Slavni pisac i njegova intima (24.02.2025.)
Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na članke
Opis foruma: Komentari na objavljene članke i blogove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=106556
Datum ispisa: 23.Lipanj/Jun.2026 u 00:28 Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com
Tema: Slavni pisac i njegova intima (24.02.2025.)
Objavio: beogradski
Tema: Slavni pisac i njegova intima (24.02.2025.)
Datum objave: 24.Veljaca/Feb.2025 u 20:30
Odgovori:
Objavio: puppet_master
Datum objave: 08.Ožujak/Mar.2025 u 23:03
|
Nemam strpljenja za otvaranje članka, ali ukoliko nije kakva biografija već imaginarni pisac,, može, sve za intimu ionako
|
Objavio: IgaBiva
Datum objave: 09.Ožujak/Mar.2025 u 09:48
|
E, pa, sad Puppet, komentarišeš, a nisi ni pročitao o kome je reč... :))
|
Objavio: Mizi
Datum objave: 09.Ožujak/Mar.2025 u 11:08
Stvarno Papi, pa to nije fino da komentarišeš nešto što nisi gledao ili pročitao, kod mene se to nikad nije desilo.
P.S. Džoki, vrati se!!!!
|
Objavio: LjubicaSP
Datum objave: 09.Ožujak/Mar.2025 u 11:19
|
Samo malo ispravi tekst:
Film https://rs.titlovi.com/filmovi/prorok-istoriya-aleksandra-pushkina-3215358/" rel="nofollow - Prorok. Istoriya Aleksandra Pushkina bio je najgledaniji prethodne zemlje u Rusiji, zaradivši 4,7 miliona dolara u premijernoj nedelji prikazivanja.ć
Pošto se još daje samo u ruskim bioskopima, nije ga mogao gledati, osim ako je svratio u neki... 
-------------
|
Objavio: puppet_master
Datum objave: 09.Ožujak/Mar.2025 u 11:34
U 90% slučajeva ne čitam članke, ne dopada mi se kliktanje, bilo bi lepo da se vest vidi ovde, na forumu, da bih pisao direktno ispod.
Verovatno opet ne bih čitao dpduše, volim knjige a ne vesti,, upstalom ja ovde pišem a daleko manje čitam. Konačno, ionako komentarišem tek naslov, tako je misterioznije, napetije, ima drame, nade, snova, slutim razočarenje. Koja je poenta sve znati unapred 😂😂 Ovako se pitam, kopka me, ko je to? Kakva intima, je li patio? Umro mlad? Ljuba odaje da je po sredi Rus,, daj bože da se nije samoubio mlad onda.
Vidiš da je lepše kada ne znaš ništa o članku. 😌
|
Objavio: puppet_master
Datum objave: 09.Ožujak/Mar.2025 u 11:47
Eto, ni Ljubin post nisam pročitao ako ti je za utehu Iga 😂 Video nešto o ruskim bioskopima, pomislih oma da je ruski pisac. A milica još ponarandžastila link, naknadno tek video da se pominje Puškin 😂
Od svega prvo video "Prorok", pomislio da je Halil Džubran, njega sam prevodio (sa engleskog, dok je živeo u Bostonu beše, jok sa arapskog), no ipak je zapravo Rus po sredi
|
Objavio: puppet_master
Datum objave: 09.Ožujak/Mar.2025 u 12:40
Mizi piše:
Stvarno Papi, pa to nije fino da komentarišeš nešto što nisi gledao ili pročitao, kod mene se to nikad nije desilo.
P.S. Džoki, vrati se!!!! |
😂 Nisam ja ovde da bih bio fin, mada već rekoh šta/kako/zašto, imam vrlo dobrih razloga da ne čitam članke, komentarišem svakako naslov a ne članak. 
Džokser zbilja fali
|
Objavio: puppet_master
Datum objave: 09.Ožujak/Mar.2025 u 12:45
Objavio: LjubicaSP
Datum objave: 09.Ožujak/Mar.2025 u 13:06
puppet_master piše:
Eto, ni Ljubin post nisam pročitao ako ti je za utehu Iga 😂 Video nešto o ruskim bioskopima, pomislih oma da je ruski pisac. A milica još ponarandžastila link, naknadno tek video da se pominje Puškin 😂
|
Ma nisam ništa podebljavala, samo kopitala da bi Iga popravio tu rečenicu - nedelje, ne zemlje - omakne se.
A ni Puškinov život nije baš neka misterija 
-------------
|
Objavio: puppet_master
Datum objave: 09.Ožujak/Mar.2025 u 13:13
Ma znam, bre bleso, to tek škrabao da bih kroz nebitne stvari provukao da si miličica, misliš da inače znam ili me uopšte zanima šta pišem, jedino mi je bitno bilo da kažem da se eto (delom istina uludo jer bre ne vidim išta da čitam sabah zorom) trudiš i da si milica, dobrica ako je tako lakše. Ovo ostalo, meh, popunjavam prostor da bih iritirao ove koji ne mogu jedan moj post videti, pa da napravim onda 30 da ih ne razočaram.
Tek iskreno pozdravim i Mizija i kažem da mi nedostaje džokser. Makar ispišemo temu koja drugačije ne bi ni ovoliko bila zapažena 😂
|
Objavio: LjubicaSP
Datum objave: 09.Ožujak/Mar.2025 u 13:17
Jes, fali Joxi, da izjavi kako to neće gledati 
-------------
|
Objavio: puppet_master
Datum objave: 09.Ožujak/Mar.2025 u 13:18
|
Pa i to je kakva-takva vest 😂
|
Objavio: Mizi
Datum objave: 09.Ožujak/Mar.2025 u 13:37
puppet_master piše:
Kako si ti, Mizi? |
Pumpam, Papi, svaki dan!!!!
|
Objavio: puppet_master
Datum objave: 09.Ožujak/Mar.2025 u 13:49
Pumpaj pumpaj 👍 Baš pominjao govnara, što inače ne radim godinama, sinoć u onoj spam "Slaži nešto o osobi iznad" igri/temi. Samo pumpaj 👍
|
Objavio: AlexDeLarge
Datum objave: 09.Ožujak/Mar.2025 u 16:44
|
Pokojni Ćubi je imao pesmu Pumpaj, i onaj šou spot. A da Joxer bi rekao da neće da gleda, biography/drama/war , Putin i iranska propaganda i da će da krepa jer nema trilera, zbog vitamina 
|
Objavio: puppet_master
Datum objave: 09.Ožujak/Mar.2025 u 18:08
Ne znam ko je Ćubi 🫤 Džoksara je oko svega toga svakako u pravu, a kada pogledaš koliko drugi ponavljaju iste a nemerljivo tuplje stvari uporno po forumu, vala mi više ni najmanje nije blesavo što Jox ponavlja pa svoje. Samo da je on oki i da nam se vrati i nastavi pisati svoje.
|
Objavio: puppet_master
Datum objave: 09.Ožujak/Mar.2025 u 18:43
Retorički ja to više, moš misliti mene i spotove, niđe veze. Znao sam onaj jedan, odavno to baš pričah nosundayfear-u, onaj "Say, say, say", često ga tada vrteli, Michael Jackson i Paul McCartney, i hajde uslovno rečeno znam Thriller, ako je to uopšte klasični spot, pre filmić-promocija 😂 Ostalo slabo, ne pratim, nikada i nisam, totalno nije moja priča, slabo stižem da slušam išta, kada bih tek pa počeo da pratim još i spotove. Youtube i kada pustim, to mi piči u pozadini, radim po stanu ili mi je otvoren neki drugi prozor, zbilja nemam kada početi da se vezujem za mjuzu u kakvom svom pa video obliku.
|
|