Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Generalne rasprave i zabava > Selo nadomak Irine kavane
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Novi sajt
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Novi sajt

Odgovori Odgovori Stranica  <1 363738
Korisnik
Poruka
Ana Thishpetana View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Seoska luda i Lovac na špijune AKA EdАna

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Ana Thishpetana Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Studeni/Nov.2018 u 14:11
Vjerovatno
    I ❤ SPAM

Lovac na špijune

Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Studeni/Nov.2018 u 14:27
PIMAngry Treba igru preselit onda na njiovu stranu, pa neće imat vremena sraćkat po našem sajtu.Confused
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Ana Thishpetana Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Studeni/Nov.2018 u 14:39
To Robi! Da znam kako ja bi im servirala osvetu
    I ❤ SPAM

Lovac na špijune

Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Studeni/Nov.2018 u 14:43
zovi ih u selo..di ćeš veće kazneLOLLOL
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Ana Thishpetana Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Studeni/Nov.2018 u 14:45
Ha-ha! Ne pričam s njima
Al zato tebe zovem u kuću
    I ❤ SPAM

Lovac na špijune

Na vrh
baho View Drop Down
Translator
Translator
Robin sa zlatnim nervima

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Studeni/Nov.2018 u 15:25
Al' da budu vidoviti i da im niko ni slučajno nije povjerovao...
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Studeni/Nov.2018 u 18:25
Najgore je valda prošlo. Bitno je da je Precednik čitavo vrijeme funkcionirao i da mu integritet što tjelesni što misaoni nije bio ugrožen. Ne treba nami nikaki Hren Lee OžboltLOLLOL razmišljam da u ćumezu kod ire organiziram svenarodno veselje sa drol..ovaj djevojčurama i špiritomLOLCool
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Studeni/Nov.2018 u 18:45
nek je nama precednik živ, zdrav i čmoljav, lako za sve ostaloLOLLOLLOL
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Studeni/Nov.2018 u 18:51
Originalno postovano od strane cersei cersei piše:

nek je nama precednik živ, zdrav i čmoljav, lako za sve ostaloLOLLOLLOL

ovo čmoljav je meni nepoznata uzrečica, nadam se da ima pozitivnu konotaciju, da ne bi bilo po guzi s kit(om) koji si mi velikodušno naručila u kineza pritom plativši 0,005 $, sa uračunatom poštarinomLOL
Na vrh
zviba1 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zviba1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Studeni/Nov.2018 u 09:07
Pozz,zanima me da li se registracija na titlovi.com naplaćuje, zanima me jer mi se je sa računa pocelo skidati, 49,99€ a samo su me koliko znam ovdje trazili za registraciju broj kartice
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Studeni/Nov.2018 u 09:46
vala ti si nešto dobro onda fulao, nema para za registraciju, nema traženja broja kartice, ni ičeg, posve besplatnoBig smile  Ti si negdje nešto pokupio, ovdje imaš samo nick i mejl i to je to.
Na vrh
administrator View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj administrator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Studeni/Nov.2018 u 10:38
I meni se čini da si dobrano fulao. Kada bi naplaćivali tu cifru izgleda da bi nam ti bio jedini član :-)

Šalu na stranu provjeri si tko ti naplaćuje te svakako provjeri svoje računalo da slučajno nemaš kakvih virusa.  
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Studeni/Nov.2018 u 16:49
Originalno postovano od strane cersei cersei piše:

vala ti si nešto dobro onda fulao, nema para za registraciju, nema traženja broja kartice, ni ičeg, posve besplatnoBig smile  Ti si negdje nešto pokupio, ovdje imaš samo nick i mejl i to je to.

fulo, nefulo, kao ideja nije beznačajnoLOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 363738
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.