Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Marshmallow (2025)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=106996
Datum ispisa: 07.Lipanj/Jun.2026 u 21:53
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: Marshmallow (2025)
Objavio: Brkamika52
Tema: Marshmallow (2025)
Datum objave: 26.Lipanj/Jun.2025 u 09:38
Ovo je toliko budalasto, da bi autore trebalo uhapsiti!



Odgovori:
Objavio: IgaBiva
Datum objave: 26.Lipanj/Jun.2025 u 17:05
Ja sam izdržao 20 minuta i napustio... Letnji klinački kamp i vaspitači pričaju uveče scary stories...


Objavio: puppet_master
Datum objave: 26.Lipanj/Jun.2025 u 17:35
Trebalo je da izdržiš, sledi nesvakidašnji obrt, film zapravo i nije slasher, ništa nije onako kako izgleda. Možda nije dovoljno da bi tu pa pretumbavao žanr ali može biti interesantan u ideji, što zapravo i nije malo danas. Ambijent pa fali, meni, tek kažem da je blesavo odustati sa 20 min odgledanih jer tu još nije došlo ni do zapleta, kamoli obrta, tj film nije ni blizu toga da pokaže svoje pravo lice u toj minutaži. No, hej, ako te nije uvukao ičime u svoju priču do tada, fuck it.


Objavio: kjovo
Datum objave: 27.Lipanj/Jun.2025 u 11:20
Jbm li ga meni ovo deluje interesantno


Objavio: Goran87BG
Datum objave: 27.Lipanj/Jun.2025 u 14:56
Što bi rekli očekujte neočekivano...
nije ovo loše, ako pregurate gnjavažu sa klincima nekih sat vremena,
rasplet priče će film učiniti podnošljivim.


Objavio: merl!nka
Datum objave: 03.Srpanj/Jul.2025 u 14:16
Prenaporno.......kraj možda za neki drugi pokušaj. Sporo i dosadno.


Objavio: AlexDeLarge
Datum objave: 10.Srpanj/Jul.2025 u 16:41
Pa meni ok film samo zbog određenih stvari i ideje. Ne traje dugo ali sam ga gledao u nekom polusnu. Gluma, tempo nije mi tu ništa smetalo. Daleko od toga da je neko ostavrenje, ali dabome , gleda se sve. I ovde balansirano s namerom, tranzicija zanrova, pa moze da bude zavrsen bez problema, ali je i namesten za nastavak. 

Ovako početak ok, pa kamp hajde to mi je bilo dosadno, sviđa mi se retro fazon, košmari malog i naslućivanje lika uz soundtrack koji mi je zanimljiv, fino mi je to odradjeno. Neke druge stvari kod likova bez veze.  I onda kreće slasher, čudnjikav, i da obrt. Možda su trebali jedan žanr da izbace, mislim  mora da stoji, ali onda tokom slashera očekuješ...mada nisam ni čitao ni opis, kad je davno bila najava  sećam ga se kao horor, tako da sam i ja pravio moguće rasplete.

 Iznenadio me je  kraj, zanimljiv mi je  kao i mogućnost izbora ,  sam kraj kao završetak kratkog filma, ne sviđa mi se.  Opet imamo te slične ideje,  skoro smo i videli u drugim varijantama, nesreće , tuga , gubitak,  u još nešto da li u tim pokušajima imamo faktore koji  dovode do otkaza u smislu pouzdanosti sistema, dakle moze se samo tumaciti, eto sačekati da autori smisle i da bar jedan deo odgonetnu šta je u pitanju u nastavku.


Objavio: merl!nka
Datum objave: 02.Kolovoz/Aug.2025 u 10:19
Orginalan kraj nije dosta za više od 5,5/10



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk