Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Filmovi i serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Na repertoar ove nedelje (14.01-??.??): PRIJAVE
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Na repertoar ove nedelje (14.01-??.??): PRIJAVE

Odgovori Odgovori Stranica  <1 111112113114115 120>
Korisnik
Poruka
Hogar Strašni View Drop Down
Moderator
Moderator
Sujo Veličanstveni

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Lipanj/Jun.2018 u 23:10
Neka bude neka sedmica od mene za Silmido. Malo mi je bio neuravnotežen i šablonski, ali ima i gorih varijacija na temu.
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
Moderator
Moderator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Lipanj/Jun.2018 u 22:49
pustinjak

Zeleni, jesi li javio Atrahasisu da je preskočio jedan film?

As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
NaEdenCovekBratMu View Drop Down
Moderator
Moderator
Eden - Zeleni - Šon Bin - Bogomoljka

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Lipanj/Jun.2018 u 01:41
Koliko vidim, Atrahasis nije pogledao Che i Silmido. Javiću mu putem poruke. Smile

Neka bude dva-tri dana rok za prijave i njemu šansa da pogleda filmove.

PS. Mislio sam da opet uvedemo to da se predlozi objavljaju u jedan određeni dan (recimo ponedeljak, ili utorak, svejedno, dogovićemo se), kao što su na početku predlozi bili objavljivani u nedelju.

Kako ne bi došlo do toga da čekamo neko da predloži film, mogli bi svi učesnici meni poslati u privatnu poruku koji bi film hteli predložiti (i pre i tokom runde), pa kada njihov predlog dođe na red mogao bih i ja umesto njih da objavim to (ako predlagač koji je na redu ne stigne).
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Lipanj/Jun.2018 u 05:10
Originalno postovano od strane NaEdenCovekBratMu NaEdenCovekBratMu piše:

PS. Mislio sam da opet uvedemo to da se predlozi objavljaju u jedan određeni dan (recimo ponedeljak, ili utorak, svejedno, dogovićemo se), kao što su na početku predlozi bili objavljivani u nedelju.

Kako ne bi došlo do toga da čekamo neko da predloži film, mogli bi svi učesnici meni poslati u privatnu poruku koji bi film hteli predložiti (i pre i tokom runde), pa kada njihov predlog dođe na red mogao bih i ja umesto njih da objavim to (ako predlagač koji je na redu ne stigne).

Dobri predlozi, ja sam za.
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Lipanj/Jun.2018 u 11:11
+ 1 Wink
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
Moderator
Moderator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Lipanj/Jun.2018 u 13:48
Izgleda da nam je Atrahasisa zadržao ispitni rok. LOL

Slažem se sa predlozima za predlaganje. LOL Zapravo, svejedno mi je, pa neka se to vodi kao slaganje. LOL

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Lipanj/Jun.2018 u 20:10

Khm, khm, izvinjavam se ako sam dosadan i na smetnji. Interesantan sam znati kad će taj dan.
Na vrh
Atrahasis View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Onaj koji jeste

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Atrahasis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Lipanj/Jun.2018 u 23:52
Izvinjavam se što tek sada pišem ocene.

Silmido - 5,5 Ne leže mi ovakvi filmovi, a pogotovo kad ih radi azijska produkcija, mada sam očekivao i lošiji užitak zato je ocena ovako na sredini.

Che? - 7,5 Prvi put gledam ovaj film iako je od Polanskog i potpuno me je zatekao jer nije film koji sam od njega očekivao. Dosta udaljen od njegovog usavršenog stila, na tome bih se zadržao.

P.S. Možemo da krenemo sa novom rundom tokom koje ću biti daleko ažurniji, to garantujem :)
We shall not cease from exploration, and the end of all our exploring
will be to arrive where we started and know the place for the first time. ॐ⊙
Na vrh
Moderator
Moderator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Lipanj/Jun.2018 u 00:51
Krećemo u nedelju. Ko god poželi, može mi poslati poruku sa predlogom, pa da ja objavim kada dođe na red. Smile

Dakle, svaki predlog će ići u nedelju.

Do tada, zamolio bih da svako potvrdi da (li) nastavlja igru ili ne. Smile

REDOSLED PREDLAGANJA ZA 10. RUNDU:

1. Hogar Strašni - 8,62
2. Atrahasis - 8,40
3. Stole Haringa - 7,97
4. Srecko Delibasic - 7,31
5. yolix83 - 7,12
6. Alreadydead - 6,60
7. bojanadj - 6,43
8. aca1 - 6,37
9. kadetoni - 5,93

OCENE RUNDA 9:

1. Srecko Delibasic - (9,5) - (10)   - (4,5) - (8)     - (10) - (8,5) - (4,5) - (7,5) - (5) 
2. Atrahasis             - (6,5) - (8,7)  - (4,5) - (8,8)  - (8)   - (7)    - (7,5) - (6,8) - (5,5)
3. kadetoni              -  - (7,5)  
4. Stole Haringa      - (7,5) - (7,5)  - (8)    - (9)     - (10) - (9)     - (8)   - (7)     - (9)
5. Hogar Strašni      - (7)    - (9)     - (6,5) - (7,5)  - (10) - (7)     - (6)   - (7,5)  - (7)
6. 2b0rn0t2b*          - (6)    - (8,5)    
7. yolix83                 - (6)    - (8)    - (8)     - (8)     - (10) - (8,5) - (7)   - (5)      - (5)
8. Alreadydead        - (8)    -  (7)   - (6)     - (7)     - (7)  - (6)     - (7)   - (7)      - (8)
9. bojanadj               - (9)    - (9)    - (6)     - (8)     - (6)  - (6)     - (3)   - (6)      - (9) 
10. aca1                   - (5)    - (8)    - (4)     - (7,5)  - (8)  -  (5)    - (8)   - (6)      - (3)

Ažurirao NaEdenCovekBratMu - 28.Lipanj/Jun.2018 u 00:58
Na vrh
Moderator
Moderator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Lipanj/Jun.2018 u 17:33
Ja igram i dalje, ako bude dovoljno zainteresovanih.
Na vrh
Alreadydead View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Alreadydead Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Lipanj/Jun.2018 u 21:09
Nisam siguran da cu da stizem na vreme da odgledam sve, ali ajde prijavljujem se. Naci cu valjda vremena.
Na vrh
yolix83 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj yolix83 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Lipanj/Jun.2018 u 00:26
Igram, mada bi preferirao da se ne igra dok ne završi SP. Smile
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; those that come in by the window.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Lipanj/Jun.2018 u 05:55

Takođe, nastavljam bez obzira na fudbal.
Na vrh
aca1 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj aca1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Lipanj/Jun.2018 u 07:28
Igram...
Polako ali sigurno se penjem na tabeli, a i divan je osecaj kad nisi poslednji @kadetoni sorry
Love is the morning and the evening star
Na vrh
kadetoni View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Pinki

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kadetoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Lipanj/Jun.2018 u 16:10
Originalno postovano od strane aca1 aca1 piše:

Igram...
Polako ali sigurno se penjem na tabeli, a i divan je osecaj kad nisi poslednji @kadetoni sorry
Ok. kolega. Treba i u porazu biti velik,  tako da ću stoički podneti surovu istinu.  LOL
Na vrh
Moderator
Moderator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Lipanj/Jun.2018 u 21:39
Originalno postovano od strane kadetoni kadetoni piše:

Originalno postovano od strane aca1 aca1 piše:

Igram...
Ok. kolega. Treba i u porazu biti velik,  tako da ću stoički podneti surovu istinu.  LOL
Reci ti nama igraš li ili ne, da znam da li da predlažem azijski film ili nešto drugo. LOL

Na vrh
kadetoni View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Pinki

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kadetoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Lipanj/Jun.2018 u 21:57
LOL
Sad sigurno ne igram. LOL    
Da ne počinjem, idem za 2 nedelje na odmor. Tako da ću pročešljati šta predlažete i pogledati kad mogu bez "prinude". 

Na vrh
Moderator
Moderator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Lipanj/Jun.2018 u 22:06
I ja idem za sedam dana na odmor. LOL Sreća pa predlažem prvi, a zaostatak ću da nadoknadim kad se vratim.
I ne brini, 99,99% neće biti azijski film. LOL
Na vrh
kadetoni View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Pinki

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kadetoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Lipanj/Jun.2018 u 23:23
99,99% da neće, a 100% da hoće  LOL
Na vrh
Moderator
Moderator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Lipanj/Jun.2018 u 01:49
Vi ste u zabludi ako mislite da vam je neko dao odmor od igre.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 111112113114115 120>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.