Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

I Went Down (1997)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=105605
Datum ispisa: 25.Lipanj/Jun.2026 u 08:14
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: I Went Down (1997)
Objavio: puppet_master
Tema: I Went Down (1997)
Datum objave: 27.Lipanj/Jun.2024 u 14:24
Irska gangsterska komedija na tragu Tarantinovih filmova iz devedesetih (zvuči bolje nego što jeste), priča nam o mladiću Git-u (Peter McDonald), tek izašlim sa robije zbog dela koje nije počinio, koji se odmah se upušta u frku sa lokalnim krimi bossom, Frenchom, koji ga, umesto da ga kazni, šalje na zadatak da iz udaljene varošice dovede zagonetnog tipa Grogana koji tobože ima 25 hiljada funti za Frencha. Kao pratnja mu je dodeljen urnebesno sirov i tupav Bunny (uvek sjajni Brendan Gleeson), koji jednostavno sve do zadnje stvari čini samo gorom, upuštajući se u nepotrebne i ničim izazvane kradje i razbojništva, koji sa osetljivom dobricom Gitom čini blesav par, koji, šta drugo, samo sve dublje upada u probleme... 


Meh, izuzev nesto zabavnijih dijaloga (doduše u fucked up irskom dijalektu) i naravno genijalnog Gleesona, film zapravo i ne biva (meni) silno zabavan, iako mu je to glavna namera, no mahom sam se dosadjivao, možda i tek nisam raspoložen za ovakve priče, kao što sam mislio da ću biti, Irci i Britanci prave često vrlo interesantne gangsterske filmiće, no avaj, ovde je sve suviše okrenuto komediji a ja se uporno nisam smejao, pa tako, za mene, tek prosečan zbog šarma i naravno Gleesona.



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk