Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Three Thousand Years of Longing (2022)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=101815
Datum ispisa: 25.Rujan/Sep.2022 u 10:35
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com

Tema: Three Thousand Years of Longing (2022)
Objavio: titlovi.com
Tema: Three Thousand Years of Longing (2022)
Datum objave: 15.Rujan/Sep.2022 u 22:22
Prevod je uradio Bambula 👏

Odgovori:
Objavio: Mizi
Datum objave: 18.Rujan/Sep.2022 u 01:32
Smrzavam se, ali takvo je vreme u septembru, sve je to normalno.
Film je trebalo da se zove '' Ne znam zbog čega nisam snimio novi nastavak Mad Max'', jer ovo što sam gledao je čisto smeće!
Ovaj matori mastermind, kako ga nazivaju, potrošio je i vreme i novce da bi snimio šta???
George, jebali te džinovi, nabijem te na dršku od metle!

Objavio: Loki1973
Datum objave: 19.Rujan/Sep.2022 u 10:26
Pogledat cu danas. Ne ocekujem previse, pa se valjda necu razocarat, a i slab sam na Tildu. Tongue

EDIT nakon gledanja:

Evo odgledah. Ne da se nisam razocarao, nego sam uzivao. 

Jedna laka filozofska prica, prije svega o zivotu sa svim sto on nosi. Ljubavi, ceznjama, zeljama, lakomosti, skromnosti,... 

Sve to, i sve ispricano kroz pricu o Djinu i zeni koja je nasla bocu, upakirano s odlicnim visualima, a opet ne pretjeranim. 

Tko je raspolozen za tako nesto, svakako preporucujem, tko zeli CGI, akciju, razne agende natrpane u sve to nek uzme nesto od Marvela. 

Nije Nebo Nad Berlinom, ali nije ni film gdje mozes otici na WC bez pauze pa ces u slijedeoj CGI sceni vidjet ono sto si propustio u zadnjem doskakanju na koljeno. Film ima pricu i treba ju pratit stalno. 

U svakom slucaju ovaj film nije za svakoga.

Moja ocjena 7/10.  

p.s.

Hvala Bambuli na odlicnom prijevodu postovanje

Objavio: Nefil
Datum objave: 20.Rujan/Sep.2022 u 22:46
Svidio mi se film, gledljivo

Datum objave: 21.Rujan/Sep.2022 u 02:55
Posedujem sličnu bocu kao iz filma, pa ko želi da protrlja džina od ovih što im se svideo film neka mi se jave.

Objavio: Loki1973
Datum objave: 22.Rujan/Sep.2022 u 09:17
Originalno postovano od strane Mizi Mizi piše:

Posedujem sličnu bocu kao iz filma, pa ko želi da protrlja džina od ovih što im se svideo film neka mi se jave.

Ne znam cemu ovaj trol komentar, dao si svoje videnje i ocjenu filma u prvom postu. 

Jednom kad narastes mozda ces uvidjeti da postoje razliciti, ukusi, interesi, intelektualne sposobnosti, intelektualna ogranicenja, sposobnosti shvacanja i razumijevanja itd. Mozda. 

No kako se ovdje osjecam osobno prozvanim, ja ti se najdublje ispricavam sto se meni svidio film koji tebi nije. Evo, cisto da mi ne budes uzrujan. 

Datum objave: 22.Rujan/Sep.2022 u 13:20
Originalno postovano od strane Loki1973 Loki1973 piše:

Jednom kad narastes mozda ces uvidjeti da postoje razliciti, ukusi, interesi, intelektualne sposobnosti, intelektualna ogranicenja, sposobnosti shvacanja i razumijevanja itd. Mozda. 

No kako se ovdje osjecam osobno prozvanim, ja ti se najdublje ispricavam sto se meni svidio film koji tebi nije. Evo, cisto da mi ne budes uzrujan. 

Ti treba da narasteš jer i dalje veruješ u djinove, duhove, baba Vange, magiju, fikciju i trljanje bočice. Ko zna, možda ti se ispune želje ako dovoljno duuuugooo i jaaakooo budeš trljao!

Ma dajte, zar sam ja kriv što ljudi imaju suprotna ubeđenja!
Ovaj je poludeo, mislim na Milera, kad snima ovakve nebuloze i nabeđuje naše članove da mogu djinovi i ljudi biti u vezi.
Kakva zabluda, pa više ima mogućnosti da patuljci budu u zajednici sa ljudima...
Ma šta ja tu pišem, nemam vremena da se bavim okulturom.

Objavio: JoxerTM
Datum objave: 22.Rujan/Sep.2022 u 13:49
Originalno postovano od strane Loki1973 Loki1973 piše:

Jednom kad narastes

Objavio: TheDudeAbides
Datum objave: 23.Rujan/Sep.2022 u 12:47
Zar trebaš vjerovat u nešto da bi ti se svidilo? Idući po toj logici, ne bi nikad ništa na TVu pogleda. Ton komentara pokazuje tvoje intelektualne dosege. Mislia san da se samo djeca od 8 godina ponašaju u stilu 'zar ti vjeruješ u djeda mraza? Ja sam bolji i pametniji jer ne vjerujem', ali evo, očito neki nikad ne prerastu taj mentalitet. Odzdrav!

Datum objave: 23.Rujan/Sep.2022 u 16:04
Originalno postovano od strane TheDudeAbides TheDudeAbides piše:

Zar trebaš vjerovat u nešto da bi ti se svidilo? Idući po toj logici, ne bi nikad ništa na TVu pogleda. Ton komentara pokazuje tvoje intelektualne dosege. Mislia san da se samo djeca od 8 godina ponašaju u stilu 'zar ti vjeruješ u djeda mraza? Ja sam bolji i pametniji jer ne vjerujem', ali evo, očito neki nikad ne prerastu taj mentalitet. Odzdrav!

Odzdrav i tebi. Ako ti treba bočica za trljanje javi se na pp.
Vi ste fanovi ouija table, zato ste tako pristrasni i branite djinove i ostale karakondžule...

Objavio: nuna-drum
Datum objave: 25.Rujan/Sep.2022 u 08:55
Lagan film tj.nezamarajuci.Klasicna bajka,volim takve filmove,mada ima i boljih.

Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk