Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Black Phone 2 (2025)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=107504
Datum ispisa: 24.Lipanj/Jun.2026 u 11:00
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: Black Phone 2 (2025)
Objavio: IgaBiva
Tema: Black Phone 2 (2025)
Datum objave: 07.Studeni/Nov.2025 u 13:57
Kao i u slučaju prvog filma - O.K. Možda za nijansu ili dve slabije od originala, ali ako uzmem u obzir šta se sve snima pod plaštom horora u poslednje vreme, ovo je, ipak, zadovoljavajuće iskusutvo :)



Odgovori:
Objavio: Boris-HA
Datum objave: 07.Studeni/Nov.2025 u 18:12
Гледао Први, свидео ми се,  овај други почео па прекинух.
Међутим када сам видео Игин Пост највероватније ћу га одгледати јер не сумњам у Игине речи.


-------------
2025 - Max


Objavio: Dupla ljuta.
Datum objave: 11.Studeni/Nov.2025 u 13:41
Meni je baš legao. Odličan!

-------------
Ako se desi nešto loše-piješ da zaboraviš,
ako se desi nešto lepo-piješ da proslaviš,
a ako se ništa ne dešava-piješ da bi se nešto dešavalo.


Objavio: puppet_master
Datum objave: 03.Veljaca/Feb.2026 u 18:56
Nemam blagog pojma šta sam gledao, bukvalno. 😂
Nema veze što je ovo upadljivo rađeno na silu, malo nastavaka nije, nema veze ni to što mi nije pogodio išta iz prvog filma, inače ne volim kada se samo ponavljaju ionako, zašto bih stalno gledao isti film, još bolje kada se ne podilazi publici već se radi svoje, drugačije sve. Ali ovo mi je zbilja bilo nepovezivo, konfuzno, potpuno nepotrebno. Razumem to da kada film košta manje od 20 miliona $ a zaradi 160+ miliona da će naravno brže-bolje raditi drugi deo, kako bih ih pa i krivio, tek u ovom konkretnom slučaju, sa ovakvom pričom i "povezivanjem" nisam bio u stanju da razumem i makar donekle ispratim šta se uopšte dešava (i zašto) na ekranu. Čak se i ne radi o tome da mi se eto samo nije dopao, stvarno nisam razumeo išta u filmu. Nemam pojma o čemu je.



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk