Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > SAJT I FORUM > Novosti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Novi sajt
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Novi sajt

Odgovori Odgovori Stranica  <1 293031
Korisnik
Poruka
coffi45 View Drop Down
Active member
Active member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj coffi45 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Listopad/Oct.2017 u 23:05
Podrav svima, imam jedan predlog za sajt/forum. Da se doda mogućnost pretraživanja prevoda za video igre, ne za sve, nego za koje postoje prevodi, koji kasnije mogu da se ubace u tu igrui da se igrica igra sa našim prevodom. Pošto developeri ne žele li neće da dodaju jezike sa Balkana, ja sam za neke igre sâm preveo par igara na srpski, pa sam rešio da ih podelim sa zajednicom. Dakle opcija pretraživanja prevoda može da bude ista kao i za filmove, serjie, da ima poster, opis, godinu, a umesto što bi pisalo za koju verziju prevod odgovara, može da piše uputstvo za instalaciju. Sve je bezbedno, ne krše se nikakva pravila...

Šta gejmeri i oni koji to nisu misle o tome?
Na vrh
Tekelin4 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tekelin4 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Listopad/Oct.2017 u 15:00
Nije losa ideja, ali mislim da je puno teze i prevoditi za igre i implementirati prijevod u igre nego za filmove i serije. Ti napraviš titlove za film, pa svak sa malo znanja moze to ubaciti, a prijevod za igre bi samo oni sa puno znanja mogli ubaciti u igru. Ispravite me ako griješim :)
Na vrh
administrator View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj administrator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Listopad/Oct.2017 u 17:14
Ja se u taj dio s igrama i ne kužim baš ali svakako bi volio čuti nekoga tko zna više. 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 293031
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,109 sekundi.