Den of Thieves: Pantera (2025)
Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=106446
Datum ispisa: 27.Lipanj/Jun.2026 u 16:13 Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com
Tema: Den of Thieves: Pantera (2025)
Objavio: popay
Tema: Den of Thieves: Pantera (2025)
Datum objave: 28.Sijecanj/Jan.2025 u 19:47
Odgovori:
Objavio: ar8c
Datum objave: 29.Sijecanj/Jan.2025 u 18:23
Eto, postoji titl i valja se po ko zna koji puit zahvaliti Bambuli
Inače Den Of Thieves mi je jedan od najboljih akcionih filmova u ovom veku, gledao sam ga X puta i nikada nisam zamišljao da bi se tu mogao praviti neki nastavak. U tom smislu imam dosta skepse u vezi nastavka, pogotovo nakon odgledanog trailera i pročitanih najava, ali jednostavno se mora overiti, možda već večeras. Utisci slede...
|
Objavio: ar8c
Datum objave: 29.Sijecanj/Jan.2025 u 23:01
Kakav otpad od filma, gore i od noćne more, a ne od skromnih očekivanja Očekivanja su bila da ostane debelo u senci premijernog dela, ali ovo nije ni do nokta na nozi! Priču je samo teški debil mogao napisati (ili najdebilniji AI), mafijaški stereotipi i klišei (od Italije do Balkana) kako ih mali Perica zamišlja, drvena gluma, katastrofalni dijalozi - opšta propast! Da ne beše nešto atraktivnih evropskih pejzaša i onih nekoliko Alfa Romea na kraju, bukvalno ništa za videti i prisetiti se. Ali to ni blizu ne vadi film. Ako će ovo mamuzati dalje i praviti od toga franšizu, ja sam u momentu odustao i ne pecam se više!
|
Objavio: brgljez
Datum objave: 30.Sijecanj/Jan.2025 u 13:12
|
ni do, ne koljena, nego zgloba na nožnom palcu prvom dijelu. ovo je više akciona kvazi romantična drama nego akcioni triler. svašta je tu natrpano, a scenarij prilično loš. kad nisam umro od smjeha, podbuhli butler kao neki jebač na rave partiu. ne mogu reći da je smeće zbog visoko podignute ljestvice prvog dijela, ali za mene spada u rang gubitka vremena aka pogledo sam jednom i to je to.
|
Objavio: Cibalius
Datum objave: 01.Veljaca/Feb.2025 u 19:10
|
Nažalost slažem se sa komentarom filma. Bar je prvi dio odličan :)
|
Objavio: Shadow07.
Datum objave: 02.Veljaca/Feb.2025 u 23:39
|
Naspram prvog dela ovo je bas tesko djubre i promasaj, ali ako se njima daju pare za otpad samo nek navale ionako su amerikanci isto tesko djubre od ljudi....
|
Objavio: ar8c
Datum objave: 04.Veljaca/Feb.2025 u 17:48
Wow, upravo objavljeno da se nakon ovako "uspešnog" nastavka već snima i sledeći Ali dobro, uopšte nisam iznenađen.
|
Objavio: dzabaludin
Datum objave: 04.Veljaca/Feb.2025 u 19:31
|
Ovo je još gluplje od prvog dijela. Dosadno, nemaštovito,
ništa tu nije ni blizi Ronin-a ili Heat-a, koji imaju sličnu
tematiku., ali su beskonačno bolji. Jedino što sad čitav svijet
može naučiti kako Balkan šalje u materinu, jer to im je
glavna fora: "mrš u p.m", "puši k." i slično.
|
Objavio: jojo385
Datum objave: 07.Veljaca/Feb.2025 u 11:09
Odgledao iz tri pokusaja. Jednostavno dam shansu jakim imenima i uspjehu prvog filma. U prvom filmu je bilo naznaka za nastavak ....ali ne ovakav. Balkanska mafija,Italijanska mafija . Cijela prica u drugom djelu je puna rupa,sve se dogadja "sbrda-sdola". Akcijske scene vizualno su dobro obradjene. Prosjecan gledalac koji uziva u akcijskim scenama,mora da razumije i pricu. A price je konfjuzna za gledaoce koji vole logiku. Vizualno nije lose ali ce vam sjebati logiku.
|
Objavio: Djurowsky
Datum objave: 14.Veljaca/Feb.2025 u 10:35
|
Lošiji od prvog dijela, al film nije toliko loš. Može proći. Film ima svojih smiješnih, naivnih nelogičnih trenutaka, al ajde sveukupni dojam ima prolaznu ocjenu. Film je vizualno vrlo atraktivan moram priznati. 6/10
|
Objavio: Black Raven
Datum objave: 15.Veljaca/Feb.2025 u 16:35
|
Sasvim okej film. Ocena 6/10.
|
Objavio: Valerij
Datum objave: 01.Svibanj/May.2025 u 01:19
|
Značajno lošiji od prvog filma, ali gledljiv, ako ništa drugo zbog lokacija na kojim se dešava i tematike. Butler tu dosta čupa film, ostalo je prosek.
|
Objavio: marcobobby
Datum objave: 27.Svibanj/May.2025 u 16:43
|
Pristojan krimić, iako narativ ima tu i tamo nelogičnosti. Kasting je morao bolje da se odradi, prevashodno za uloge članova srpske bande Panteri. Zahvaljujući dobroj hemiji na relaciji Butler - O'Shea Jackson Jr. celokupan utisak jeste povoljan. U odnosu na prvi deo ovde imam značajno manje akcije, ali zato smo dobili povećanu dozu humora i komičnih sekvenci (ne mislim samo na urnebesni ''srpski koji čujemo povremeno). Franšiza se izgleda napravila, te ostaje da vidimo hoće li biti najave za treći nastavak.
|
Objavio: jolydred
Datum objave: 19.Srpanj/Jul.2025 u 17:57
|
Ovaj nastavak je zlocin za prvi deo. Pokusaj da se napravi nastavak na slavi prvog dela. Uzas.
|
Objavio: Mile_sd
Datum objave: 07.Veljaca/Feb.2026 u 22:59
|
Dobar,ali ne bas kao prvi deo.
|
|