Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Snimaće se "Star Trek 4", "A Quiet Place Part III" (16.02.2022.)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na članke
Opis foruma: Komentari na objavljene članke i blogove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=100402
Datum ispisa: 06.Lipanj/Jun.2026 u 17:51
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: Snimaće se "Star Trek 4", "A Quiet Place Part III" (16.02.2022.)
Objavio: JoxerTM
Tema: Snimaće se "Star Trek 4", "A Quiet Place Part III" (16.02.2022.)
Datum objave: 16.Veljaca/Feb.2022 u 15:49
Znači dogodine film istog naslova o istoj stvari koji nije rimejk. Pa jebote ni za naslove nemaju ideja više nego ga samo iskopiraju.



Odgovori:
Objavio: baho
Datum objave: 16.Veljaca/Feb.2022 u 16:43
Za ovaj drugi nemam pojma...
Što se Treka tiče, bilo bi lijepo da se ovim filmom zaključi Kelvin Universe i da se sljedeći film, a bit će valjda bude odigravao u glavnom universumu, s nekom od postava iz aktuelnih serija ili nekom sasvim novom. Sad kad je kompletna franšiza pod istim krovom (Paramount i CBS su ponovo objedinjeni - Paramount je imao pravo na filmove, a CBS serije - uz neke raznorazne stavke šta može, a šta ne).

Mislim da će, bar što se plata glumaca tiče, ovo biti najskuplji film franšize. A ne sumnjam ni da će produkcija odnijeti gomilu para, jer se prosto očekuje skupa produkcija.
Koliko mi je poznato, u zadnjim pregovorima Pine je tražio neku bezobrazno veliku gomilu para i to je glavni razlog zašto nije bilo četvrtog filma dok je Paramount bio razdvojen od CBS-a. Vidjet ćemo hoće li se dogovoriti, ili su prosto odlučili uložiti više para (jer je Trek očito glavni brand Paramounta trenutno - svake sedmice nova epizoda nečega iz franšize).

Uglavnom, na stranu kompletna estetika (koja je možda malo preglamurozna u JJ-ovoj verziji), jedinica i trojka su solidni filmovi. Dvojka mi je nekako bila pogrešno skretanje - možda i zbog prežvakavanja već viđenih tema. Nadam se nekoj sasvim novoj (dosad neviđenoj) priči.


-------------
https://forum.titlovi.com/get_last_post.asp?TID=89431" rel="nofollow - >> Prijave za narednu partiju sela <<
Klikni slobodno. Ne ujedamo (osim kad smo vukodlaci).


Objavio: puppet_master
Datum objave: 20.Veljaca/Feb.2022 u 10:23
Originalno postovano od strane JoxerTM JoxerTM piše:

Znači dogodine film istog naslova o istoj stvari koji nije rimejk. Pa jebote ni za naslove nemaju ideja više nego ga samo iskopiraju.

Bizarno, čak i za tipična tamošnja brljanja u poslednjih 2-3 decenije LOL 

Star Trek me svakako ne zanima, dok taj zasebni A Quiet Place, kao i treći deo, verovatno budem gledao, ako bude zdravlja LOL


Objavio: puppet_master
Datum objave: 20.Veljaca/Feb.2022 u 10:25
Btw, pa šta se desilo sa Tarantinovom verzijom Star Treka? Oduvek je imao gomilu maštarija u glavi o kojima govori sa entuzijazmom pa potom uradi nešto pedeseto, ne bi me čudilo i da je (opet) odustao, no ako bih morao da gledam još jedan vražiji Star Trek film, radije bih da to bude sa Q.T. potpisom. 


Objavio: JoxerTM
Datum objave: 20.Veljaca/Feb.2022 u 13:03
Dojavljeno mu je da bi to gledali samo oni koje Star Trek ne zanima pa je odustao.


Objavio: puppet_master
Datum objave: 20.Veljaca/Feb.2022 u 13:10
Minimum je to LOL

Inače je mislio da ga snimi za fanove JJ Abramsa i te nove franšize? LOL Minimum i to LOL



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk