Jurassic World: Rebirth (2025)
Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=107068
Datum ispisa: 27.Lipanj/Jun.2026 u 04:53 Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com
Tema: Jurassic World: Rebirth (2025)
Objavio: Black Raven
Tema: Jurassic World: Rebirth (2025)
Datum objave: 12.Srpanj/Jul.2025 u 18:44
|
Opet isto. Prva polovina filma klasična, ništa posebno ali bar liči na film, druga a polovina je prava ludnica, bolno za mozak, glupi dinosi jure grupu ljudi kroz džunglu. Lep film za oko ali bolan za mozak.
|
Odgovori:
Objavio: vorkosigan
Datum objave: 06.Kolovoz/Aug.2025 u 17:06
|
Idi mi, dođ imi. Malo drame, malo patetike, malo obiteljske drame, malo papanja... Dinosauri nepogrešivo jedu sporedne likove i negativce. Glavni likovi, pozitivci, im nićim izazavani pobjegnu. Jedina pozitiva je Scarlett Johansson. Nikad ljepša i sexi za pogledat. Ali, samo, pogledat nju! Film baš i ne morate
|
Objavio: Vladika
Datum objave: 06.Kolovoz/Aug.2025 u 18:53
Kao da sam gledao dnevnik i u dnevniku vest da se negde tamo daleko, negde izlila septicka jama, a od otrovnih gasova se mnogima pricinili dinosaurusi.
------------- Vladika
|
Objavio: puppet_master
Datum objave: 06.Kolovoz/Aug.2025 u 19:05
|
Isto, doduše za jedva koji promil mi je bolji od prethodnog u franšizi, no suštinski je ovo ipak film za decu, nema iznenađenja, naivno je suviše, takođe i viđeno već previše puta, nažalost sam slab na čudovišta pa sam se eto uopšte upustio u gledanje ovog filma, te dobio svu dosadu koju sam i očekivao. 🫤
|
Objavio: marcobobby
Datum objave: 11.Kolovoz/Aug.2025 u 14:09
|
Sedmi nastavak popularne franšize oslanja se na iskusne režisera i scenaristu. Činjenica da su oni odradili zanatski korektno svoje zadatke, iako fabula ima mane i neke možda nepotrebne podzaplete (latinoamerička familija). Međutim, CGI je odličan u kreiranju vizuelno spektakularnih akcionih sekvenci, kamera takođe na nivou, a ni izbor lokacija nije bio loš. Kasting sasvim na mestu, pre svega se to odnosi na dve najjače karike: Johansson i Ali, uz odličnu potporu od strane J. Bailey, momka koga Hollywood izgleda baš gotivi. Čekamo da se vidi koliki će biti komercijalni efekat, a posle toga verovatno stidljive najave da se franšiza nastavlja. Show must go on!
|
Objavio: igorm980
Datum objave: 21.Kolovoz/Aug.2025 u 19:51
|
Kakav promašaj od filma, prvih pola sata filma monoton. Losa gluma i radnja filma se svela najvise na to da klinka uvek stoji tamo gde ne treba. Ovde ocena IMDB bi trebala da ide duboko ispod 5,0 !!!!
|
Objavio: dzindzin16
Datum objave: 30.Kolovoz/Aug.2025 u 19:35
|
Pa ovo je kao nastavak franšize, palo već u ponor gluposti.Koga vi zajebavate sa ovim?Koja vam je publika za ovako nešto?
|
|