Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Drishyam (2013)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=100058
Datum ispisa: 28.Lipanj/Jun.2026 u 23:18
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: Drishyam (2013)
Objavio: Ermooo
Tema: Drishyam (2013)
Datum objave: 01.Sijecanj/Jan.2022 u 15:00
Jel moze neko ovaj film prevesti. Ipak dobro kotira a puno losiji filmovi se prevode. Hvala unaprijed!



Odgovori:
Objavio: Ermooo
Datum objave: 01.Sijecanj/Jan.2022 u 15:08
A vidim da je izasao i drugi dio. A ko imalo prati i gleda filmove zna kako ima dobrih indijskih filmova tako da volio bi da se prevode vise i ovi filmovi van holivuda jer toliko dobrih i kvalitetnih filmova ima iz bolivuda, skandinavskih, njemackih, francuskih, ruskih, kineskih...itd


Objavio: JoxerTM
Datum objave: 01.Sijecanj/Jan.2022 u 15:36
Već sam prije pisao u potražnju titlova za oba, strpite se dok se netko ne odvaži.
Na žalost zasad je preveden samo jedan od bespotrebnih https://titlovi.com/filmovi/drishyam-3075045/" rel="nofollow - rimejkova prvoga, po običaju ne preporučam gledanje rimejkova, ali vi postupite kako želite.


Objavio: Ermooo
Datum objave: 01.Sijecanj/Jan.2022 u 15:44
Super, hvala. Doci ce jednom na red :-)


Objavio: AlexDeLarge
Datum objave: 01.Sijecanj/Jan.2022 u 23:12
Originalno postovano od strane Ermooo Ermooo piše:

A vidim da je izasao i drugi dio. A ko imalo prati i gleda filmove zna kako ima dobrih indijskih filmova tako da volio bi da se prevode vise i ovi filmovi van holivuda jer toliko dobrih i kvalitetnih filmova ima iz bolivuda, skandinavskih, njemackih, francuskih, ruskih, kineskih...itd

Da naravno, od Bogote do Kalkute, od Manile sve do Lime, ko ce sve ispratiti, a jos vise procitati knjiga i pogledati slika sto starih sto aktuelnih slikara.

Indijski filmovi sa engleskim titlom, cast u izuzecima, hoteli, studenti, poslovni ljudi, u Indiji niko nije hteo da prica na engleskom,  previse su ih Britanci izrabljivali. Pored ostalog, prisustvovao sam i snimanju Bolivud fazona, ja ne mogu da opisem sta je to, haos.



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk