Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Novi filmovi i serije u 2018, 2019, 2020, 2021...
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Novi filmovi i serije u 2018, 2019, 2020, 2021...

Odgovori Odgovori Stranica  <1 259260261
Korisnik
Poruka
bgvracar View Drop Down
Translator
Translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Sijecanj/Jan.2019 u 22:43
Na vrh
Royal_Flash View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Royal_Flash Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Sijecanj/Jan.2019 u 16:33
Kakvi nas tek Najbolji Filmovi 2019 stizu...
ROYAL_FLASH
Na vrh
baho View Drop Down
Translator
Translator
Robin sa zlatnim nervima

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Sijecanj/Jan.2019 u 16:47
Kako ocijeniš nešto što nisi gledao?
Na osnovu čega su najbolji? Najviše se prašine diže oko njih?
Smiješno.
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Sijecanj/Jan.2019 u 20:29
Lista je namenjena ljubiteljima filma kojima je Holivudska produkcija, tzv. blokbasteri, plafon koji će ikad u životu dosegnuti po pitanju poznavanja kinematografije, a istih je bar 90% u ovom regionu. Nisu ti ljudi krivi, već jednostavno agresivni marketing velikih filmskih kuća i produkcija čini svoje. Unhappy

Da me neko ne shvati pogrešno, i ja gledam te filmove ali sam sa godinama, značajno proširio ukus. Postoji zavidan kvalitet i van Marvela, CGI efekata, isforsiranih sladunjavih komedija "made in Hollywood" i sl.

Na vrh
baho View Drop Down
Translator
Translator
Robin sa zlatnim nervima

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Sijecanj/Jan.2019 u 21:02
Ma i mene da neko pogrešno ne razumije... Ne znam hoće li to biti najbolji filmovi u 2019. godini. Mislim, možda se baš to dogodi. Ko bi znao? Ali mi bode oči to što ih neko unaprijed proglašava takvima.

A složio bih se s Bgvracarom, postoji svijet i izvan Amerike, pa i film mimo Hollywooda... Wink
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Sijecanj/Jan.2019 u 19:11
Na vrh
DzaBuaner View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj DzaBuaner Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Sijecanj/Jan.2019 u 20:33
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Sijecanj/Jan.2019 u 20:46
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Sijecanj/Jan.2019 u 20:49
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 259260261
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.