Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Overlord JJ Abrams  vs Castle Wolfenstein (09.02.2019.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Overlord JJ Abrams vs Castle Wolfenstein (09.02.2019.)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
mile-milic View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mile-milic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Overlord JJ Abrams vs Castle Wolfenstein (09.02.2019.)
    Objavljeno: 09.Veljaca/Feb.2019 u 16:33
Iron Sky je remek delo za ovo sranje.E moj J.J. a nekad si bio kul lik...
Na vrh
lamija-kavaz View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj lamija-kavaz Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Veljaca/Feb.2019 u 17:26
poređenje nigdje veze Dead
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Robin sa zlatnim nervima

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Veljaca/Feb.2019 u 17:33
Zašto niđe veze?
Jesi li igrala ijednu od igara? Po ispričanom, radnja je baš kao u igri.
Nisam gledao film i ne planiram... Radije bih instalirao (i ponovo prekucao) Return to Castle Wolfenstein (onaj stari pod DOS-om bi mi ipak bio malo previše retro)... A bio je i nikad završeni nastavak od RTCW, ali je zaživio samo kao multiplayer i mislim da je multiplatformski (čakl može i na Linuxu, ako se dobro sjećam), te dat kao besplatan (igrao sam to nekad s rajom dok je bilo internet klubova Smile)...
Na vrh
Freak37 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Freak37 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Veljaca/Feb.2019 u 18:30
Igrica je zasigurno uzeta kao uzor źa pisanje scenaria , onaj ko je igrao igricu , zna o cemu je rec. Nisam je zavrsio do kraja ali je jedna od legendarnih. Sto se tice filma , skroz je ok i slazem se da je prva scena odradjena vrhunski.
Na vrh
memich View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj memich Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Veljaca/Feb.2019 u 17:31
Film je 5/10.

Početak je predobar, pravi haos i vatromet. Film bi bio vrhunski da je nastavio kao ratna drama. Umjesto toga smo dobili zaplet pun rupa i niđe veze dešavanja. Akcija nije bila nešto posebno niti su likovi nešto zanimljivi. Film može proći uz povremeno čatanje na mobitelu.

Nije ovo do JJ Abramsa već do pisaca i mislim da će Half Life biti daleko bolji film od ovog. Kao pisac je upisan Marc Laidlaw koji je i pisao radnju za igre, a znamo da je Half Life bio vrh što se tiče toga.
Na vrh
LUCIFER.MORNINGSTAR View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LUCIFER.MORNINGSTAR Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Veljaca/Feb.2019 u 22:42
Gledao sam film sa sinom i njegovim drugarom u sinestaru i mogu vam reći da je film odličan.Efekti odlični i 100 minuta smo zaboravili sve brige što i je poenta da gledajući film zaboravite na sve drugo.A verujte da niko za vreme filma nije uzeo moby u ruke.Da je film kopija igre RTCW iz 2001.g. to stoji,ali meni lično igrica je veći strašnija i horor nego film.Uglavnom film je odličan a svi što pljuju po njemu neka snime sami nešto bolje.POZDRAV
Na vrh
cere82 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cere82 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2019 u 21:03
Ovo je po meni varijanta ili sa klincima ili sa ortacima,pivo, gricke i to je to, udri. Film je za klasi;nog autopilota od mozga, brda klišea, pad u tempu već negde na polovini, totalna predvidljivost i to je to. Mislim, dovoljno je što sin Kurta Rasela glumi "glavnog" i najzajebanijeg baju, standardnu američku ložanu i hodajućeg klišea, ali nema veze. Može da se gleda po meni, samo mozak na ispašu i ubiješ sat i po vremena. Za divno čudo, čak mi je najviše ( pored svih spomenutih nedostataka ) smetalo što je film umiven i do zla boga digitalizovan, po meni ako ćeš da radiš ratni film ( pa makar i hibrida i kombinovanje žanrova ), treba fotografija i sam izgled filma da bude malo siroviji, "kracerizovaniji" itd. Ovde smo imali "flare-ove" i ostale zajebancije što JJ. Abrams koristi i to mi je možda čak i najviše smetalo ( ipak je njegova producentska kuća ). Elem, da ne bi dužio, po meni je ovo 6. P.S. Čak mi je i Outpost za nijansu možda bolji film, jer se bar ne folira i zna šta jeste ( ovde je samo jači budžet, gluma i efekti, al ajde )...
Na vrh
branimir-stojkovic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj branimir-stojkovic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Veljaca/Feb.2019 u 09:17
Iskreno pocetak je odlican ali kako ide film sve rupa do rupe ako im je uzor igra trebali su da odrade film bas po igri trebali su da obrate paznju kako igra ide malo je povezanosti sa igrom veoma malo zato i nista nisu zaradili svii su ocekivali bombetinu od filma kad ono nista treba li su totalno film da odrade po igri to bi bilo upecatljivo zato ocena 5 videcemo za metal gear solid film kako ce on izgledati
Na vrh
marrin View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marrin Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Veljaca/Feb.2019 u 22:04
To što je film predvidljiv i laka zabava mu nije mana, nije ni napravljen da bude remek djelo, ALI čak i za perolaku zabavu izgubio me nedugo nakon početka kad se "elitna" postrojba kreće DUBOKO iza neprijateljskih linija i pritom me samo da nisu tihi, već dobacuju jedan drugome kao da su na maturalcu, jer "tko ih može čuti". Nakon ODLIČNE prve scene u avionu ova još više boli
Na vrh
Ecio View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Ecio Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Veljaca/Feb.2019 u 11:40
Solidan film. Po meni bi bilo bolje da su film nazvali Return to castle Wolfenstein,i da su našli nekog bad ass lika da glumi Agenta B.J. Blazkowic-a :D
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.