Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Nobody (2021)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Nobody (2021)

Nobody

Nobody (2021)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2021

Žanr:

drama, kriminalistički, akcija, triler

Trajanje:

92 min

Režija:

Ilya Naishuller

Scenarij:

Derek Kolstad

Glavne uloge:

Michael Ironside
  >  Eddie Williams
Christopher Lloyd
  >  David Mansell
Connie Nielsen
  >  Becca Mansell
J.P. Manoux
  >  Pentagon Darren
Aleksey Serebryakov
  >  Yulian Kuznetsov
Billy MacLellan
  >  Charlie Williams
Bob Odenkirk
  >  Hutch Mansell
RZA
  >  Harry Mansell
Colin Salmon
  >  The Barber
Paisley Cadorath
  >  Abby Mansell
Araya Mengesha
  >  Pavel
Gage Munroe
  >  Blake Mansell
Edsson Morales
  >  Luis Martin
Aleksandr Pal
  >  Teddy Kuznetsov
Humberly González
  >  Lupita Martin

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Nobody (2021)
    Objavljeno: 03.Travanj/Apr.2021 u 02:23
Prijevod je najavio payutti ⚡
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Travanj/Apr.2021 u 12:14
Dok čekamo nešto što nije indijski dub i kamera s mobitela...

Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Travanj/Apr.2021 u 01:12
Prijevod je najavio i Bambula ⚡
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Travanj/Apr.2021 u 15:16
Majko mila, kakav je ovo ringišpil bio, od Death Wish pa do John Wick-a i nazad. Kad sam saznao za pomenuti film, prvo sam pomislio da se radi o jednom od mnogobrojnih američkih mediokritetskih filmova B produkcije, koji su se štancovali u neograničenim količinama prethodnih godina. I naravno, pogrešio sam. LOL

Bob Odenkirk (prvi put čujem za čoveka) igra povučenog, porodičnog čoveka iz američkog predgrađa koji vodi miran i sređen život. Elem, jedne noći, dvoje pljačkaša mu upadne u kuću i on povuče jedan kukavički potez (srećom bez posledica) koji će izazvati osudu i razočarenje porodice, komšiluka, kolega na poslu... smatrajući ga mlakonjom nesposobnim da zaštiti porodicu. To je izazvalo veliku frustraciju i osećaj poniženja kod našeg mirnog "čovečuljka" i on u jednom trenutku počinje misteriozno da izlazi noću iz kuće... a leševi se samo gomilaju. LOL

E sad, nije baš ni sve ovo palo s neba pa u rebra, postoji tu i tvist koji objašnjava ovu transformaciju našeg glavnog junaka. Wink

O čemu se radi, pogledajte sami.

Što se mene tiče, mogu komotno da preporučim ovo ostvarenje. Thumbs Up
Em sam se slatko nasmejao, em ima akcije na pretek, uz milione ispaljenih metaka. LOL

Ažurirao bgvracar - 16.Travanj/Apr.2021 u 15:22
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Travanj/Apr.2021 u 15:22
Potpisujem!Thumbs Up

Osim jedne stvari koju bih ja drugačije opisao:
Originalno postovano od strane bgvracar bgvracar piše:

Bob Odenkirk (prvi put čujem za čoveka) igra povučenog, porodičnog čoveka iz američkog predgrađa čiji je život u potpunosti miran i sređen.
Život mu je učmao, svaki tjedan je isti ko prethodni.
Dosadna kolotečina kakvu bi u žargonu iz videoigara nazvali - grindanje. Wink
Na vrh
milebrasa View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj milebrasa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2021 u 00:19
dal' je ovo parodija na dz.vika, panisera i slicne, drugacije ne pije vodu, opet nije baceno vreme, frka dinamika i gomila ludila, ono sa minom na kraju smo videli sa a.banderasom & staloneom, naravno moguce samo u holivudu ali ok publika guta te stvari
Na vrh
bokidante View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2021 u 09:48
Puno bolje, nego što sam očekivao!
Na vrh
Black Raven View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2021 u 12:46
Zabavan film na momente, ali kao celina veoma glup. 
Nabacano sve i svašta, kopirano sa svih strana, 
ali sve je to lepo zapakovano pa će se nekom i dopasti.

Bolji tj. realniji je od Džon Vika samo u borbama i pucnjavi. 
Priča je glupa, dosadna i nije baš ni dobro povezana, 
a i loš je izbor glumaca, svi su očajno odglumili.

Gledljivo ostvarenje, ali ne očekujte previše.
Solidan film, ali daleko od one ocene 7 na IMDb-u.
Od mene samo ocena 5/10.

Na vrh
Tom Brady View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tom Brady Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Travanj/Apr.2021 u 10:26
John Wick+Equalizer+malo humora. Generalno, kratko traje pa nije loše pogledati za malo zabave.
Na vrh
mersed-cviko View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mersed-cviko Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Travanj/Apr.2021 u 10:45
Preporuke i s moje strane , zabavan film akcije malo i smijeha . Dobar paket
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Travanj/Apr.2021 u 10:53
Slazem se sa svim komentarima, copy/paste radnjei fore, usporeno sa komb.muzike, mnogih filmova upakovano u parodiju na iste , Bob Odenkirk prvo epizodno iz Breaking Bad, a posle glavna uloga u Better Call Saul mozda mi cak i ok za datu ulogu. Minus mogli su neku drugu mafiju da uzmu ruska je vec dosadila, i mogli su manje pucnjave ( i tu uzeli cak iz CS:GO) i razaranja a da ubace neku radnju da ne pisem bio bi spoiler.
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Legio VII Claudia Pia Fidelis

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Travanj/Apr.2021 u 21:11
Kao parodija ispod proseka "Bata Zivojinovic, tata i drugar i (8+2+23+2+4+57) verifikovanih 96 mrtvih Rusa" (bar nisu Balkanci), nije me mrzelo da brojim.

Broj pandura u filmu: 2 kom.
Broj fbi agenata u filmu: 2 kom.
Žena i 2 deteta.
Količina municije: godišnja proizvodnja fabrike municije.

Prekinuo sam gledanje filma u 32. minutu posle busa.
A nastavio , ajde da vidim može li gore od toga.
Naravno da može daleko gore.

Nemam za šta da pohvalim ovaj film, a da pokudim brdo stvari.
Film je sranje, ukratko.
Lična ocena 0,0.

* a samo zbog dobrih komentara ovde pomislih da je bar solidan filmić.

Antipreporuka. 👎

Na vrh
skyspy111 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj skyspy111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Travanj/Apr.2021 u 13:52
Filma za dijecu .
Na vrh
memich View Drop Down
Translator
Translator

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj memich Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Travanj/Apr.2021 u 17:25
Dodajte i mene na listu razočaranih.

Film ima bolji rejting od ostalih akcionih filmova koji su izašli u zadnje vrijeme, ali je lošiji.
Akcija je okej, ništa posebno doduše. Cijela priča je bezveze, slučajno se spetljao sa zlikovcima i to je to. Najbolje što mogu reći za ovaj film je da je nešto urađeno pristojno.

Ono zbog čega je ovaj film za mene ispod prosjeka su dva saborca, penzioner i crnac. Ne znam jesu li to uopšte glumci, od momenta kad su se oni priključili glavnom junaku sve je počelo da izgleda amaterski.

4/10
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Travanj/Apr.2021 u 18:35
Originalno postovano od strane memich memich piše:

Ono zbog čega je ovaj film za mene ispod prosjeka su dva saborca, penzioner i crnac. Ne znam jesu li to uopšte glumci, od momenta kad su se oni priključili glavnom junaku sve je počelo da izgleda amaterski.

4/10

Možda si premlad pa ti je promakao "Back to the future" i Kristofer Lojd (Christopher Lloyd) koji je dobar i poznat glumac.Smile Wink

Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Travanj/Apr.2021 u 19:07
Nije on premlad. Nego nije imao pod rukom ni Doom, ni GTA, ni FarCry3, i sl.
I ne samo on...
Čudi me doduše da nije makar s ekipom isprobao CS ili CoD, nema on tek 15 godina pa jebga danas se to ne igra nego se otvaraju kutije na mobitelu.

Žao mi je što sam samo potpisao, a ne i dopisao da tko nije (nikad bio) gejmer, držati se podalje.
Jer kako inače objasniti ovo gornje očito neshvaćanje kome se film obraća: "film za djecu".
Evo, slobodno potražite, postoji li država u kojoj GTA nema klasifikaciju M-mature?

Na vrh
memich View Drop Down
Translator
Translator

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj memich Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Travanj/Apr.2021 u 19:35
A što me čovjek zna, de posjeti me jesam lli jutros imao stolicu, ne sjećam se :P
Btw, igrao sve te igre. Sve su barem pet godina mlađe od najmlađeg BttF filma.

Nisam prepoznao čovjeka iz franšize koja mi nije nešto bitna. Davno sam vodio polemike o tome što nisam fan starih filmova, ako vam to smeta, boli me briga. Ako mislite da nekad dobar glumac uvijek dobro glumi, to mislite bez mene.

Eto, sad ljudi barem znaju čija kritika je bez neke nostalgije :)
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Travanj/Apr.2021 u 22:01
Nema šta nama smetati, ne postoji film koji se sviđa ama baš svakome, a ti si svoje mišljenje podijelio uz detalje zašto, svaka čast.
Odnosno, nisi samo došao i napisao "glup film" i to je onda aksiom valjda, šta li. E takvi mi postovi smetaju, ali pravila foruma ih dopuštaju pa eto, valjda se tek uče pisati.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Travanj/Apr.2021 u 22:15
Meni je najbolji, Lloyd tj, bio u svojoj epizodnoj ulozi u filmu "Things to do in Denver when you're dead"...

Ni ja nisam preveliki fan BttF filmova, mada mi nisu ikada smetali. 😊 Igrao sam od navedenog FarCry 3, Nobody nisam (još) gledao, nije mi odveć drag ni John Wick (osim samog Reevesa i koreografije), dok eto recimo trojku ni iz trećeg puta nisam uspeo završiti.
Na vrh
protopik View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj protopik Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Travanj/Apr.2021 u 09:46
ma baš je dobar,90 minuta prođe u trenu.i nebi valjalo da je duži...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.