Rich Flu (2024)
Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=106658
Datum ispisa: 26.Lipanj/Jun.2026 u 02:35 Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com
Tema: Rich Flu (2024)
Objavio: AlexDeLarge
Tema: Rich Flu (2024)
Datum objave: 25.Ožujak/Mar.2025 u 10:25
|
El Hoyo odličan, nastavak sam morao da prekinem, nije išlo, nekako mi je prvi film zaokružen i to je to, malo sam skeptičan po pitanju ovog filma, nisam čitao osim opisa i žanra, ali pogledaću ga, pa izneti utiske, ali ne očekujem ništa poesbno, možda grešim.
|
Odgovori:
Objavio: beogradski
Datum objave: 25.Ožujak/Mar.2025 u 13:15
|
Jedno je sigurno, ljudi se poigravaju i kad je film u pitanju pa tako i eksperimentišu, ali ok, tako je kako je i ja to ne mogu da menjam. A što se tiče filma Rich Flu, daću mu šansu, isto tako još uvek nisam gledao niti jedan deo El hoyo i naravno ako prekinem prvi deo, drugom neću ni davati šansu. Samo....Samo neka se režiser ovif filmova pričuva jer Hollywood tako zna bukvalno da iskoristi i sažvaće režisere van njihovog kontinenta da sad ne nabrajam primere ali čim se neko istekne nekim svojim projektom malo drugačijim odmah brže bolje.... I tako dalje, tako dalje....
|
Objavio: bgvracar
Datum objave: 26.Ožujak/Mar.2025 u 20:51
Tipičan "style over substance" film, sličan ostvarenjima kao što su "Babylon" i "Megalopolis". Lepi kadrovi, odlična režija, mnoštvo likova i na kraju praznjikava priča. Jedva prelazna ocena i to na konto umetničkog pristupa radnji filma.
|
Objavio: beogradski
Datum objave: 28.Ožujak/Mar.2025 u 17:34
|
Jao )))) Pa Babylon a pogotovu Megalopolis mi ne pada na pamet da gledam )))) Ali Rich Flu hocu )))) Barem eto da mu dam sansu ))))
|
Objavio: Dogen
Datum objave: 29.Ožujak/Mar.2025 u 00:08
|
Dosadan film koji nema veze s naslovom.
|
Objavio: ar8c
Datum objave: 08.Travanj/Apr.2025 u 17:19
|
Odgledah i ovo, sve u nadi da ću u filmu pronaći makar malo više nego što su na to do sada ukazivale recenzije i komentari. Nažalost, nije se desilo i utisci su vrlo slični, pa ne bih traćio vreme na piskaranje. Ideja je jako dobra, originalna i provokativna, ali je sve to prilično traljavo i jalovo odrađeno u meri da čovek poželi da pobegne pre kraja. Što se poređenja tiče, mogu se složiti da je Megalopolis razočarenje podjednakog kalibra, ali Babylon mi je, poredeći sa ta dva, ponudio osetno više "supstance", koliko god i on bio nesavršen.
|
|