Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > HI-TECH i informatički svijet > Software
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Plex ne prikazuje naša slova!
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Plex ne prikazuje naša slova!

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
ashca$h View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ashca$h Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Plex ne prikazuje naša slova!
    Objavljeno: 20.Prosinac/Dec.2017 u 23:44
Ćao ljudi.Od skoro sam instalirao Plex i radi sve dobro ali ne prikazuje naša slova kako treba.Recite mi da li ima neko rešenje za ovo,pošto nigde u opcijama nisam video da ima enkodiranje za naše titlove.Hvala unapred.
Forever Isn't Long Enough
Na vrh
zileziks View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zileziks Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Sijecanj/Jan.2018 u 19:04
Ćao. Konvertuj titl u UTF-8.
Na vrh
ashca$h View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ashca$h Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Sijecanj/Jan.2018 u 15:30
Originalno postovano od strane zileziks zileziks napisao:

Ćao. Konvertuj titl u UTF-8.

Konvertovao sam i opet isto.Ne prikazuje nasa slova regularno.Da nije mozda razlog sto koristim SMART TV Plex aplikaciju?
Forever Isn't Long Enough
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,125 sekundi.