Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > SAJT I FORUM > Predlozi, pitanja, problemi, kritike...
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pohvale, pokude, pitanja, problemi
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Pohvale, pokude, pitanja, problemi

Odgovori Odgovori Stranica  <1 171819
Korisnik
Poruka
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Srpanj/Jul.2019 u 08:40
Vrati se na vrh stranice i polako skrolaj prema dolje, ne ulazim baš preko moba ali skontala sam da se to dešava kad prebrzo se skrola prvi put.
Na vrh
adm1r View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj adm1r Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Srpanj/Jul.2019 u 08:43
Pa sto nisi pitao mene. To se dešava i meni. Al sam mi je lakše kad znam da nisam jedini. Ja imam drugi problem. Kad kliknem na temu Archer (inače, jedna od najboljih serija ikada), pretraživač me pita da snimim neki fajl koji mi može shebati kompjuter i navući maler do kraja života. Evo i lijepa slika da vi vidite da ja nisam pijan.

Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Srpanj/Jul.2019 u 08:47
jedino vidimo da seljak ne zna sliku postavitLOLLOL

ali znamo o čemu govoriš, nije fajl nego je u temi pao link od youtuba ili je pogrešno postavljen, i onda se to dešava, ima to u hrpa tema, te stvari prijavljuješ danilu i edenu, trebali bi i temu za prijavu ovih dana napravitiLOLLOL  Hrabro su odlučili da popravljaju te teme, svaka im častLOLLOL

Znači nije ništa opasno, nego daje skidat slova od linka s youtuba.
Na vrh
adm1r View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj adm1r Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Srpanj/Jul.2019 u 08:56
Hahahaahah. Šta ćeš kad sam tehnološki zaostao :D. Hvala na odgovoru. 
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Srpanj/Jul.2019 u 09:02
relativno.... mlad siLOL naučit ćeš, dat će ti bozi podukeLOLLOL
Na vrh
adm1r View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj adm1r Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Srpanj/Jul.2019 u 10:04
Trebao bih jednu stariju da me poduči... tehnološkim stvarima, naravno. Inače, ja sam po struci tehničar.
Na vrh
Boozywoozy View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Srpanj/Jul.2019 u 10:14
Isti sam slucaj imao i ja adm1re,njena pripitost mi je rekla da ima malo postova na temi,dobro nas farba. Cekam samo da pocne pare traziti za otklanjanje ovih bugova.

Sto se tice poducavanja,imas moju babu u komsiluku pa bujrum
Nije siromah onaj koji ima vec onaj koji nema !!!
Na vrh
adm1r View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj adm1r Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Srpanj/Jul.2019 u 10:23
Tvoju babu R(adod)ajku?
Na vrh
NaEdenCovekBratMu View Drop Down
Moderator
Moderator
Eden - Zeleni - Šon Bin - Bogomoljka

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Srpanj/Jul.2019 u 11:23
Originalno postovano od strane cersei cersei piše:

trebali bi i temu za prijavu ovih dana napravitiLOLLOL

Biće nekad i ta tema, bitno da smo mi živi i zdravi. Cool
Na vrh
Ezenio View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Ezenio Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Srpanj/Jul.2019 u 19:10
Imam pitanje

nemoj bogatiLOL

bit će odbijen, da valja bilo bi prvih 20 puta odobrenoLOLLOL

Ažurirao cersei - 29.Srpanj/Jul.2019 u 19:17
Na vrh
DzonDon View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj DzonDon Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Kolovoz/Aug.2019 u 12:45
Kad dodam titl neku grešku mi izbaci, pa ja ko budala 5x učitavam ponovo da bi mi očitalo normalno stranicu, kad ono svaki put kad sam učitao zapravo poslalo titl. Wacko
Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo ZDRAVKO ČOLIĆ.
Na vrh
LjubicaSP View Drop Down
Approval team
Approval team
upir translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LjubicaSP Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Kolovoz/Aug.2019 u 12:47
Originalno postovano od strane DzonDon DzonDon piše:

Kad dodam titl neku grešku mi izbaci, pa ja ko budala 5x učitavam ponovo da bi mi očitalo normalno stranicu, kad ono svaki put kad sam učitao zapravo poslalo titl. Wacko

Obrisala jedan, sad je ok?
Na vrh
DzonDon View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj DzonDon Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Kolovoz/Aug.2019 u 12:51
Sve je ok. Mislim da sam čak i 3 poslao. Svejedno, sad je okej. Smile
Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo ZDRAVKO ČOLIĆ.
Na vrh
dzonny.master View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzonny.master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Kolovoz/Aug.2019 u 15:55
Zdravo drugari. Ja imam jedan problem. Naime, skinuo sam prevod za jedan film sa drugog sajta, obradio ga za odredjenu verziju filma i planiram da ga postavim. E sada, problem je sto tu pise da je taj prevod preuzet sa ovog sajta, a ta verzija prevoda ne postoji na ovom sajtu za taj film, postoje prevodi za druge verzije. U pitanju je film "Superstition" (1982). I sada ne znam koga da navedem kao autora originalnog prevoda, posto pise da je prevod uradio clan "titlovic", a kada ovde u opciji pretrage ukucam ovaj film, ne pronalazim ni jedan prevod ovog filma koji je radio gore pomenuti clan.Pa ne bi bilo lose da mi neko kaze kako da postupim u takvoj situaciji. Hvala unapred Smile
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Kolovoz/Aug.2019 u 16:03
Originalno postovano od strane dzonny.master dzonny.master piše:

Zdravo drugari. Ja imam jedan problem. Naime, skinuo sam prevod za jedan film sa drugog sajta, obradio ga za odredjenu verziju filma i planiram da ga postavim. E sada, problem je sto tu pise da je taj prevod preuzet sa ovog sajta, a ta verzija prevoda ne postoji na ovom sajtu za taj film, postoje prevodi za druge verzije. U pitanju je film "Superstition" (1982). I sada ne znam koga da navedem kao autora originalnog prevoda, posto pise da je prevod uradio clan "titlovic", a kada ovde u opciji pretrage ukucam ovaj film, ne pronalazim ni jedan prevod ovog filma koji je radio gore pomenuti clan.Pa ne bi bilo lose da mi neko kaze kako da postupim u takvoj situaciji. Hvala unapred Smile

Pozdrav,

tko je autor titla je najkompetentniji nas sajt, odnosno nas upload.

Jednostavnom usporedbom vidjeti ces i sam, kod nas je taj titl postavio
nas prevoditelj silent_passenger 2010 g, a taj sto kazes da se je potpisao,
postavio je na onaj sajt 2013 godine.

To  je na zalost svakodnevna pojava.

Sto me ne ubije... ide u moje memoare.
Na vrh
SubsMasta View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj SubsMasta Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Kolovoz/Aug.2019 u 23:22
Unleashed film iz 2005., zašto ga nije moguće pronaći među titlovima pod tim imenom, nego je potrebno upisati Danny The Dog?
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Kolovoz/Aug.2019 u 00:01
Tražilica se vjerojatno zadovolji time što je pronašla film pod tim imenom iz 2019. godine. Bit će posla za programatora.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 171819
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,125 sekundi.