Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
Opis foruma: Ovdje možete naći informacije o filmovima
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=32844 Datum ispisa: 07.Lipanj/Jun.2026 u 10:23 Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com
Tema: Letters to Juliet (2010)Objavio: Titivillus
Tema: Letters to Juliet (2010)
Datum objave: 16.Travanj/Apr.2010 u 12:46
Letters to Juliet
http://www.imdb.com/title/tt0892318/ - IMDb
http://www.letterstojuliet-movie.com/ - Official site
Relaese Date: 14 May 2010
Genre: Drama/Romance
Director: Gary Winick
Writers: Jose Rivera & Tim Sullivan
Cast: Amanda Seyfried, Vanessa Redgrave, Gael Garcia Bernal, Christopher Egan
Mlada Amerikanka Sophie dolazi u Veronu, grad u kojem je rođena Julija – slavni lik iz još slavnijeg djela „Romeo i Julia“. Sophie se uskoro pridružuje grupi dobrovoljaca koji odlučuju odgovoriti na pisma Juliji u kojima traže ljubavne savjete. Sophiejin odgovor na pismo iz davne 1951. godine inspirira njegovu autoricu da nakon toliko godina doputuje u Italiju u potrazi za davno izgubljenom ljubavi. Taj će dolazak pokrenuti niz nevjerojatnih događaja u kojima će svatko od likova upoznati pravo značenje riječi ljubav i doživjeti trenutke o kojima nikad nisu sanjali.
Odgovori: Objavio: Guests
Datum objave: 13.Rujan/Sep.2010 u 02:51
Izbor glumaca: 10 Odigrane uloge: 10 Radnja filma: 10 Film kao celina: 10 => Preporučujem film svima i dodao bih da je žanr filma romantična drama,kao što je Titivilus naveo u najavi,sa elentima komedije.
Objavio: prijatel-MKD
Datum objave: 26.Rujan/Sep.2010 u 11:34
Definitivno preporuka za one sto vole pogledati odlicnu romanticnu dramu. Dobra prica i odlicna gluma, nema viska dosadne dugotrajne scene.
-------------
0123456789 Само десет цифри, а толку многу главоболие! You can't take it to a philosopher for being stupid, if he wasn't he would've be a physicist.
Objavio: novy78
Datum objave: 27.Rujan/Sep.2010 u 01:21
Za limunadicu je extra
-------------
Don't ever wrestle with a pig. You'll both get dirty, but the pig will enjoy it
Objavio: Guests
Datum objave: 27.Rujan/Sep.2010 u 08:56
novy78 piše:
Za limunadicu je extra
Ne mogu da se složim da ovaj film predstavlja limunadicu-ima sadržinu,isprepletanu dramatikuljudskih sudbina i poruku da za istinske vrednosti nikada nije kasno(u slučaju analize ovog filma to se odnosi na neostvarenu ljubav).
Pouka koju sam ja izvukao iz filma se odnosi na nekoliko meni lično gorućih životnih polja zbog kojih očajavam.
Objavio: novy78
Datum objave: 27.Rujan/Sep.2010 u 15:23
Bio bi u pravu da kraj nije takav kakav jeste.Sve do pred sam kraj filma sam mislio da je film potpuno drugaciji (kompleksniji,lepsi,lisen mnogih sablona) od vecine filmova tog zanra (ljubavni/drama/komedija),ali je kraj previse sladunjav da bi takav utisak i ostao.Mislim,krajnji ishod je ocekivan i bio bih razocaran da je rasplet drugaciji nego sto jeste,ali mogli su to malo bolje da odrade....u duhu celog filma.Ovako su ga zbrzili i previse "zasladili",tako da bih bez razmisljanja svrstao film u "limunade",mada medju najboljim iz tog zanra
-------------
Don't ever wrestle with a pig. You'll both get dirty, but the pig will enjoy it
Objavio: Guests
Datum objave: 27.Rujan/Sep.2010 u 20:39
Što se samog kraja filma tiče-slažem se.Gore napisano je rezultat mog posmatranja toka radnje tj. sleda događaja filma,a sada kraj kao kraj jeste klasični happy end.
Preferiram filmove koji su u manjini,one koji nemaju bajkovit tavršetak