Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > SAJT I FORUM > Predlozi, pitanja, problemi, kritike...
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pohvale, pokude, pitanja, problemi
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Pohvale, pokude, pitanja, problemi

Odgovori Odgovori Stranica  <1 8910
Korisnik
Poruka
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (3) Thanks(3)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Kolovoz/Aug.2018 u 13:38
Potraznja prevoda je glomazna i retko ko je gleda.

A redovi su dugi pa se ljudi sjete ići preko reda jer "samo moraju nešto pitati".
Na vrh
ciro_00 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ciro_00 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Rujan/Sep.2018 u 19:56
Objavio sam prevod za BCS S04E05 4.9. u 22:27 i još nije prihvaćen a nije ni obrisan, ima neki problem ili?
Na vrh
LesaRad View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LesaRad Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Rujan/Sep.2018 u 21:24

Sve je to lepo, ali ja vas stvarno molim da brisete komentare o filmovima i serijama u komentarima za titlove. Postaje nepodnosljivo.
Na vrh
srce View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj srce Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Listopad/Oct.2018 u 10:32

Server Error in '/' Application.

Could not find any resources appropriate for the specified culture or the neutral culture.  Make sure "Web.App_GlobalResources.Resource.resources" was correctly embedded or linked into assembly "Web" at compile time, or that all the satellite assemblies required are loadable and fully signed.

Izpiše, ko kliknem na podnapise?

Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Listopad/Oct.2018 u 10:48
znamo za ovo, radi se na tomeUnhappy Si i RS domene štekaju, prebacite na drugu domenu dok se ne popravi klikom na drugu zemlju gore u kutu.

Ažurirao cersei - 01.Listopad/Oct.2018 u 10:53
Na vrh
srce View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj srce Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Listopad/Oct.2018 u 10:56
OK, hvala. Smile
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Listopad/Oct.2018 u 12:02
Sad bi trebalo biti sve okSmile
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Listopad/Oct.2018 u 13:16
Originalno postovano od strane cersei cersei piše:

prebacite na drugu domenu dok se ne popravi klikom na drugu zemlju gore u kutu.

Je li to isto kao i na mobitelu, prebaciš na Indiju pa sve radi? LOL
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Listopad/Oct.2018 u 13:19
jeeep ko miuiLOL
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: Od juče u 13:10
Samo da pohvalim vidljivost offline podForuma "Čestitke".
Eto sada mnogo brže i lakše mogu da vidim kome je danas "divan dan".    
Hvala dragoj Administraciji na odličnom potezu.     
Legio VII Claudia - Pia Fidelis
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: Od juče u 13:18
Embarrassed, bar mislim da sam ja, črčkala sam oko toga ovih danaLOLLOL
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 sati 40 minuta , u 14:15
jbt cersei u sve se kužiš, el znaš i radit palačinke?LOL
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 sati 35 minuta , u 14:20
ZnamLOLLOLLOL

i wafle i kremšnite i mađaricuLOLLOL

Cura za udajuLOL
Na vrh
moge56 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj moge56 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 sati 49 minuta , u 19:06
Hvala mnogo nasim prevodiocima za veliki trud i ogroman posao..Hvala vam mnogo..
Thumbs Up
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 sati 48 minuta , u 19:07
majku mu, gdje si bila prijeOuchsve pametne cure a da znaju raditi kolače se poudaleConfused
Na vrh
moge56 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj moge56 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 sati 44 minuta , u 19:11
Pozdrav svim na sajtu i vjerujte mi da sam vidio mnogo ljudi koji neznaju instalirati prevode i zbog toga i odustaju od kodija ali ja kazem da sam sretan kada pogledam lijep film i sve ostalo sa prevodima i zato mnogo hvala jos jednom nasin prevodiocima i administratoru..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8910
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.