Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Vampir koji obara tinejdžerice postaje Spiderman?

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Filmovi i serije
Opis foruma: Novosti, izvještaji sa box officea, zanimljivosti... Sve u vezi s filmovima i serijama
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=30668
Datum ispisa: 11.Lipanj/Jun.2026 u 18:50
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: Vampir koji obara tinejdžerice postaje Spiderman?
Objavio: outside
Tema: Vampir koji obara tinejdžerice postaje Spiderman?
Datum objave: 18.Sijecanj/Jan.2010 u 21:51


Miljenik tinejdžerica Robert Pattinson, zvijezda vampirske filmske trilogije Sumrak, pregovara o ulozi Spidermana, pišu britanski mediji. Vodi se žestoka borba između Roberta Pattisona i Jakea Gyllenhaala za nasljednika Tobyja Maguirea u ulozi čovjeka-pauka


Mnogi obožavatelji čovjeka-pauka bili su razočarani kada je od snimanja novih nastavaka filmskog serijala odustao Toby Maguire. Taj se simpatični 34-godišnjak lijepo bio snašao u ulozi skromnog smotanog mladića koji se transformira u svemoćnog akrobatskog superjunaka.

U pregovorima o angažmanu novog Spidermana producenti zasigurno neće biti ravnodušni prema činjenici da im mladi Pattison u kina može dovući ogromnu skupinu obožavateljica (i obožavatelja) koju je, sa samo 23 godine, prikupio kao romantični vampir Edward Cullen. Proglašen je, među ostalim, i najseksipilnijim muškarcem na svijetu, arhetipom ljepote 2010-ih godina... No, ulogu još nije dobio - jak konkurent za to mjesto mu je Jake Gyllenhaal.

Nakon tri snimljena nastavka Spidermana, od čega je prvi 2002. u kinima zaradio 2,5 milijarde dolara, došlo je do velikog razlaza između producenata (Sony Pictures i Marvel Studios) i kreativnog tima. Tako četvrtog Spidermana, za razliku od prva tri, neće režirati Sam Raimi, naslovnog junaka neće utjeloviti Toby Maguire, a glavna junakinja neće biti Kirsten Dunst. Zbog svega toga film se neće pojaviti 2011. kako je bilo planirano, nego godinu dana kasnije.

Špekulira se da bi novi film o Spidermanu, osim nove glumačke postave, mogao dobiti i novu dimenziju: navodno će biti snimana i trodimenzionalna verzija.


Izvor: Jutarnji.hr





Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk