Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Ant-Man and the Wasp: Quantumania (2023)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=102889
Datum ispisa: 23.Lipanj/Jun.2026 u 23:11
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: Ant-Man and the Wasp: Quantumania (2023)
Objavio: MihovilBiro
Tema: Ant-Man and the Wasp: Quantumania (2023)
Datum objave: 17.Veljaca/Feb.2023 u 17:19
pa da budemo iskreni, nikada nisam pogledao ant-mana i kasnije ant-man i the wasp. uopće me nije zanimalo. kada sam vidio paula rudda u toj ulozi, znajući za njegove prethodne uloge u usiljenim komedijama, rekao sam ne hvala.



Odgovori:
Objavio: AlexDeLarge
Datum objave: 17.Veljaca/Feb.2023 u 18:02
Pa sta znam Janet van Dyne tj. The Wasp je zanimljiv lik u stripu  i vodja prvih Avengers-a, prvi film mi je ok, drugi mi se nije i nije nesto svideo, gledao zbog dece i prijatelja, ovo cu isto pogledati. 


Objavio: Mizi
Datum objave: 17.Veljaca/Feb.2023 u 23:41
Boycott Marvel ispiračima!!!



Objavio: AlexDeLarge
Datum objave: 17.Veljaca/Feb.2023 u 23:58
Mizi ,da li si čitao stripove? Jeste film, ali pitam onako.


Objavio: Mizi
Datum objave: 18.Veljaca/Feb.2023 u 10:12
Marvel stripove nisam čitao.
Odrastao sam devedesetih, i čitao sam Zlatnu Seriju i Alana Forda.
Takođe, voleo sam stripove iz Politikinog Zabavnika.
Onaj boycott se odnosio na film, i sve buduće koje ta kompanija bude isporučivala u fjučuru.


Objavio: JoxerTM
Datum objave: 18.Veljaca/Feb.2023 u 12:33
Nisi čitao Lunov Magnus Strip? Dead

pop


Objavio: Mizi
Datum objave: 18.Veljaca/Feb.2023 u 14:06
Originalno postovano od strane JoxerTM JoxerTM piše:

Nisi čitao Lunov Magnus Strip? dead

pop


Smetnuo sam suma, dakako da sam čitao.


Objavio: rizler
Datum objave: 26.Veljaca/Feb.2023 u 21:21
Marvel lagano ali sigurno postaje woke smece i posle END GAME filma, jedino sto meni kao visegodisnjem fanu (i stripova i filma) je vredelo je Spider man no way home. To govore i box ofisi, ljudi sve redje daju kintu na ove filmove, licno ja ih vise ne skidam ni preko torenta. steta.


Objavio: titlovi.com
Datum objave: 27.Veljaca/Feb.2023 u 20:55
Prevod je uradio Osgiliath ✨


Objavio: s.t.a.l.k.e.r.
Datum objave: 19.Travanj/Apr.2023 u 13:49
Tesko gubljenje vremena ako ste stariji od 12 godina


Objavio: Tom Brady
Datum objave: 29.Travanj/Apr.2023 u 23:09
Odavno je se Marvel upetljao sa ovim multiverzumima i kvantnim svetovima da to niko više ne može da razmrsi. Kao i uvek - efekti su dobri, sve ostalo slabo.


Objavio: acko_1980
Datum objave: 10.Svibanj/May.2023 u 09:33
Najbolji AntMan dosad.Zabavno


Objavio: Black Raven
Datum objave: 10.Svibanj/May.2023 u 19:11
Nije mi se dopao film, očekivao sam mnogo više. 
Čak mi je i film Shazam! Fury of the Gods bio dosta zanimljiviji. 

Gledljivo ostvarenje jeste, ali ništa posebno. 
Ocena 5,5/10.


Objavio: canijel
Datum objave: 04.Lipanj/Jun.2023 u 22:09
Ovo dolazi od ogromnog fana Marvela faze 1-3, ali ovo...dno dna. U šta se ovo sve pretvorilo, parodija samog sebe. ono što se ismijavaju u The Boysima. Barryu itd. to Marvel i snimi. Dijalog, efekti, priča, smiješno. Da je dječiji film pa bi i rekao okej za djecu je fin filmić to je to, al ovo ne bi nikome preporučio, tačno ko da je AI pisao scenario. Velikodušno 3/10 radi pojedinih efekata, koji su u većini slučajeva loši, ali dizajn nekih je sasvim okej bio



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk