Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Triler najbolji indonežanski film godine (10.12.2024.)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na članke
Opis foruma: Komentari na objavljene članke i blogove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=106241
Datum ispisa: 23.Lipanj/Jun.2026 u 02:07
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: Triler najbolji indonežanski film godine (10.12.2024.)
Objavio: beogradski
Tema: Triler najbolji indonežanski film godine (10.12.2024.)
Datum objave: 10.Prosinac/Dec.2024 u 16:01
Ne verujem da ći išta od ovoga gledati. Ama baš ništa. I to mislim da su šanse 99,9 % za negledanje )



Odgovori:
Objavio: Black Raven
Datum objave: 10.Prosinac/Dec.2024 u 16:22
Džaba najbolji kad to niko ovde ne želi da gleda, a i pitanje je kakvi će biti eng.titlovi za taj film 
jer dosta je opao kvalilet eng.titlova za azijske filmove. 
Imam na kompu nekoliko malezijskih,  indonežanskih... i drugih azijskih akcionih filmova 
koji su odlični ali su im eng titlovi nepotpuni.


Objavio: JoxerTM
Datum objave: 10.Prosinac/Dec.2024 u 16:54
Ko kaže da niko ne želi.
Pa prije par godina smo imali onaj sa ribarskom industrijom i modernim robovima u oceaniji zaboravio sam kako se zvao film, ali baš je dobar.
Ako nabasam na ovo s eng. titlovima kad se pojavi, gledat ću.


Objavio: Black Raven
Datum objave: 10.Prosinac/Dec.2024 u 17:14
Originalno postovano od strane JoxerTM JoxerTM piše:

Ko kaže da niko ne želi.
Pa prije par godina smo imali onaj sa ribarskom industrijom i modernim robovima u oceaniji zaboravio sam kako se zvao film, ali baš je dobar.
Ako nabasam na ovo s eng. titlovima kad se pojavi, gledat ću.

 
Joxeru, ja i ti ćemo ovaj fiilm sigurno pogledati ali ovakvi filmovi sve slabije gledaju na ovim prostorima. 
I za korejske i kineske filmove je dosta spao broj gledaoca, a kamoli za indonežanske.


Objavio: Black Raven
Datum objave: 10.Prosinac/Dec.2024 u 17:34
Od indonežanskih horora samo može da prođe Vampirica (2024)
već sam ga pogledao, ali trenutno ima samo snimci sa velikim nalepljenim prevodima ( arapski, hindu) 
pa ću još sačekati s prevođenjem.






Objavio: puppet_master
Datum objave: 14.Ožujak/Mar.2025 u 15:58
Ja pa ne znam šta se gleda na ovom prostoru, ma u stvari stvarno više ne mogu da komentarišem ovdašnje teze, nego, again, kada izađe film, ako već nije, moliću lepo da me nekako obavestite ♥️♥️♥️♥️


Objavio: JoxerTM
Datum objave: 14.Ožujak/Mar.2025 u 16:27
Nema ti od toga ništa.
Kad vidiš da sam napisao utiske, znači da je izašao. Ali zasad još nije.



Objavio: puppet_master
Datum objave: 14.Ožujak/Mar.2025 u 16:35
Hvala vi 🌹

Uzeo malo da piskaram po člancima, da beogradski ne bude toliko usamljen po temama, a i ono, može mi se. 😂 Iskopao bih filmove ionako da imam uslova trenutno, nego eto pre da bi malo piskarao, pitao kao i sav taj džez. Lako ćemo kada se pojavi sve to.



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk