Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Filmovi i serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Preporuči film
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Preporuči film

Odgovori Odgovori Stranica  <1 55565758>
Korisnik
Poruka
protectore View Drop Down
Active member
Active member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj protectore Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Rujan/Sep.2018 u 23:58
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Rujan/Sep.2018 u 00:35
Na vrh
chiba View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj chiba Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Rujan/Sep.2018 u 07:00
Ovaj gore i Beirut (2018).
Na vrh
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj protectore Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Rujan/Sep.2018 u 15:25

Kidnap 2017

Ažurirao protectore - 27.Rujan/Sep.2018 u 16:54
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Rujan/Sep.2018 u 00:44
Na vrh
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj protectore Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Rujan/Sep.2018 u 17:20
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Rujan/Sep.2018 u 01:59
Možda je već bilo u temi ali hvala Stoletu Haringi što me je podsetio da u celini pogledam ovaj ratni film it 1985.     

http://prolog.rs/upload/article/1731_idi%20i%20smotri.jpg

Come and see aka Idi i smotri (1985)
Legio VII Claudia - Pia Fidelis
Na vrh
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj protectore Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Rujan/Sep.2018 u 22:10
Originalno postovano od strane bgvracar bgvracar piše:

The 12th Man (2017)

https://www.imdb.com/title/tt3300980/?ref_=nv_sr_1

Iako licno nisam opcinjen ratnom tematikom ovaj film preporucujem. Odlican. Hvala bgvracar.

Ažurirao protectore - 02.Listopad/Oct.2018 u 14:28
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Rujan/Sep.2018 u 00:33
Originalno postovano od strane protectore protectore piše:

The 12th Man (2017)

https://www.imdb.com/title/tt3300980/?ref_=nv_sr_1

Iako licno nisam opcinjen ratnom tematikom ovaj film preporucujem. Hvala bgvracar.

Nema na čemu. Od svih ratnih filmova snimljenih u poslednjih desetak godina, ovaj mi je ostavio najjači utisak. Možda on objektivno i nije najbolji u tom žanru, ali mene je oduševio. Scena, kada napokon prelazi na švedsku teritoriju sa onim izrazom olakšanja na napaćenom licu - antologijska. Svaka čast režiji. Maestralno. Ako ni zbog čega, a ono zbog tog kadra, vredelo je čekati kraj filma.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Rujan/Sep.2018 u 07:04

Boarding School (2018)

Originalno postovano od strane Danilo-Naissus Danilo-Naissus piše:

Možda je već bilo u temi ali hvala Stoletu Haringi što me je podsetio da u celini pogledam ovaj ratni film it 1985.     

http://prolog.rs/upload/article/1731_idi%20i%20smotri.jpg

Nema na čemu.

Vidim da je pala konzumacija.
Na vrh
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj protectore Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Rujan/Sep.2018 u 12:09

Nema na čemu. Od svih ratnih filmova snimljenih u poslednjih desetak godina, ovaj mi je ostavio najjači utisak. Možda on objektivno i nije najbolji u tom žanru, ali mene je oduševio. Scena, kada napokon prelazi na švedsku teritoriju sa onim izrazom olakšanja na napaćenom licu - antologijska. Svaka čast režiji. Maestralno. Ako ni zbog čega, a ono zbog tog kadra, vredelo je čekati kraj filma.

Zaista odlican film. Slozio bih se i sa Stoletom da je to ustvari vise prica o prezivljavanju nego klasicni ratni film,sto mi je jos draze.
A sto se tice scena najvise su me odusevile scene sa stopericom u vodi, sa avionom kao i ta scena prelaska granice.
Ima tu i zamjerki ali one su beznacajne u poredjenju sa iznenadjujucim kvalitetom kompletnog projekta.

Ažurirao protectore - 30.Rujan/Sep.2018 u 12:16
Na vrh
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj protectore Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Listopad/Oct.2018 u 16:00

Cold Skin (2017)

https://www.imdb.com/title/tt1034385/?ref_=tt_rec_tt

Listajuci prethodne stranice naletio sam film koji me je slikom zaintrigirao. Procitao sam opis, pogledao 12 sekundi trailera i rekoh to je to,film za mene. Smile
Originalan,sa rupama u filmskom scenariju (o tome mozda u temi) koje prevazilazi kvalitet docarane atmosfere,zvuka i vizuelnih efekata koji su na holivudskom nivou.
Jos jednom hvala bgvracar.
Preporucujem.
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Listopad/Oct.2018 u 22:59
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Listopad/Oct.2018 u 01:16
Na vrh
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj protectore Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Listopad/Oct.2018 u 14:17

Kanio sam se da ga pogledam jer sam vidio da ima manju ocjenu od prvog dijela. Pogrijesio sam jer mi je ovaj puno bolji od prvog dijela i bas me je prijatno iznenadio. Odlican.

Ažurirao protectore - 02.Listopad/Oct.2018 u 22:15
Na vrh
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj protectore Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Listopad/Oct.2018 u 12:14

Odlican, napet triler, drzi paznju od pocetka do kraja.
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Listopad/Oct.2018 u 12:51
Na vrh
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj protectore Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Listopad/Oct.2018 u 21:30
Na vrh
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj protectore Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Listopad/Oct.2018 u 22:11

Izuzetno simpatican film,po meni potcijenjen.
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Listopad/Oct.2018 u 15:08
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 55565758>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.