Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

RRR (Rise Roar Revolt) (2022)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=102545
Datum ispisa: 27.Lipanj/Jun.2026 u 16:24
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: RRR (Rise Roar Revolt) (2022)
Objavio: JoxerTM
Tema: RRR (Rise Roar Revolt) (2022)
Datum objave: 03.Sijecanj/Jan.2023 u 23:51
Opis na sajtu vam je sve rekao.
IZMIŠLJENA. Priča.

Obojica domoljuba su stvarno postojala, međutim nikad se nisu sreli.
Film je o tome što bi bilo da je bilo.

Akrobacije i akcija preludo iskoreografirani, onako kako to samo indijci znaju.
Ne trebaju njima bezvezni stripovski superheroji.
CGI nevjerojatno dobar, "umjetne" životinje kao da su prave.
A glazbena podloga i sveprisutna tema, apsolutni pogodak.

Ja u ovom filmu ne mogu pronaći nešto da mi baš ne valja.
Htjeli su napraviti zabavni masala buddy film i razvalili su.
Eventualno se možda može prigovoriti što zaručnica, prava ljepotica, nije dobila više minuta u filmu, ali onda bi potrajao duže od 3 sata.
Ma evo, ne valja to što su nasnimili telugu dub u nekim dijelovima preko stišanog engleskog jezika. LOL

Tollywood je ovim filmom natrljao nos Bollywoodu a dijelom i Mollywoodu što se masale tiče.
Ovako zabavnu odavno nisam gledao.
Mastwoč.


Nastavak je u predprodukciji.



Odgovori:
Objavio: AlexDeLarge
Datum objave: 04.Sijecanj/Jan.2023 u 00:20
U svakom slucaju vredi pogledati. Slazem se. I hvala Joxer sto si postavio prevod!




 


Objavio: kjovo
Datum objave: 04.Sijecanj/Jan.2023 u 09:42
Ovako ako je kako je Joxer opisao mora da se gleda


Objavio: kjovo
Datum objave: 04.Sijecanj/Jan.2023 u 09:45
I bravo za prevod jos jedan razlog da gledam


Objavio: AlexDeLarge
Datum objave: 04.Sijecanj/Jan.2023 u 11:18
Da pogledaj, meni se svideo.


Objavio: JoxerTM
Datum objave: 04.Sijecanj/Jan.2023 u 11:47
Prijevod nije moj, vidite da je nepotpisan.
Hvala tko god je preveo.

Netko mi je rekao da ima na nekakvoj gledalici i kako Ant više ne može, ja jadan  morao vratiti Stream Detector.
A forum ubacuje puste te nekakve simbole zbog pluginova tako da mi se ne da imati ih.
Nakon muke tek, vidio da ima taj isti bez tih kerefeka znate već gdje. E pa stvarno.

Bio je prepun tipfelera, ali u ovom slučaju to je ekstra - odmah je jasno da nije gugltranslejt nego ručni. LOL
Malo sam ga ispeglao prije uploada, naravno.




Objavio: AlexDeLarge
Datum objave: 04.Sijecanj/Jan.2023 u 12:32
Pa da hvala onome ko je preveo, a i na tvom `peglanju` i upload-u (  rec postavio koristim u tom znacenju).


Objavio: kjovo
Datum objave: 04.Sijecanj/Jan.2023 u 12:57
Ma Joxer hvala tebi prvenstveno ,ti si ga stavio ovde a onaj koga preveo hvala i njemu.


Objavio: arzak
Datum objave: 05.Sijecanj/Jan.2023 u 21:32
Odustao poslije pet minuta gledanja. Zao mi je sto sam i tih pet minuta izgubio bezveze.


Objavio: AlexDeLarge
Datum objave: 05.Sijecanj/Jan.2023 u 22:35
Kao sto rekoh ljude odbijaju indijski filmovi, napisah u ovoj temi pa izbrisah,  i dok jos nisam putovao u Indiju pruzio sam im sansu i gledao, relativno skoro sam putovao u Bogotu, kratko 8 dana, ma totalno drugi `svet`, prica, kultura, ma sve. 


Objavio: JoxerTM
Datum objave: 05.Sijecanj/Jan.2023 u 23:59
Masala nije za svakoga.
Pa i neka je najbolja masala lani, nekim ljudima smeta na ovaj stil filma.


Samo da dodam jer sam pogriješio u komentarima titla.

Indija nije nominirala RRR za neengleski oskar nego neko smeće, to sam točno napisao.
Međutim, američki distributer Variance Films ga je nominirao po apsolutno svim kategorijama.

Što će niti ne znam, ne vidim kako se ijedan lanjski film može boriti protiv Everything Everywhere All at Once.

Ali ako me njuh ne vara, bez obzira na izvrsne glazbene podloge u puno filmova, jedino se RRR usudio pokušati ići po tragu legendarnog Morriconea.
Stvarno očekujem da Naatu Naatu ubere oskara.
Ne zato jer uđe u uši - meni je ušla, ali nije jedina.
Nije ni zato jer je Ram namjerno "izgubio" namiještajući romantiku najboljem prijatelju, spot u filmu koji nije tu bezrazložno nego je dio priče.
Nego zato jer je scena snimana ispred predsjedničke palače u Ukrajini, a znamo da su oskari politički motivirani.

E'o ta scena/spot:




Od mene mislim da je dovoljno baljezganja.
Pogledajte film.
Pokušajte bar.


Objavio: AlexDeLarge
Datum objave: 06.Sijecanj/Jan.2023 u 00:07
Ma nije samo masala, nego i drugi, nebitno koji,  jednostavno ima neka odbojnost. A ovo prethodno meni licno bitno u p...., tj. boli me cosak od pisaceg stola gde je sta snimano, rekoh svaka gradjevina, spomenik, zapis, knjiga vredi, nebitno. 


Objavio: JoxerTM
Datum objave: 06.Sijecanj/Jan.2023 u 00:19
Pa znaš kako funkcionira akademija.
Uz ambijent, ima nešto što se u spotu ne vidi nego u filmu.
Svirači su crnci, znači zadovoljenja je i holivudska nova woke tričarija. Wink

Odbojnosti me ne zanimaju.
Dođeš u restoran i nešeš probati specijalitet nego naručiš štajaznam jedno te isto svaki dan.
Tvoj izbor. Ja želim probati.

Ali rekoh, dosta baljezganja.
Držim fige naravno, za nestvarno dobru glazbu iz filma.
Za ostale oskare nije me puno briga.


Objavio: kjovo
Datum objave: 09.Sijecanj/Jan.2023 u 13:46
Odgledah i mogu reci dobar je film ,prica dobra scene fantasticne ,glumci dobri ali ne mogu nikako da se naviknem na to njihovo igranje i to traje li traje a necu da premotavam ali kazem opet meni dobar film. Prva scena kada bije onu masu ljudi je extra snimljena pa makar i nerealna ali odradjena je fenomenalno


Objavio: puppet_master
Datum objave: 27.Travanj/Apr.2025 u 02:08
JoxerU, daj mi link za verziju ripa te tvoje dorade prevoda ili šta već da si čaćkao oko njega


Objavio: JoxerTM
Datum objave: 27.Travanj/Apr.2025 u 03:51
Je, pa odakle mi, to je bilo prije 500 godina, ne sjećam se ni prije koliko miuta/sati sam bio u wc.
Ček da vidim šta sam bio napisao koja je pa ti šibnem na PP.


Objavio: puppet_master
Datum objave: 27.Travanj/Apr.2025 u 03:57
Pa u slučaju da si zapamtio odakle si ga pozajmio, otkud znam, pomislih da sve to ionako uzimaš sa istog mesta. Počeo rip gde mi piči prerano eng, iskopao još tri neodgovarajuća, potom prešao na, kukala mi majka, te domaće prevode, ni to da odgovara ripu, na kraju sve pobrisao i odustao od čitave te jebade 😂 no tek potom se zainatio jer mi je sve to potrošilo previše dragocenog slobodnog vremena da bih tek tako batalio, pa rekoh hajde da probam onu narodnu "ko pita - ne skita", mada tek narodu i njihovim poslovicama ne verujem išta 😂😂


Objavio: JoxerTM
Datum objave: 27.Travanj/Apr.2025 u 03:59
Ma ne, ne bude s istog.
Morao sam vidjeti koja je verzija da znam odakle je.
Onaj pahe ti ima ugrađene eng titlove pa možeš komotno birati da ti ih prikazuje, nisam siguran za PSA, zaboravio sam. :(


Objavio: puppet_master
Datum objave: 27.Travanj/Apr.2025 u 04:43
Valjda će početi da se pozajmljuje, nema seedera još ili su mi portovi fucked up, no neka bude kad bude, ima dana 😂


Objavio: beogradski
Datum objave: 27.Travanj/Apr.2025 u 10:34
Baš mi je drago što na ovom sajtu Titlovi.com postoji i ova opcija za komentare jer meni je recimo mnogo pomoglo da olučim da ne skidam ovaj film jer mi je komentar koji je ostavio ''kolega'' kjovo mnogo pomogao. Kad sam pročitao da igraju ili plešu, odmah sam odustao. Ne znam šta im to znači i ne mogu nikako ali nikako da se naviknejm što plešu i pevaju


Objavio: AlexDeLarge
Datum objave: 27.Travanj/Apr.2025 u 11:03
Originalno postovano od strane beogradski beogradski piše:

Baš mi je drago što na ovom sajtu Titlovi.com postoji i ova opcija za komentare jer meni je recimo mnogo pomoglo da olučim da ne skidam ovaj film jer mi je komentar koji je ostavio ''kolega'' kjovo mnogo pomogao. Kad sam pročitao da igraju ili plešu, odmah sam odustao. Ne znam šta im to znači i ne mogu nikako ali nikako da se naviknejm što plešu i pevaju


Pa u vecini je muzika , pa još nešto ono usporeno, itd,  pa i ples, nekad ima manje , nekad više,
Evo tri na prvu tri filma hindi koji su odlični , ne možeš da pogrešiš.
https://www.imdb.com/title/tt1280558/?ref_=nm_knf_t_1" rel="nofollow - A Wednesday
https://www.imdb.com/title/tt1821480/?ref_=nm_knf_t_1" rel="nofollow - Kahaani
https://www.imdb.com/title/tt4430212/?ref_=nm_knf_t_2" rel="nofollow - Drishyam ( ovde je izvorni malajalamski, pa možeš i njega)



Objavio: AlexDeLarge
Datum objave: 27.Travanj/Apr.2025 u 11:04
A meni se RRR svideo.


Objavio: puppet_master
Datum objave: 27.Travanj/Apr.2025 u 16:39
Mene malo toga čudi glede svega toga što ljudi vole ili ne vole na filmu, tek na kakvoj mojoj top 238 najdražih filmova, bilo bi prilično onih muzičkih, sa plesom, te klasičnog mjuzikla itsl. Od Hair, preko Cabaret, Singin' in the rain, Victor Victoria, Grease, pa možda i Footloose iz sentimentalnih razloga, sigurno My Fair Lady, Wizard of Oz, American in Paris, ma potrajalo bi ako bih samo polovinu toga nabrajao 😂😂 Indusi su samo zadržali lepotu (ili težnju za istom) muzike i pokreta, ta otkud je to naopako, ima ih svakako i bez toga.


Objavio: JoxerTM
Datum objave: 27.Travanj/Apr.2025 u 18:04
Ama u čemu je problem?
Kad film traje 3 ure, oni ubace tu i tamo kakav spot da ljudi u kinu mogu ić' pišat' i zapalit'.

A ako nije u kinu nego doma, šta, ako ste doma nikad ne idete na sranje?
Okej je i to, neka, vaša stvar, ali nemojte mi reći da ne znate kako u VLC-u premotavati naprijed.




Objavio: puppet_master
Datum objave: 27.Travanj/Apr.2025 u 19:03
Koji sada "mi"? 😂 Ili to persiraš beogradskom, ni Alex ni ja se nismo žalili na mjuzu ni ples, ma još i naglasih da volim mjuzikle, zašto bi neki tamo mi premotavali unapred, to kaži beogradskom, jok "nama" 😋


Objavio: kjovo
Datum objave: 28.Travanj/Apr.2025 u 12:24
Ma nije rekao covek da je naopako ali ume da smeta ,i meni isto. Pa ja i crtace ne gledam gde ima muzickih numera ,. To sve sto je Puppet nabrojao sve stoji ali nema toga vise ,mislim Hair,Cabaret ili Grease ,jednom recju fenomenalno. Ali ovo u Indijskim frka napeto tuku i tras odjednom muzika ples,kao da me neko polio hladnom vodom. Ali to je cisto individualno tako samo nek je tih filmova bude i bas dobrih.


Objavio: jojo385
Datum objave: 28.Travanj/Apr.2025 u 13:27
Osobno mislim da osobe sa smanjenim IQ gledaju te Indijske "uratke", kao i Ruske uratke. Gledajući globalno, Hollywood jos uvjek proizvodi filmove raznih ptofila,
raznih kategorija,dok Indijski filmovi gurajuci se u kategoriju "Akcije" prikazuju nestvarne ljudske emocije iz perspektive "zapadnog gledaoca". Drugačiji način života,drugačiji pogledi na zivot u " zapadnom svijetu" ne daje tim filmovima veliku pozornost. Naravno mrzitelji svega sto ima veze sa "slobodnim razmishjanjima" bit ce protiv .


Objavio: kjovo
Datum objave: 28.Travanj/Apr.2025 u 14:04
Opet on prica o IQ ,koliko ja vidim decko ti si mrzitelj svega sto nije doslo sa Zapada ,ja i vecina ovde gleda sve sto je dobro ili sto smatraju da je dobro,kako kome odgovara. Ne znam cemu vise vredjanje clanova ciji se ukus ne podudara sa tvojim. E da Joxer kada sampricao opilecim mozgovima na njega se odnosilo,da decko ne shvati pogresno ja sam taj sa pilecim mozgom,moze mi se.


Objavio: JoxerTM
Datum objave: 28.Travanj/Apr.2025 u 15:17
👀


Objavio: Hogar Strašni
Datum objave: 28.Travanj/Apr.2025 u 15:19
Molim za suzdržavanje od ocenjivanja tuđe inteligencije i ostalih generalizacija ljubitelja bilo kojeg žanra, već da se držimo filma u komentarima.

-------------
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.


Objavio: kjovo
Datum objave: 28.Travanj/Apr.2025 u 17:41
Kako to Hogar fino sroči



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk