Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Papa, sdokhni (2018)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Papa, sdokhni (2018)

Papa, sdokhni

Papa, sdokhni (2018)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2018

Žanr:

drama, komedija, triler

Trajanje:

99 min

Režija:

Kirill Sokolov

Scenarij:

Kirill Sokolov

Glavne uloge:

Michael Gor
  >  Yevgenich
Elena Shevchenko
  >  Tasha
Vasiliy Kopeikin
  >  Cop #2
Vitaliy Khaev
  >  Andrey Gennadievitch
Fedor Starykh
  >  Hamlet
Evgeniya Kregzhde
  >  Olya
Aleksandr Domogarov
  >  Maniac
Ilya Kostyukov
  >  Seriozha
Igor Grabuzov
  >  Oleg
Ilya Gavrilenkov
  >  Cop #1
Aleksandr Kuznetsov
  >  Matvey

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Papa, sdokhni (2018)
    Objavljeno: 04.Sijecanj/Jan.2020 u 12:40
Prijevod je uradio carnojevic 👍
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Srpanj/Jul.2020 u 23:32
Čista bezobraština.

Od publike, odnosno posjetitelja ovoga sajta.
Pogledajte sami koliko je puta skinut prijevod za ovaj film.
A onda pogledajte koliko je puta skinut za bezveznu, ali yebiga, razvikanu mejnstrimušu, Холоп.

I onda se nekakav gledatelj koji ne istražuje rusku kinematografiju nego tu i tamo pogleda koji njihov film zapita pa dobro (sn)imaju li rusi išta a da nije (ispod)prosječno.

Imaju! Evo ga tu. Ovaj.

Priča krene pratiti lika koji sakriva čekić iza leđa, zvoni na vrata i predstavi se kao dečko od kćeri čovjeka koji mu je otvorio. Ovaj ga pusti u stan, a onda nastane desetominutna makljaža kakvu niste nikad vidjeli, garantiram!
Onaj čekić prestane biti bitan, umjesto njega glavno oružje postaje CRT televizor. Je, onaj s guzicom. Kako? Meni je to nemoguće opisati riječima, morat ćete se sami uvjeriti kao preludo to izgleda.
I to je samo početak koji vam jasno daje do znanja da vas očekuje crnohumorna apsurdistička drama. Nemojte da vas ovo drama odbije, nije u pitanju smaračina lažno reklamirana kao drama koja je o ničemu ili je o banalnostima i koja vas namjerava ubiti dosadom, a takvih je "drama" 99%. Ovo je prava drama u kojoj nije dopustivo da ijedan trenutak bude dosadan.

Ako se mene pita, ovo se mora pogledati kakav god da vam ukus bio.
Jer film je zamalo pa remekdjelo. Olja je zasrala skoro svaku scenu (amaterski neuvjerljiva kad treba zapomagati na primjer). Prava šteta što nisu stavili bolju glumicu, al nema veze.

Pustimo nju, ona je sporedni lik u filmu, ali zar vam svima nije već na vrh glave dosade, mediokriteta i neoriginalnosti?
Pogledajte ovaj film, nauživat ćete se.
I uostalom zar niste napeti ko puška čekajući sljedeći Jensenov potencijalni vrhunski apsurdizam (trebao bi do kraja godine, Retfærdighedens ryttere)?
Ovaj ruski dragulj će vam ublažiti iščekivanje.

-----

Napomena o snimcima:

Neki streamovi i čini mi se svi webdlovi imaju nekakve čudne tuleće zvukove tu i tamo za vrijeme filma, kao da je nekakva cenzura u pitanju, ne shvaćam baš.
Pa ćete ga čuti npr. u 58:55 i u Dad Die ELEKTRI4KA i u Papa Sdokhni m4v webdlu itd.

Ako će vam to povremeno tuljenje ići na živce, mene je baš nanerviralo, onda potražite brrip Why Don't You Just Die - tigole.
Kao bonus dobit ćete i kratke filmove istog režisera (uključeni soft ili hard eng. titlovi).

Za brrip ćete trebati prilagoditi postojeće titlove, pa izgovorene prvu i zadnju rečenicu namjestite na:
00:01:31,000 --> 00:01:33,265
Jedan, dva, da ne bude zla.

01:33:36,920 --> 01:33:38,788
Da ne bude zla.

-----

Zaboravio dopisati, hvala carnojeviću na prijevodu.
I njemu i ostalima, dajte nemojte ovako ostaviti kinematografski biser da prođe nezapaženo. Napišite par riječi ako je film natprosječno dobar. Bilo koji i bilo čiji. A ne da ubodem nešto ovako dobro sasvim slučajno.

Razumijem da gugl ovaj film neće preporučiti da tražite ne znam šta i po ne znam kojem kriteriju jer nije holivudsko smeće, jednostavno mi ne ide u glavu da još nitko nije napisao ni riječ o ovom filmu na ovom forumu gdje se ruski filmovi ne ignoriraju.
Gdje će vam duša?

Ažurirao JoxerTM - 31.Srpanj/Jul.2020 u 23:45
Na vrh
nAnaD View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nAnaD Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Kolovoz/Aug.2020 u 06:11
Ma nemoj LOL

Kako možeš porediti broj skidanja ruskog filma koji ima englesku i rusku .srt osnovu i filma koji je rađen na sluh (pa i bugari i rusi su ga skinuli zbog osnove i zahvalili se da se ne cimaju oko minutaže, a ne Balkanci sa ''domaćim'' glumcem)?

I kako možeš porediti film koji je čisto ruski od ruskog sa glumcem koji je poznat u Srbiji, a i šire (ne raspravljam o kvalitetu i ko koga voli nego o čoveku koji radi promociju Srbije bolje no predsednik).

Možeš samo uporediti kvalitet prevoda jer drugi ima Bikovića koji je dovoljan razlog da više ljudi klikne na Holop.

Ovaj možeš da porediš https://rs.titlovi.com/prevodi/?prevod=Kak+ya+stal+russkim
Mada mi je serija neuporedivo bolja - eto ti predlog.Wink

Big smile

https://www.youtube.com/watch?v=uEOAq0wIQFs&list=RDuEOAq0wIQFs&start_radio=1
Na vrh
LjubicaSP View Drop Down
Approval team
Approval team
upir translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LjubicaSP Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Kolovoz/Aug.2020 u 13:45
@ Joxer, ako voliš takve filmove, pogledaj recimo Mama vsegda ryadom Da ne bude da nema komentara i preporuka.
Kolega Kerestur je uradio prevod za više zanimljivih kratkih filmova. Ako ti se i ne svidi, bar ne traje dugo LOL
Preporuke je nezahvalno davati - jednom sam preporučila Formanovu Kosu, pa sam čula... LOL
Očigledno, svako od filma očekuje nešto drugo. Ipak ću ti preporučiti Prazdnik, film koji nije dobio podršku Fonda ministarstva kulture,
dokaz da u dobar film ne moraš slupati milione. Naravno, ako nameravaš da pratiš rusku  kinematografiju,
treba da upoznaš istoriju i kulturu te zemlje, inače ti dosta toga neće biti jasno, kao kod Zime,
koja i nije vrhunski film, ali problem nije bio u tome.

Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Kolovoz/Aug.2020 u 15:50
Ma ne tu. Mislim dobro, može i tu pa će neko kome se svidi film iz teme pokupiti i te druge.

Ali u temi o nekom filmu treba napisati da tu "nisu čista posla" bilo to u pozitivnom ili negativnom smislu, evo vidiš da ni Prazdnik nema nikakav komentar. Čak ni beogradski kojemu svaki film valja, pa da je i najgori ikad, nije napisao "odličan". Wink

A ako nema ničiji komentar ispada nekome koga zanimaju utisci da niti smrdi niti miriše pa ga se nema zašto ni spominjati. Kamoli još i gledati.
Ne kažem da treba komentirati ama baš svaki naslov koji se pogleda, ni meni se ne da pisati za svaki film nešto, ali kad je u pitanju kao u ovom slučaju nesvakidašnje dobar, pa neće nikoga vrag odnijeti ako podijeli s internetom dvije tri rečenice o utisku.

Svakako hvala na preporukama.
Ako mene pitaš, zahvalno je davati preporuke iako svi imamo svoj ukus. Ja sam neizmjerno zahvalan svima koji me upozore da je film - dosadan. Ili kad napomenu da je "po istinitim događajima", te odmah likvidiram s liste gledanja. Wink

Kosa je na žalost zastarila i nove je generacije ne mogu znati cijeniti jednako kao stariji, nije isti mentalni sklop, nije ista kultura i nije ni društvo onakvo kakvo je nekad bilo (iako bi neki htjeli vratiti se u srednji vijek).
Ne znači da Kosu treba zaboraviti i ne spominjati. Znaš da se mačke nekad ne žele maziti. Doć će one same kad im se prohtije, samo strpljivo. Smile
Na vrh
LjubicaSP View Drop Down
Approval team
Approval team
upir translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LjubicaSP Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Kolovoz/Aug.2020 u 16:38
I ja spadam u one koji ne vole da komentarišu filmove, dosta mi što prevodim.
Sad imam vremena, pa ajde, ima me više nego što bi trebalo LOL
Što se ukusa tiče, prevodim ono što mi se dopada i to je samo po sebi preporuka od mene,
ali dopuštam da moj ukus ne leži drugima. A pošto o ukusima stvarno ne treba raspravljati,
ne bih oslanjala na komentar dosadno ili po istinitim događajima. Istina, ovi poslednji
nisu ni meni u vrhu interesovanja, ali ima i vrlo prijatnih iznenađenja. Evo, uradih seriju
Žuto oko tigra, piše da je po istinitim događajima, ali dramatizacija učini čudo Wink
Kao i kod svih nastavaka serijala Mosgaz. Isto mogu da kažem da u principu ne volim
muzičke filmove, ali Kosa i Kabare... ili Stilyagi Aka Hipsters - evo još jedne preporuke,
šteta što prevod nije malo bolji i nema prevoda pesama, što bi mnogo značilo.

Na vrh
nAnaD View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nAnaD Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Kolovoz/Aug.2020 u 18:02
Ljube, Žuto oko tigra zbog Pavela (i tebe naravno) 10 + LOL
https://www.youtube.com/watch?v=uEOAq0wIQFs&list=RDuEOAq0wIQFs&start_radio=1
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,125 sekundi.