Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Generalne rasprave i zabava > Selo nadomak Irine kavane
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - PRIJAVE za narednu partiju
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

PRIJAVE za narednu partiju

Odgovori Odgovori Stranica  <1234 192>
Korisnik
Poruka
NaEdenCovekBratMu View Drop Down
Moderator
Moderator
Eden - Zeleni - Šon Bin - Bogomoljka

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Lipanj/Jun.2018 u 19:38
Originalno postovano od strane Hogar Strašni Hogar Strašni piše:

Vidi ti njih. Ana i Eden dobili po auto, a neće ni da se pohvale, a kamoli da časte. LOLLOLLOL

Evo, provozićemo te koji put. LOL
Na vrh
Hogar Strašni View Drop Down
Moderator
Moderator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Lipanj/Jun.2018 u 19:39
Originalno postovano od strane NaEdenCovekBratMu NaEdenCovekBratMu piše:

Originalno postovano od strane Hogar Strašni Hogar Strašni piše:

Vidi ti njih. Ana i Eden dobili po auto, a neće ni da se pohvale, a kamoli da časte. LOLLOLLOL

Evo, provozićemo te koji put. LOL
Originalno postovano od strane klen klen piše:

Može i mene na auto... do daljnjeg.Big smile
Mene ne morate na auto kao Klena. Ja volim da se vozim unutra. LOL Pogotovo volim da znam kada će se otprilike vožnja završiti, an eda se vozim do daljnjeg. LOL

As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
Moderator
Moderator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Lipanj/Jun.2018 u 19:43
Ti bi u auto, a? LOL Hoćeš straga ili spreda? LOL
Na vrh
Moderator
Moderator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Lipanj/Jun.2018 u 19:50
Za volan. LOL
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
Moderator
Moderator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Lipanj/Jun.2018 u 19:53
Može. Ali ne mojim autom. LOL
Na vrh
klen View Drop Down
Translator
Translator
Drvodelja

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj klen Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Lipanj/Jun.2018 u 20:13
Bplje je na autu... šiba vjetar, ladi!
Jest' il' nije!
Na vrh
Moderator
Moderator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Lipanj/Jun.2018 u 20:54
Originalno postovano od strane klen klen piše:

Bplje je na autu... šiba vjetar, ladi!
Da li se ovo vuk odao? LOLLOLLOL

https://imgc.allpostersimages.com/img/print/posters/teen-wolf-surfing-on-van-movie-poster_a-G-9765856-13198931.jpg
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Legio VII Claudia Pia Fidelis

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Lipanj/Jun.2018 u 21:06
Prijave za sledeću novu Epizodu 85.

1. Ana Thishpetana   -   AUTO
2. Eden aka NaEdenCovekBratMu   -   AUTO
3. Ljubica SP   -   AUTO
4. Alien 8th   -   OK
5. Klen   -   AUTO

Kvorum za novu igru: 8 igrača.

Rok za prijavu:   -?-
Početak nove partije: -?-

Legenda:
AUTO - autoprijava za svaku narednu partiju.
OK - prijava samo za narednu partiju.      

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ps.Dragi Aliene 8th, autoprijave datiraju od pre 2-3 godine.
Autoprijava znači da će Igrač biti Online u narednom periodu, da će biti aktivan na Forumu i u Selu.
OK prijava je za one koji nisu stalno na Forumu ali imaju slobodnog vremena da odigraju poneku novu partiju, s vremena na vreme.

* tako da se auto-prijavljeni odmah automatski upisuju na listu trenutno prijavljenih za novu partiju.    

Ps.kao što već napisah, od 1.Jula se igram u Selu. Svratio sam na kratko samo da obiđem Familiju u Selu.     

EDIT: draga Marica aka CaRiMa mi reče da će svratiti do Sela da se druži i igra čim bude imala slobodnog vremena. Prvom prilikom.    
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Legio VII Claudia Pia Fidelis

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Lipanj/Jun.2018 u 21:09
istant97x      
Na vrh
AlienThe8th View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Seoski Istražitelj

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlienThe8th Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Lipanj/Jun.2018 u 00:21
Subi, odlična je ova tabela prijavljenih (i dorada početne sličice teme). Thumbs Up

Danilo bubba2
Na vrh
Ana Thishpetana View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Poglavica Sela

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Ana Thishpetana Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Lipanj/Jun.2018 u 00:29

Sve dok ne napišem: "Ne mogu učestvovati",
ja sam na automatsku prijavu.

I ja isto
    I ❤ SPAM
Na vrh
LjubicaSP View Drop Down
Approval team
Approval team
upir translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LjubicaSP Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Lipanj/Jun.2018 u 09:27
Vidi, imam i ja auto yay
Hvala, hvala, baš ste me prijato iznenadili LOL

Na vrh
Moderator
Moderator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Lipanj/Jun.2018 u 10:03
"Dođi jednom i dobij auto".

To je nova strategija Sela za privlačenje turista i budućih stanovnika.
Na vrh
Junior moderator
Junior moderator
Poglavica Sela

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Ana Thishpetana Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Lipanj/Jun.2018 u 22:42
Originalno postovano od strane Danilo-Naissus Danilo-Naissus piše:

Prijave za sledeću novu Epizodu 85.

3. Ljubica SP   -   AUTO
4. Alien 8th   -   OK
5. Klen   -   AUTO

Legenda:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I ❤ SPAM
Na vrh
Boni View Drop Down
Senior translator
Senior translator
švabica xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj Boni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Lipanj/Jun.2018 u 22:53
auuuuuuuuuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUUUUUUUUUUUTTTTTTTTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO prijavaLOL
Respice post te. Hominem te memento.
Na vrh
Junior moderator
Junior moderator
Poglavica Sela

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Ana Thishpetana Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Lipanj/Jun.2018 u 22:56
Prijave za sljedeću novu Epizodu 85.

3. Ljubica SP   -   AUTO
4. Alien 8th   -   OK
5. Klen   -   AUTO
6. Boni  -  AUTO

Legenda:

I ❤ SPAM
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member
Seoski Istražitelj

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlienThe8th Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Lipanj/Jun.2018 u 23:04
'oću i ja AUTO, ne može da se vi vozite a ja peške. Angry Big smile
Na vrh
Moderator
Moderator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Lipanj/Jun.2018 u 23:11
Originalno postovano od strane AlienThe8th AlienThe8th piše:

OK. LOL
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member
Seoski Istražitelj

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj AlienThe8th Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Lipanj/Jun.2018 u 23:14
hmmm s obzirom da meni neka zapažanja i ideje sinu iznenada, primetih i sada nešto...
Možda ovo sa AUTO i OK prijavama nije baš najbolja ideja iz ugla onih koji se prijavljuju za jednu partiju jer na taj način iz potencijalnog njihovog ugla mogu da se osete malo podcenjeno ili u neku ruku omalovaženo jer se priključuju tamo nekoj staroj i kompaktnoj ekipi i mogu se zato osetiti strancima na neki način.
U svakom slučaju mislim da i na ovo treba obratiti pažnju. Ima onih koji bi možda odustali od prijave jer ne osećaju pripadnost nekoj već naizgled kompaktnoj ekipi koja ima neki interni odnos. To nije tako ali nekome bi moglo da tako izgleda. A možda čak i rogobatno može da im izgleda cela ta procedura sa svim tim oznakama.

Nadam se da je jasno da se ne bunim ja lično :) ali trudim se da sagledam sve i iz ugla drugih jer je i to bitno.
Na vrh
Moderator
Moderator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Lipanj/Jun.2018 u 23:16

Originalno postovano od strane AlienThe8th AlienThe8th piše:

JOK. LOL
Elitisti. LOLLOLLOL

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 192>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.