Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Shut In (2022)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=100465
Datum ispisa: 28.Lipanj/Jun.2026 u 04:47
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: Shut In (2022)
Objavio: Goran87BG
Tema: Shut In (2022)
Datum objave: 25.Veljaca/Feb.2022 u 21:55
Ceo film prođe u obijanju raznoraznih vrata... :) šalim se, nije loš, pogotovo glavna glumica.



Odgovori:
Objavio: puppet_master
Datum objave: 06.Ožujak/Mar.2022 u 19:44
Sa druge strane ja sam ga prekinuo na pola, svestan da tek potom verovatno postaje bolje, no bilo mi je naporno, dosadno, histerično na način koji ne volim. Toliko sam verovao u budućnost filmova D.J. Carusa  u Salton Sea vreme, bio mi je sjajan taj film, ali eto...ne sećam se kada me Caruso nije razočarao LOL
Eh, lažem, Disturbia je film koji volim uprkos svemu.  Kako bilo, Shut In ću završiti, jednog lepog dana a možda i pre.  


Objavio: AlexDeLarge
Datum objave: 06.Ožujak/Mar.2022 u 20:03
Originalno postovano od strane puppet_master puppet_master piše:

 Disturbia je film koji volim uprkos svemu.


Da dobar je, mada odmah pomislim na prvu na Rear Window ili Body Double onako podsvesno, bar ja, mada ima i ovaj noviji The Voyeurs (2021).


Objavio: puppet_master
Datum objave: 06.Ožujak/Mar.2022 u 20:04
+ Fright Night LOL


Objavio: AlexDeLarge
Datum objave: 06.Ožujak/Mar.2022 u 20:12
Originalno postovano od strane puppet_master puppet_master piše:

+ Fright Night LOL


Nisam gledao, pogotovo ako je horor ili slicno, jel valja?


Objavio: puppet_master
Datum objave: 06.Ožujak/Mar.2022 u 20:16
Odličan, no sve u svoje vreme, teško je pratiti deo tih filmića iz osamdesetih sada, iz ovog ugla, pogotovo ako nisi ljubitelj horora. Meni je to bilo neponovljivo bioskopsko iskustvo tada. Pisah o njemu, da me drvim i ovde ponovo sve to LOL

  https://forum.titlovi.com/fright-night-1985_t86202.html" rel="nofollow - Fright Night 


Objavio: AlexDeLarge
Datum objave: 06.Ožujak/Mar.2022 u 20:29
Originalno postovano od strane puppet_master puppet_master piše:

Odličan, no sve u svoje vreme, teško je pratiti deo tih filmića iz osamdesetih sada, iz ovog ugla, pogotovo ako nisi ljubitelj horora. Meni je to bilo neponovljivo bioskopsko iskustvo tada. Pisah o njemu, da me drvim i ovde ponovo sve to LOL

  https://forum.titlovi.com/fright-night-1985_t86202.html" rel="nofollow - Fright Night 


Ok, hvala, nisam neki ljubitelj horora, pre sam bio, sad mogu da pogledam s vremena na vreme, ali imacu ga u vidu.



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk