Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Speak No Evil (2024)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=105930
Datum ispisa: 25.Lipanj/Jun.2026 u 08:36
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: Speak No Evil (2024)
Objavio: kjovo
Tema: Speak No Evil (2024)
Datum objave: 21.Rujan/Sep.2024 u 09:19
Gledati obavezno dansku verziju koju su ovi iz Holivuda brze bolje obradili https://www.imdb.com/title/tt14253846/



Odgovori:
Objavio: AlexDeLarge
Datum objave: 21.Rujan/Sep.2024 u 09:42
Meni je to inače dobar film, u početku su mi samo tempo i dinamika bili sporni, voleo bih da sam video dodatno međudelovanje. Čak kod one prve scene kad odlaze bio sam isfrustriran, ali ti odnosi, granice, kriza, odsustvo oružja, pa i sam kraj koji je upečatljiv. Malo me je podsetio na Hanekea, Östlunda , na prvu na jedan španski film samo što je kraj drugačiji. Ne vidim potrebe za rimejkom. 


Objavio: jojo385
Datum objave: 10.Listopad/Oct.2024 u 08:35
Gledao sam AMERICKU verziju i nemam namjeru da gledam DANSKU verziju.
Odgledao sam trailer Danske verzije i nevidim neku sustinsku razliku.
Danske glumce ne prepoznajem a na ove Americke sam navikao.
Film govori o porodicnom zlostavljanju radi osobnog zadovoljstva.
I prikazuje da se takav odnos u porodici i u samom drustvu i okolini
ne prepoznaje . Ne prepoznaje jer glavni baja u porodici glumi susretljivog
lika kojeg porodica prati bez zadrske. Kurslus se dogadja kada se to razotkrije. Prica aktuelna svaki dan prateci crnu hroniku na domacoj i svjetdkoj sceni. Komentar "Gledati obavezno dansku verziju koju su ovi iz Holivuda brze bolje obradili" nema veze sa vezom.Ako netko ima problema
sa Americkom kinematografijom to je osobna frustracija. Oba filma govore
o istim problemima sirom planete. Meni je Americka sasvim dovoljna.


Objavio: jojo385
Datum objave: 19.Listopad/Oct.2024 u 10:30
Napravio sam Croatan prijevod sa ChatGPT,i potrosio 3 sahata mog zivota.
Prijevod na Hrvstski je skinulo ccs 1900 posjetilaca,i onda ....prijevod
je nestao. Izgleda da me urednici sajta NE VOLE. Ok ubuduce ne prevodim.


Objavio: kjovo
Datum objave: 19.Listopad/Oct.2024 u 10:54
Jojo385 aj malo oladi sa komentarima na tudje komentare,stalno pricas o nekim frustracijama a ocigledno je da ti imas neki problem. Nemam nista protiv americke kinematografije ali ako konstantno rade remake neke evropske i azijske kinematografije onda je ipak problem u Holivudu i nedostatku kreativnosti. To sto ti ne vidis razliku ne znaci i da je nema,zbog tvog komentara sam pogledao i americku verziju i razlika je drasticna ,i opet preporucujem pogledati original dansku ,ali nije ni losa americka.
Ne bi ni pisao komentar ponovo da eto jbga nisam isfrustriran.


Objavio: Mizi
Datum objave: 19.Listopad/Oct.2024 u 11:50
jovoK, smiri živce....



LOL


Objavio: AlexDeLarge
Datum objave: 19.Listopad/Oct.2024 u 12:35
Originalno postovano od strane jojo385 jojo385 piše:

Napravio sam Croatan prijevod sa ChatGPT,i potrosio 3 sahata mog zivota.
Prijevod na Hrvstski je skinulo ccs 1900 posjetilaca,i onda ....prijevod
je nestao. Izgleda da me urednici sajta NE VOLE. Ok ubuduce ne prevodim.


I odgovoriće ti, ali ovde postoje kriterijumi za prevod koje verovatno nisi ispunio.


Objavio: jojo385
Datum objave: 19.Listopad/Oct.2024 u 13:10
yebite se. Vi patite za prevodima a onda kad netko postavi Hrvatski "prevod",
onda kazete da kriterijum za prevod nije ispunjen. 1900 downloads prevoda je izbrisan. Ne postoji. Bez privatne poruke.U buducnosti ne prevodim nista.


Objavio: JoxerTM
Datum objave: 19.Listopad/Oct.2024 u 15:37
Originalno postovano od strane jojo385 jojo385 piše:

Croatan prijevod sa ChatGPT

https://en.wikipedia.org/wiki/Croatan" rel="nofollow - https://en.wikipedia.org/wiki/Croatan
6. Zabranjeno postavljanje titlova koji nisu na nekom od EX - YU jezika ili engleskom.

Odnosno prijevodi na aglonkinskim jezicima ovdje nisu dopušteni.


Objavio: ar8c
Datum objave: 26.Listopad/Oct.2024 u 00:08
Nije loš film definitivno. Nije baš originalan, ali drži pažnju. James McAvoy sjajan u ulozi psihopate. Nije mu prvi put. Izuzetan glumac.


Objavio: zoris
Datum objave: 05.Studeni/Nov.2024 u 22:06
Apsolutno.Doobar film.


Objavio: zoris
Datum objave: 05.Studeni/Nov.2024 u 22:07
Danski!!!


Objavio: marcobobby
Datum objave: 31.Prosinac/Dec.2024 u 17:20
Američki rimejk, veoma zapaženog originala od pre dve godine koji je režirao danski filmadžija Christian Tafdrup (ovde je umešao prste kao koproducent). James McAvoy upečatljivo tumači negativca, prikrivenog psihopatu u ovom napetom trileru. Svaka preporuka!



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk