Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pogledajte trejler sa naci-dinosaurusima! (06.08.2018.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Pogledajte trejler sa naci-dinosaurusima! (06.08.2018.)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Kolovoz/Aug.2018 u 23:38

LOLLOLLOLPa, kad već mogu da biram. Makar je puno lepša. LOLLOLLOL

I nema krvoprolića. Cool       

Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Kolovoz/Aug.2018 u 05:07

Samo se vi zezajte, milan vidojević i društvo iz regiona i sveta su na ovom kuće sazidali.

Pisao sam ovde o prvom delu koji me žeđće zabavio, ovaj drugi mi izgleda još luđi.
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Kolovoz/Aug.2018 u 13:09

Stole, zezam se da ne bih plakao. LOL

Podvale ti guštere i ti "popiješ" priču kao glupost, a ne gledaš ispod površine. U ljudskom karakteru osim bezobzornosti kao pandam postoji uvek želja za "lepim i poštenim" krajem. To nam je u ćudi i sve dok "dobro" na kraju pobedi "zlo" sve je u redu, a zaboravljamo kako brzo zaboravljamo.LOL

Kada bi ljudi znali od kada postoji npr. "rajh" ne bi bili toliko samouvereni. Srećom, mlad sam skapirao da nešto ne valja i to vrlo jednostavno. Itlerov je bio TREĆI. 'De se onda dedoše PRVI I DRUGI. I tako sam krenuo i uopšte nisam bio optimističan kada sam sve skupio i pročitao. Previše filmova(čak i parodija) se snima po temi nekakvog 4 rajha i sve je kao zajebanicja ili psihodelična priča o gomili ludaka. Što je najgore, glavna poštapalica i danas stoji, "(Rajh)Carstvo je besmrtno." Naravno tu je i ona druga strana koja ide u drugu krajnost i stvarno se osećaš kao da si u "Lazi" ili "Toponici".LOL

Ja lično verujem da nije badava živa više stotina godina. Eto zašto se zezam.LOL   

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Kolovoz/Aug.2018 u 02:48

Za Lazu i slične institucije zaduženi su Vidojević i društvo. Upoznat sa njihovim radom preko kolege sa kojim povremeni delim radni prostor. On prosto guta sve "naučne činjenjice" koje mu serviraju. Nije pomoglo što sam mu rekao da je dotični dramaturg, novinar i ko zna šta još, da dotični prepričava holivudske serije i filmove, na primer, Zvezdana vrata i slično...Somnabulije o tajnim hitlerovim i svim ostalim oružjima, šupljoj zemlji za koju je tražio ulaz i slično da ne pominjem. Zagovornici ovih i sličnih teorija nisu imali šta da traže u društvu do pojave interneta koji ih privlači kao što sijalica privlači insekte.

Hitler je sam davao povoda za to i njega i izmanipulisani nemački narod najbolje je analizirao Jung. Manijak je u njima probudio uspavana vikinška božanstva i zahvaljujuži njima sproveo u delo sve ono što su prvenstveno Englezi, a za njima i ostali kolonizatori, šapatom govorili. On je to ipak najbolje znao da uradi preko onih pseudo paganskih noćnih šetnji i simbola. Ostalo je istorija. Nas je Rajs odavno upozorio na to.

Budalama je svejedno šta će da gledaju, njima je važno da u nešto veruju. Širok je raspon od guštera do ravnozemljaša i tu je humor najbolji lek. Obaška što u svakoj šali ima i istine. Jedna od njih je da je za nekog rajh još uvek živ i da je hitlerova najveća greška to što je izgubio rat.
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Kolovoz/Aug.2018 u 00:08

LOLLOLLOL Uvek je bilo ljudi kao što je vidojević. Hvala Bogu, ja ga nisam slušao i ne smatram ga merodavnim za te stvari. Čovek se bavi istorijom iz hobija, a i zbog zarade. Zaboravljamo da je jedne godine krupnu književnu nagradu(davno je bilo, ne sećam se koju) dobio pisac romana o srpskom vampiru. LOL

Jedino što ne mogu da prihvatim psihoanalizu junga. Kada uradiš propačun itler je imao bolje rezultate manipulacije od LSD-a. Ne prihvatam činjenicu da je nemački narod izmanipulisan. Dok su pobeđivali i osvajali i ubijali druge narod je bio sve zagriženiji, a postao svestan svoje zaluđenosti tek kada je rajh počeo da propada. Tandrčak vreteno, ne igra se fudbal, pa da postaneš svestan svojih slabosti. Pa, šta su oni? Retardi? Javno, u novinama i filmskim platnima objašnjavali su da je istočna kampanja pokrenuta zbog ŽIVOTNOG PROSTORA arijevske (nad)rase.

Opet, nisu ni prvi ni poslednji, samo su bili krvožedniji. Valjda je samo džingis kan bio krvožedniji od nacista.

Prvo i drugo carstvo je postojalo sa svim svojim incesuidnim vladarima i cilj je uvek bio isti. Kao i ovim gušterolikim iz zadnjeg filma. Da pokore drugog i da naprave potčinjenu rasu koja će da im služi. Opet, zar to ne pokušavaju sve vlasti? Samo se sistemi razlikuju, bar onako, za oko. LOL

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Kolovoz/Aug.2018 u 05:22

Vidojevića i društvo ni ja ne smatram merodavnim, on je samo dobar primer šarlatana koji zaluđuje narod. Spomenuo sam ga jer je upravo on forsirao teorije o bazi na Antarktiku i begu u Vaseljenu. Čekam da vidim teoriju o tome kaki su stradali vanzemljaci u Bosni. Piramide u Visokom možda nisu njegov reon i zato mudrac ćuti inače bi osvanula teorija kako su stradali na putu od Viskog prema JajcuLOL

Šalu na stranu, hitler je shvatio i zloupotrebio moć medija. Njegova parola i želja da svaki dom treba da ima radio nije bila moguća. Zato je postavio uokolo zvučnike, zloupotrebio film i počeo da sivu masu konzumenta pretvara u testo. Nemci su imali ozbiljne kondicione pripreme pre nego što su naoružani krenuli na SSSR. Kondicione pripreme su bile dugotrajne i ozbiljne, mislim da je Pekić detaljno opisao obuku hitlerjugenda i nacista koja je itekako bila ozbiljna. Da bi ubedio i što bolje izmanipulisao švabe hitler je otišao u njihovo kolektivno nesvesno i tamo izbunario Votanu, Valkire, simbole od kojih su neki završili na uniformi (strelaste munje, lobanja). Jung je to ukapirao i analizirao. Kako drugačije objasniti da običan čovek koji je pre rata bio, na priemr, obućar ili profesor, postaje bez problema masovni ubica u konclageru. Za Junga i mene oni su doznolili da budu izmanipulisani od strane države i vlasti koja je demokratskim putem donela zakone koje je kasnije sptovodila. Zanimljivo je da je prvo poklekla medicinska struka a za njima svi ostali koji su krenuli u pljačku, pardon, osvajanje životnog prostora koje im po rasnom pravu pripada. Pustili su ga da zauzme Austriju, Češku i Poljsku, osokolili su ih i rezutat je poznat. Onoliko koliko je kriv hitler toliko su krivi oni koji su mu to sopustili, isti oni od kojih je preuzeo opskurne eugeničke teorije.

Prvo carstvo sa Bizmarkom bilo im je najbolje. Divan primer kako se pedesetak državica može ujediniti kulturom. Zato se kod nas radi sve suprotno.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.