Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Generalne rasprave i zabava > Selo nadomak Irine kavane
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Parlament "Sela nadomak šume" aka Seoska Skupština / Sabor / Sobranje
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Parlament "Sela nadomak šume" aka Seoska Skupština / Sabor / Sobranje

Odgovori Odgovori Stranica  <1 15161718>
Korisnik
Poruka
AlienThe8th View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Seoski Istražitelj

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj AlienThe8th Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Rujan/Sep.2018 u 20:19
Slažem se da jeste nebitno ali ja uvek volim da se svima ravnopravno izađe u susret i da stvorimo neku zlatnu sredinu koja često i objektivno ispadne ponajbolje jer smo pametniji kad smo zajedno (to važi za seljane ali ne i za šire narodne mase Tongue ).

Ali u principu je jednostavno - tema sa sijaličicom Lamp je za prijave, tri teme sa smajlijem koji tapše Clap su "zvanične" a sve ostalo je Carstvo Spama LOL mada je "Selo nadomak šume 2" upravo ta idealna svakodnevna tema koju si spominjao a koja služi za sav spam mimo tekuće partije i to za svakog seljanina koji prođe ovuda (ili koji više i ne izlazi Big smile ) tako da će se naći i neki lagani kutak za druženje renomiranih seoskih spamera (znači, manje ili više svih seljana). Approve
Na vrh
baho View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Rujan/Sep.2018 u 20:23
Ma što se mene tiče, ne mora se ništa prebacivati.
Dovoljno je da se teme koje nisu toliko bitne za funkcioniranje sela "otkače", tj. ne budu "pinned".
Primjera radi, ako Danilu zatreba ta njegova tema, lako će je pronaći, a čim napiše nešto u njoj, ona ispliva, tako da ne može "propasti". Važno je samo da nema previše "zakačenih" tema, pa da ne preplavljuju prvu stranicu.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Rujan/Sep.2018 u 20:27
Ma kakvi, ne bih znao tako ni za platu pisati, svega mi, kakav sada spam, Selo2, prijave i neka ispada četvrta tema za igru, zbilja je to toliko daleko od mog stila, uma, čak ne neke tamo navike, već puke poente koja je mnogo jednostavnija, druženje i osmesi. Tamo gde vidim bliske ljude, ili tamo gde poželim da plešem sa nekim, to ću i uraditi, ne mogu još voditi računa o naslovu teme, gubi se smisao, meni, a drugi neka pišu gde žele, podrazumeva se
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Rujan/Sep.2018 u 20:35
Pisali smo istovremeno, ja standardno kasnim no jasno je da je moj post nadovezan na vanzemaljca
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member
Seoski Istražitelj

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj AlienThe8th Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Rujan/Sep.2018 u 20:41
@Puppet
Ja te skroz razumem i zato i sam predložio da se malo raščisti višak. I naravno, ti piši gde god i kad god želiš, neće nikome da smeta to je sigurno a već si i sam objasnio zašto - zato što je poenta svega ovoga samo zabava i druženje. Smile

Ovih par tema su kreirane samo zato što ima seljana koji vole da prave i prate statistike i vode računa o listi prijavljenih seljana pa da se to sve nebi pogubilo u redovnom spamu...

@Baho
Da, mogu obe teme samo da se otkače, saglasan sam. Approve To je suština.
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Rujan/Sep.2018 u 20:47
Originalni naziv teme je bio "Ženski kutak" pa je preimenovan jer već postoji ista ili slična tema. Inače, ta tema nema veze sa Selom i mesto joj je u spamu gde je oduvek bila.

* Uostalom, prvi post na prvoj strani dovoljno govori zašto i kada je napisana. Kao parodija na temu "Ženski kutak" u Forumu filmovi i serije.   
Legio VII Claudia - Pia Fidelis
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member
Seoski Istražitelj

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlienThe8th Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Listopad/Oct.2018 u 16:45
Originalno postovano od strane AlienThe8th AlienThe8th piše:

- Predlažem, mada više u diktatorskom stilu nego predlagačkom LOL LOL da se tema 90. seoske partije "odlepi" jer već neko vreme pravi gužvu na vrhu našeg seoskog podforuma.
- Takođe, imam utisak da je tema "Danilov kutak" (aka "Kutak za razbibrigu Čupkodlačica" Cool ) verovatno zalutala u ovaj podforum iz Spama a izgleda mi da je i namenjena za Spam foruma uopšteno a ne samo ovog seoskog dela. 
Originalno postovano od strane Danilo-Naissus Danilo-Naissus piše:

Originalni naziv teme je bio "Ženski kutak" pa je preimenovan jer već postoji ista ili slična tema. Inače, ta tema nema veze sa Selom i mesto joj je u spamu gde je oduvek bila.

* Uostalom, prvi post na prvoj strani dovoljno govori zašto i kada je napisana. Kao parodija na temu "Ženski kutak" u Forumu filmovi i serije.    
Zeleni, reaguj! LOL
Na vrh
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Listopad/Oct.2018 u 18:59
I da zaključa Epizode 90, 91 i 92 kad ga već... napinjemo.    
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Listopad/Oct.2018 u 15:09
E moj Aliene, ja zamolio Edena da prebaci jednu temu iz spama pre godinu i nešto dana - i ništa ne misliš valjda da će se akati sa raspetljavanjem seoskih tema, ne funkcioniše zeleni um tako, zato ga i volimo
Na vrh
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Listopad/Oct.2018 u 15:18
Posle 35 godina će Eden to da reši. Nije hitno.   

* ista priča i kod mene, ali su meseci u pitanju. Zaboravio sam i šta sam ga zamolio da uradi.   
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member
Seoski Istražitelj

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlienThe8th Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Listopad/Oct.2018 u 17:29
Lista seoskih molbi ispred Parlamenta: LOL

Originalno postovano od strane AlienThe8th AlienThe8th piše:

- Predlažem da se tema 90. seoske partije "odlepi" jer već neko vreme pravi gužvu na vrhu našeg seoskog podforuma.
- Takođe, imam utisak da je tema "Danilov kutak" (aka "Kutak za razbibrigu Čupkodlačica" Cool ) verovatno zalutala u ovaj podforum iz Spama a izgleda mi da je i namenjena za Spam foruma uopšteno a ne samo ovog seoskog dela. 

I da zaključa Epizode 90, 91 i 92 kad ga već... napinjemo.     
Homo homini čupus est
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Listopad/Oct.2018 u 17:34

nije zalutala, mjesto joj je tuCool  
Na vrh
klen View Drop Down
Translator
Translator
Drvodelja

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj klen Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Listopad/Oct.2018 u 17:40
Ako ti tako kažeš Šečerčiču... onda je takoruza
Jest' il' nije!
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Listopad/Oct.2018 u 17:43
ovo je podforum za horor i spodobe razne, tako da i danilove  spodobe spadaju tuLOLLOLLOL

cupavidrugari
Na vrh
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Listopad/Oct.2018 u 18:47
Eto, jedna molba manje. Hvala draga naša Cersei za Info.    

Edena jedino da navatamo tokom ove partije da mrdne.
Linčovanje ili bezuslovno ispunjavanje preostalih molbi.    
Na vrh
Subtitle fan View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (3) Thanks(3)   Citiraj Subtitle fan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Listopad/Oct.2018 u 12:07
zaljučane su stare teme i otpinovana 90. tema.
Na vrh
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Listopad/Oct.2018 u 14:17
Hvala dragi Subi, to je taj rad.
Hvala ti na odvojenom vremenu i trudu.    
Na vrh
bonenise View Drop Down
Senior translator
Senior translator
švabica xD

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj bonenise Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Listopad/Oct.2018 u 14:29
Subi dobro nam se vratioSmile
"Vulpes pilum mutat, non mores."

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member
Seoski Istražitelj

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj AlienThe8th Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Listopad/Oct.2018 u 20:16
Subi Thumbs Up bubba2

Sada Zelenog možemo na miru da linčujemo... LOL
Homo homini čupus est
Na vrh
Subtitle fan View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Subtitle fan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Listopad/Oct.2018 u 20:55
U pravilima je malo haos jer nisu baš redovno ažurirana a menjale su se odluke. Srediću sad za vikend i staviti ovde predlog, pa ćete glasati.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 15161718>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.