Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > SAJT I FORUM > Novosti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Novi sajt
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Novi sajt

Odgovori Odgovori Stranica  <1 34353637>
Korisnik
Poruka
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Prosinac/Dec.2017 u 10:22
pošalji ti tortu s striperom i dobri smo siLOLLOL 

Ja bi samo spam da ima, one komentare ostale čitam samo kad nepoznat nick, pa ako krši pravila da mu posolim repLOLLOL

duša foruma je spam, najbitniji dio, o tome se forum razlikuje od 1000 drugihSmile  Ok komentari na filmove tko mora, ali spam mi ne dirajteLOL

Isto tako ovo o rođendanima itd. može reći samo neka novalja koji ne konta da se ti rođendani čestitaju ljudima zbog kojih sajt funkcionira, prevoditeljima bez kojih on ne bi mogao komentirat te filmove, ljudima koji radili na sajtu, ili ga spamaliLOL

Budući da spameri najviše koriste forum, red bi bio uključit spam u taj vidljivi dioBig smile
Na vrh
Platan View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Platan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Prosinac/Dec.2017 u 11:26
Nisam siguran da sam dobro shvaćen.
Mislio sam da bi bilo dobro da na prvoj stranici sajta budu samo filmske teme, a da na prvoj stranici foruma sve ostane po starom, naravno. A tu su rođendani i ostalo, baš onako kako je sada. Mislim da forumašima nije problem napraviti još taj jedan klik da pogledaju poslednje postove sa celog foruma.
Moja je ideja da posetioci koji uglavnom dolaze da bi skinuli prevod, možda bace pogled na filmske teme i uključe se u komentarisanje.
Međutim ako bi to pokvarilo gušt starim forumašima, onda priznajem da predlog i nije tako dobar.
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Prosinac/Dec.2017 u 17:21
Originalno postovano od strane Platan Platan piše:

Pre izvesnog vremena pokrenuto je nekoliko predloga.
Između ostalog predložio sam da se na prvvoj stranici sajta, pojavljuju samo teme sa foruma koje su u vezi sa filmovima. Ima li administracija neki stav povodom toga?
Da budem iskren, glupo mi je komentarisati filmove a da to nikome ne koristi. Zapravo teme o filmovima brzo nestanu, jer je nekome rođendan, HIT dana, NBA, želje i pozdravi ili neka slična ne filmska tema.
Nije problem ako smatrate da je predlog glup.

što imaš protiv NBAAngry
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Prosinac/Dec.2017 u 18:23
LOL
Na vrh
ameo02 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj ameo02 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Prosinac/Dec.2017 u 14:19
Evo, netko je postavio dobro pitanje:

Kada neko otvori ovu temu, kako da pogleda izvorni članak?

Znači , stvar je u tome da forum nije integriran sa sajtom i ljudi
vide naslov neke teme, napišu svoje mišljenje na forumu, kadli ono,
iza svega stoji neki članak sa popisom određenih naslova, koji je
na sajtu, a do kojeg uopće nema linka.

I tako....
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Prosinac/Dec.2017 u 15:27
Originalno postovano od strane AcaNDr AcaNDr piše:

Pored naslova teme, imate jezike i kada kliknete na neki od jezika, on otvori temu.
Na vrh
Platan View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Platan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Prosinac/Dec.2017 u 16:32
Istina, otvori članak kad se klikne na ove skraćenice za jezike.
Možda treba pojasniti, dodati povratak na članak, jer nas trojica koji smo ovde često to nismo videli/skontali.
Na vrh
Platan View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Platan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Prosinac/Dec.2017 u 16:36
Originalno postovano od strane robin12345 robin12345 piše:

što imaš protiv NBAangry

Trenutno samo Jokića.
Na vrh
Boozywoozy View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Sijecanj/Jan.2018 u 20:40
Moze li neko da mi objasni zasto kad udjem u " FAQ u vezi foruma " ,ne mogu da otvorim ni jedan link koji se tamo nalazi ?! Da li se samo meni ovo desava ili i ostalima ?
Nije siromah onaj koji ima,vec onaj koji nema.
Na vrh
šmajser View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj šmajser Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Ožujak/Mar.2018 u 21:07
To nikome ne radi, pogrešni su linkovi. Vode na anchore na istoj toj stranici, ali teksta nema.
Na vrh
šmajser View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj šmajser Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Ožujak/Mar.2018 u 21:11
Sumnjam da iko ko se bavi samim sajtom čita ovo, ali živo me zanima zašto već jednom ne ukinete blokadu desnog dugmeta miša na stranicama filmova?
Sada je 21 vek, na svim brauzerima postoje vrlo konkretne i upotrebljive akcije koje se pozivaju desnim dugmetom. Plašite se da će neko da vam kopira tekst? Mislim stvarno...
Zaista bih voleo da mogu da odaberem naslov (neki skandinavski ili korejski, na primer) kliknem desno dugme i odmah ga pretražujem u novom tabu, na primer.
Na vrh
Bob! View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bob! Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Rujan/Sep.2018 u 21:05
Ne mogu nikako da nađem temu gde sam nešto pisao. Dakle, kako da idioti dragi nađem to? Ne tupite, to je prosto nemoguće naći. osim ako ste titl-masoni? Sredite to đubre na sajtu, ovo ne vredu 5 para.
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Rujan/Sep.2018 u 21:16
Možda da kažeš idiotima o čemu si pisao?
Na vrh
baho View Drop Down
Translator
Translator

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Rujan/Sep.2018 u 21:19
Čuj "idioti dragi"? - Hem smo idioti, hem nas gledaš s visine...
Jesi li pomislio da je obrisana, jer ju je otvori neko ko je... hm, zamalo da kažem "idiot", ali neću... Smile

Za one koji nisu "idioti", kad se klikne na nečiji profil ima opcija da se izlistaju postovi nekog člana... pritom se još može odabrati specifičan forum ili slično...
Za ove druge vjerovatno nema pomoći.... TongueTongueTongue
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Rujan/Sep.2018 u 21:56
"ne vredi ni 5 para"... i to je više no što ti plaćaš ovo đubre od sajtaLOL
Na vrh
Hogar Strašni View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Rujan/Sep.2018 u 21:58
Da je barem sve pravilno napisao. Možda zato i ne može da nađe to što traži? LOL
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
AlienThe8th View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Seoski Istražitelj

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlienThe8th Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Rujan/Sep.2018 u 22:04
Originalno postovano od strane Bob! Bob! piše:

Ne mogu nikako da nađem temu gde sam nešto pisao. Dakle, kako da idioti dragi nađem to?

Pametan si, potrudi se malo, uključi mozak. grin
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Rujan/Sep.2018 u 22:14
Ako mu je i u toj temi bio bistar post kao u ovoj, neće ga ni naćiLOLLOL
Na vrh
Bob! View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bob! Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Rujan/Sep.2018 u 23:04
Ovaj forum je napravljen za idiote. Izvinite, šta vam mogu...

Ja 30 min ne mogu da nađem moje komentare na.... nebitno. za idiote.
Na vrh
Bob! View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bob! Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Rujan/Sep.2018 u 23:07
Na drugim sajtovima, čovek nađe šta mu treba za 30 sec, ali ovo vaše đubre .... extra đubre. Za ku**c niste.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34353637>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.