Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Bodkin (2024)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na serije
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na serije
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=105632
Datum ispisa: 07.Lipanj/Jun.2026 u 02:05
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: Bodkin (2024)
Objavio: klass
Tema: Bodkin (2024)
Datum objave: 04.Srpanj/Jul.2024 u 20:58
Hm.. mogla je da bude dobra serija. Pocetak je obecavao a onda su se pogubili. Pokusali su da uozbilje pricu i samo su zabrljali. Majklov Triler je uzbudljiviji i napetiji od ovog "trilera". Glavni glumac sa svojim unjkavim glasom koji je mogao da prodje u The Last Man on Earth, ovde vise nervira gledaoca nego sto je zanimljiv, da ne kazem smesan. Serija moze da se pogleda ali bez nekih ocekivanja. Ocena 5.



Odgovori:
Objavio: AlexDeLarge
Datum objave: 09.Sijecanj/Jan.2025 u 12:03
`A moglo je bolje ...` to definiivno, 

Sličan utisak da je ok počelo, podseti me podkast kao kad se u Simpsonovima navuku, pa neke stvari već viđene za Irsku, hajde ponavlja se oko sestara, a ističu i predele lepo jeto uvek videti, i ruralne ljude i načine ponašanja, to me podseti na jednu drugu humorističku seriju.

 Lepo je to snimljeno, kasting mi je ok , međutim nisu uspeli da se snađu, toliko stvari osciluje u scenariu, ali ima nekih finih stvari, kao i komični delovi i triler , oko humora pa negde mi je dobar, negde jeftin, pa triler kriminalistički, tipa whodunit, sve do kraja mi nije loš sa postavkom da bude humora, a onda kreće ozbiljno i to mi nije usklađeno, a trebao je kraj da bude napetiji.

 Dakle meni je ovo prosečno. 



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk