Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Le Règne animal Aka The Animal Kingdom (2023)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=104775
Datum ispisa: 28.Lipanj/Jun.2026 u 23:18
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: Le Règne animal Aka The Animal Kingdom (2023)
Objavio: natazoka
Tema: Le Règne animal Aka The Animal Kingdom (2023)
Datum objave: 04.Veljaca/Feb.2024 u 18:00
Mnogo hvala!!!!



Odgovori:
Objavio: dzindzin16
Datum objave: 09.Veljaca/Feb.2024 u 19:18
Da ne budem previse grub ali od onog sta sam ocekivao, ovo me je razocaralo.Slabo, mlako.Ne mogu da preporucim.Hvala na prevodu


Objavio: titlovi.com
Datum objave: 09.Veljaca/Feb.2024 u 20:39
Prevod je uradio Dartanjan ✨


Objavio: Filaret
Datum objave: 10.Veljaca/Feb.2024 u 22:29
Prvo da kažem da se komentar odnosi na prvih sat filma, dalje nisam izdržao.

Transhumanizam, džender da prostite pizdarije, svet u kome nećemo imati ništa svoje, ali imaćemo krila trt-mrt, sve da im prođe, ali ovakva postavka filma i ovakve scenarističke podvale neće da može.

Preživesmo koronu, obavezno pelcovanje, zabrane, ali gle čuda, ovde niko nikoga ne kontroliše, jer jelda različitost nije bolest, makar do groteske dovedena. Niđe testiranja u školi, pitanja ko i kako...

Scena viđenja majke, prvo naše gledalačko upoznavanje sa mutiranim, koja se pretvorila u mačku, tigra, ljutog mrmota ili šta već, dostojna je jeftine srpske produkcije devedesetih.

Odakle, zašto, kako, pitanja koja za tvorce ovog nedela ne postoje, pobogu nismo svi Z gen. Ili makar neka stave zabranu za 30+. 

Odnos oca i sina... Pojma nemam u šta je prerastao jer nisam do kraja gledao, možda su postali mravojedi, ali dok jesam bio je izveštačen do bljutavosti. Bez trunke autoriteta, neki super ortaci valjda, ajd da ti posečem nokte...

Ne znam, na ideološke torture, mislio sam, postao sam imun, ali poruka o tome da se pretvaramo u životinje i da treba to da prihvatamo boreći se za svoju decu dostojna je najgorih filantropa današnjice.

Na kraju, izvinjavam se ako me je film demantovao, nisam ga završio, možda je ljudski rod bio dovoljno prilagodljiv, uviđavan itd, toliko da shvati da je od žene i majke važnije da tu bude liberalni tata sa kutlačom i pincetom...

Preterujem, znam, ali smučilo mi se.







Objavio: alterego
Datum objave: 11.Veljaca/Feb.2024 u 07:58
Dobar film 6.5/10



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk