Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Tous les dieux du ciel Aka All the Gods in the Sky (2018)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=105782
Datum ispisa: 09.Lipanj/Jun.2026 u 04:21
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: Tous les dieux du ciel Aka All the Gods in the Sky (2018)
Objavio: aleksayu
Tema: Tous les dieux du ciel Aka All the Gods in the Sky (2018)
Datum objave: 14.Kolovoz/Aug.2024 u 09:58
hVALA.



Odgovori:
Objavio: AlexDeLarge
Datum objave: 14.Kolovoz/Aug.2024 u 14:59
Deluje zanimljivo , deluje kao fina drama uvijena u ostale žanrove , proveriće se.  Hvala za prevod.


Objavio: AlexDeLarge
Datum objave: 15.Kolovoz/Aug.2024 u 19:26
Pa ok je film. Neće se svideti svima. Mučan je. Opis pa da drugi pasus prevod sa IMDb, pa da traži spas u višim silama , dovoljno.

Jeste ovo drama uvijena u druge podžanrove, neki elementi će vas podsetiti na neke druge klasike i režisere.

 Obrađuje koliko sam uspeo da uočim četiri teme,pa jesu i ozbiljne.

Ima propusta koji su očigledni, tipa zapićete se zašto 20 godina nije služba.., gde su ostali... itd. Vizuelno određene stvari su ostavljene za tumačenje i to mi je ok,
 voleo bih da sam video još retrospekcija, određene stvari su nedorečene možda su kojom scenom mogli da pokriju. 

 Gluma `antijunaka` i sestre ( ja sam je video u spotovima Ramštajna i u jednom filmu) je super, kao i male devojčice, dobra je atmosfera i sve što je prati, dobre su neke scene koje su ubacili ali i bizarne,
 jedna ili dve mi nisu jasne zašto su ubačena al hajde.

Dakle korektan debitanski film režisera i scenariste.   U suštini gledali smo bolja ostvarenja, tako ništa preterano ne propuštate.



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk