne mozete ih NIGDJE naci, ili ste skinuli film prije TRI dana i jos nema titlova, nalaze se http://www.albinoblacksheep.com/flash/youare" rel="nofollow - OVDJE

Objavio: chlink
Datum objave: 24.Svibanj/May.2010 u 11:37
LOL  LOLLOL

E ovaj cudak...

-------------
[URL=http://www.speedtest.net][IMG]https://static.titlovi.com/images/forum/bf04dd61-5458-44c2-8ded-bd4c16996aa7.png][/URL]

Objavio: Dee_Monk
Datum objave: 24.Svibanj/May.2010 u 11:47
Originalno postovano od strane cudak_31177 cudak_31177 piše:

Brate, kako šta očekujemo? Evo, ja ću da ti kažem šta očekujemo: Očekujemo da "najskuplji film svih vremena" bude originalna, nikad viđena priča. Eto, to je sve. Sa tolikim budžetom se moglo, a ne da nam uvaljuju štrumfove na marsu. Stvarno sranje, što se mene tiče, ali poštujem vaš ukus. Thumbs Up

Uzeo 10tak sf romana iz svakog izvadio po neki deo,sve to lepo sastavio i snimio film avatar! ali pre izlaska filma podigao je velikuuuuu prasinu i na kraju nista!!!!LOL
Zao mi je sam sto nemam vide tu sliku-----kopirana je stranica is ruskog SF romana i iz Avatara,kada uporedis teks samo je 15tak reci izmenjeno!!!
e i james se kiti tudjim perijem LOL

Datum objave: 24.Svibanj/May.2010 u 15:33
Originalno postovano od strane cudak_31177 cudak_31177 piše:

Ima ovde ljudi preko 50 godina (Darije, Bubba-ho-tep, Luka, Iromafia, Sentinel...) a ima i nas mlađih. 

Nemrem vjerovati ja sam s dopisivanjem sa svima tijekom ovih godinu dana koliko sam ovdje sve Vas doživio kao neke tridesetogodišnjake, par godina mlađe ili starije nebitno, ali kao 50-o godišnjake nikako, pogotovo za Darije-a, Sentinel-a.
Ovo mi je sad vrlo čudno

-------------
S Poštovanjem!
Ivan B.M.

Datum objave: 24.Svibanj/May.2010 u 15:35
^^Hahahahah LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL

-------------

Datum objave: 24.Svibanj/May.2010 u 15:41
ROFLROFLROFLROFL

Čudo, šta učini...

ROFL

-------------

Datum objave: 24.Svibanj/May.2010 u 15:49
Šta ću im ja kad su metuzalemi... LOL

-------------

Objavio: Buki
Datum objave: 24.Svibanj/May.2010 u 15:51
 LOL ROFL

Datum objave: 24.Svibanj/May.2010 u 16:11
LOLLOLLOL

Datum objave: 24.Svibanj/May.2010 u 23:40
 OK napljuvali ste Avatar
Ajde sad sta to ima sto cini Hurt Locker tolikoooooo dobrim filmom.Koga vise zabole za amerikance i njihovo "oslobadjanje"pojedinih zemalja i ratne traume njihovih vojnika.Takvih filmova je snimljeno milion jos pre 30god dok su smarali sa Vijetnamom.
Nemam nista protiv ratnih filmova ali ta tematika od nje mi se bljuje.Najvise bih voleo da neko snimi film o prvom svetskom ratu to jos nije previse izlizana tema  npr.

-------------
Drvobradi

Datum objave: 24.Svibanj/May.2010 u 23:41
 I izmedju americkih vojnika i njihovih ratnih junastva i trauma i strumfova na marsu u vec vidjenoj prici GLASAM za strumfove na marsu u vec vidjenom.

-------------
Drvobradi

Datum objave: 24.Svibanj/May.2010 u 23:49
Nek' si ti nama rekao!!! LOLLOLLOL

-------------

Datum objave: 25.Svibanj/May.2010 u 00:00
sad ću lakše zaspatiLOL

Datum objave: 25.Svibanj/May.2010 u 02:43
Brate Discobobba, a ko pravi odnos Avatar-a i The Hurt Locker-a? Pa to ti je isto sranje, drugo pakovanje. Možemo pričati o ova dva filma, gledana zajedno, u odnosu na druge...

-------------

Datum objave: 25.Svibanj/May.2010 u 12:03
priko 50!?!? sentinel!? uff....

Datum objave: 25.Svibanj/May.2010 u 12:55
točnije 52LOL

Datum objave: 25.Svibanj/May.2010 u 19:45
pa jel ima ko ode mlađi od mene!?

Datum objave: 25.Svibanj/May.2010 u 19:47
nema.....ti si naša jedina mlada nada..

Objavio: tatuina
Datum objave: 27.Svibanj/May.2010 u 19:34
Pogleda na listu i sok ... toliko gresaka, toliko filmova koji ne bi smeli biti na ovoj listi. Filmovi za koje bi trebalo glasati nisu usli usli u top 10. Jednom recju strasno. Od ponudjenuih 10 glas ide za The Hurt Locker. Ali koji je ovo The Hurt Locker ??? Onaj za koji sam glasao nije iz 2009 godine. Nadam se da je ovo samo jos jedna greska ( pitanje je slucajna ili namerna da bi se drugi filmovi favorizovali ) ?

Datum objave: 27.Svibanj/May.2010 u 20:00
Šta reći, a ne zaplakati?

-------------

Datum objave: 28.Svibanj/May.2010 u 15:39
outside hahaha

Objavio: hacko
Datum objave: 29.Svibanj/May.2010 u 22:54

Datum objave: 29.Svibanj/May.2010 u 23:13

Originalno postovano od strane tatuina tatuina piše:

Pogleda na listu i sok ... toliko gresaka, toliko filmova koji ne bi smeli biti na ovoj listi. Filmovi za koje bi trebalo glasati nisu usli usli u top 10. Jednom recju strasno. Od ponudjenuih 10 glas ide za The Hurt Locker. Ali koji je ovo The Hurt Locker ??? Onaj za koji sam glasao nije iz 2009 godine. Nadam se da je ovo samo jos jedna greska ( pitanje je slucajna ili namerna da bi se drugi filmovi favorizovali ) ?

o majko prirodo na sta ti trosis dragocjeni resurs sto nazivamo inteligencijom...

-------------

Objavio: ghostwheel
Datum objave: 30.Svibanj/May.2010 u 14:08
The Hurt Locker je festivalsku premijeru imao u jesen 2008. a bioskopsku 2009.

Objavio: KrazyM
Datum objave: 31.Svibanj/May.2010 u 21:44
Avatar - vizualno savršen i jako dobar film.
Sherlock Holmes - Ritchie, Downey, Law i Strong - savršenstvo
Inglourious Basterds - vrh glume u Tarantinovom filmu, 5+ za cijeli film
Law Abiding Citizen - jako dobar, ništa što ću previše pamtiti
Ice Age 3 - zabavan ali sam i dalje pristaša jedinice
The Hangover - odlična komedija, ali ne toliko da dobije moj glas
District 9 - fantastičan film, da je više ovakvih
The Hurt Locker - nisam gledao, a nekako sam i izgubio volju
Moon - na listi za gledanje

Watchmen - moj glas je otišao ovdje. ogromni sam fan stripa/novele (kako god) i film je po meni vrh vrhova za tako nešto. najbolja ekranizacija stripa (po meni) jer je Snyder pazio na najveće sitnice - svaku grešku na crtežu u originalu je prenio na ekran tako da izgleda da je greška na filmu, a u stvari je namjerno napravljeno jer je film doveden do savršenstva. plus što ima jedan od najboljih soundtrackova ikada. naravno, ovo je samo moje mišljenje. :)

Objavio: Veles_SRB
Datum objave: 02.Lipanj/Jun.2010 u 02:07
Posto sam nov clan odlucio sam da u ovoj temi napisem prvu poruku.
Moje vidjenje TOP 10 liste je sledece:

Avatar:ako izuzmemo dobre efekte film je veliko razocarenje,vec vidjene teme,ideja nije originalna...
Sherlock Holmes:zanimljiv film,vredelo je pogledati ga,nije izgubio moje interesovanje do samog kraja
Inglourious Basterds:nije los,lepo je videti da neko ima drugacije vidjenje II svetskog rata,dosadile su realne suvoparne varijante i preterana eksploatacija ratne tematike,nisam neki ljubitelj Tarantina ali ovaj film mu je po meni veliki plus
Law Abiding Citizen:jako dobar,drzi paznju od pocetka do kraja,pun pogodak i odlicno uradjen
Ice Age 3 : Dawn Of The Dinosaurus:dobra razbibriga,nista preterano,slucaj kao i kod vecine filmova sa nastavcima bolje se nije ni moglo ocekivati
The Hangover:kao ljubitelj komedija moj glas je otisao ovom filmu,lepo sam se nasmejao,drzi paznju i posle gledanja,nije preterano kvalitetno uradjen,ali dobra radnje u kojoj moze vecina ljudi da se pronadje,naravno ovo je komedija koja nije obicna americka koledz varijanta uradjena za mentalno zaostale ljude i zato zasluzuje postovanje,po meni budzet Avatara su trebali dati ovom filmu
District 9:nisam siguran sta da mislim o ovom filmu,jednostavno protraceno vreme mog zivota
The Hurt Locker:los i dosadan film,postoje mnogo bolje ratne varijante oko kojih se nije dizala tolika prasina
Moon:nisam imao snage da ga odgledam,tako da se ne smatram kompetentnim da komentarisem,ali sudeci po ovome sto sam video sigurno ga ne bih visoko kotirao
Watchmen:zadovoljava standarde filma koji se gleda na kisno nedeljno popodne,drzi paznju ali po zavrsetku vise ne okupira misli

Naravno ovo je moje vidjenje,sto ne znaci da sam u pravu.Nije mi namera da vredjam bilo ciji ukus jer se o istim ne moze raspravljati.

Objavio: weqa
Datum objave: 12.Srpanj/Jul.2010 u 17:43
  [QUOTE=KrazyM 

Watchmen - moj glas je otišao ovdje. ogromni sam fan stripa/novele (kako god) i film je po meni vrh vrhova za tako nešto. najbolja ekranizacija stripa (po meni) jer je Snyder pazio na najveće sitnice - svaku grešku na crtežu u originalu je prenio na ekran tako da izgleda da je greška na filmu, a u stvari je namjerno napravljeno jer je film doveden do savršenstva. plus što ima jedan od najboljih soundtrackova ikada. naravno, ovo je samo moje mišljenje. :)[/QUOTE

Tako!

malo manji utisak od ovog spektakla mi je ostavio film moon,avatar sam premotavao i premotavao i premotavao.....

Objavio: vlada2311
Datum objave: 13.Srpanj/Jul.2010 u 00:49
APSOLUTNO NAJBOLJI FILM CITIZEN..........FULLLClapClapClapClap

Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk