Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Lou (2022)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=102335
Datum ispisa: 10.Lipanj/Jun.2026 u 05:52
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: Lou (2022)
Objavio: puppet_master
Tema: Lou (2022)
Datum objave: 05.Prosinac/Dec.2022 u 16:24
Šta znam, vredi probati ako ništa drugo a ono zbog sjajne Allison Janney, ovakvu je nismo imali prilike gledati. 
Meni se doduše dopao i ambijent filma, olujna kiša na ostrvcetu, priroda, nešto zanimljive tučnjave, uz sve se film i ne vuče, pitko je i glatko sve ovde, mada mi je sam zaplet, tj priča kao takva, osrednja.



Odgovori:
Objavio: beogradski
Datum objave: 16.Listopad/Oct.2023 u 14:42
Odlican film


Objavio: s.t.a.l.k.e.r.
Datum objave: 29.Lipanj/Jun.2024 u 14:08
Majka ubija svog sina ,,, klasična Američka priča


Objavio: aleksandar-kojic
Datum objave: 29.Lipanj/Jun.2024 u 20:30
Presece me kad videh naslov. Pomislih da je igrani film o Lou Reedu!!!


Objavio: Mizi
Datum objave: 29.Lipanj/Jun.2024 u 20:47
Originalno postovano od strane aleksandar-kojic aleksandar-kojic piše:

Presece me kad videh naslov. Pomislih da je igrani film o Lou Reedu!!!


Kojo, ne sikiraj se, Lou Reed je mrtav!



Objavio: aleksandar-kojic
Datum objave: 29.Lipanj/Jun.2024 u 23:12
Nažalost, Rock legende odlaze.

18. juna 2024. godine, preminuo je James Chance, No-Wave ikona i saksofonista grupe "The Contortions" ,beskompromisni, kontroverzni genijalni ludak i mastermajnd svojih bendova "The Contortions", "James White and the Blacks" i "Teenage Jesus and the Jerks". Bio je pionir pokreta No-Wave kasnih 70-ih u New Yorku. Saređivao je sa neverovatnim brojem muzičara, a posebno bih istakao radove sa Lydiom Lunch (pesnikinja, pevačica, spisateljica, glumica i spoken-word veštica konceptualne umetnosti). Nakon što je Lydia, kao klinka gledala Alana Vegu i Martina Reva (grupa "Suicide") u Max's Kansas Cityju, osnovala je kratkotrajnu, ali uticajnu No-Wave terorističku organizaciju, bend "Teenage Jesus and the Jerks", sa James Chanceom. Ako niste upućeni, najbolje je da preslušate kompilaciju "No New York" iz 1978. godine, koju je producirao veliki mag -  Brian Eno.

Još jedna legenda, Kinky Friedman je preminuo pre dva dana. Ljudi mlađi od mene verovatno ne znaju kakav je on bizarni maverik bio. Voleli su ga desperadosi i nevoljnici, ali je bio više odmetnik od bilo koga od njih. Njegov bend je bio "Kinky Friedman i Teksaški Jewboysi", i snimio je neke zapanjujuće pesme za koje malo ko zna. Čak se kandidovao za guvernera Teksasa! Bio je unikatni američki songwriter koji je ceo život proveo dajući srednji prst popularnoj kulturi. Bio je bitanga, jevrejski mesija, klovn i princ, gonzo outlaw i ekscentrik, neponovljivo iskreni balader i uvek samo svoj i ničiji.

Da, Mizi - Lou Reed je mrtav, ali Trent Reznor je živvv!!!!



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk