Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Filmovi i serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Na repertoar ove nedelje (14.01-22.01): Kimi no na wa AKA Your Name (2016)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Na repertoar ove nedelje (14.01-22.01): Kimi no na wa AKA Your Name (2016)

Odgovori Odgovori Stranica  <1 848586
Korisnik
Poruka
2b0rn0t0b View Drop Down
Active member
Active member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj 2b0rn0t0b Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Sijecanj/Jan.2018 u 21:45
Originalno postovano od strane bojanadj bojanadj napisao:

S "Večitim sjajem" imam problem u samom konceptu/ premisama, tj u filmu se dešava nešto što se kosi sa nekim mojim životnim stavovima/principima, a takve stvari me blokiraju pri gledanju i "po difoltu" me odbijaju i onemogućavaju da budem bar malo objektivna. Unhappy

Ih, kome se ovo u nekom trenutku sa nekim filmom, knjigom etc nije desilo ... Ja se neretko borim sa samim sobom oko identične stvari ..

Ako nije tajna, na šta tačno misliš kad kažeš ovo "da se kosi sa nekim mojim životnim stavovima/principima" ?
http://ethio-pain-music.blogspot.rs/
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Sijecanj/Jan.2018 u 21:53
Brisanje iz pamćenja nečeg/ nekog zato što je suviše bolno aka lakše. Naša iskustva, ljubavi, bol, sramote, poniženja, patnje, sreće čine ono što smo. Obrisati deo nečeg zato što boli ili ne znamo kako da podnesemo za mene je kukavičluk i brisanje samog sebe. Smile Takve stvari me razbesne i onda se ljutim ceo film. LOL Mogu prihvatiti vampira tinejdžera koji sija na suncu, ali tako nešto ne mogu. LOLLOLLOL

Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
Alreadydead View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Alreadydead Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Sijecanj/Jan.2018 u 18:49
Reprizirao sam Your Name, kad sam gledao prvi put neke stvari nisam shvatio pa mi je zato leglo drugo gledanje. Sjajan scenario, odlicna animacija, puno emocija, muzika je dobra... Bolju romansu nisam skoro gledao, taj zanr je prepun klisea, mada u ovom filmu ima i naucne fantastike ali svejedno, jedan od boljih romanticnih filmova koje sam gledao a i nisam neki ljubitelj tog zanra zbog previse klisea. Ovaj film je originalan, jako zabavan, pun emocija, sa odlicnom animacijom, odlican scenario, sa dobrom muzikom. Ne znam sta bih vise mogao da kazem osim da je sjajan film. Preporuka za sve, kao i za one koji ne gledaju anime. Ocena: 8/10
Na vrh
Atrahasis View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Onaj koji jeste

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Atrahasis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 9 sati 55 minuta , u 17:30
I od mene ocena 8.
Iako uopšte ne volim anime, film mi je držao pažnju. Potpisujem sve
što je rekao Alreadydead.
We shall not cease from exploration, and the end of all our exploring
will be to arrive where we started and know the place for the first time. ॐ⊙
Na vrh
NaEdenCovekBratMu View Drop Down
Moderator
Moderator
Eden AKA Zeleni AKA Seoski Šon Bin

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 9 sati 30 minuta , u 17:55
Samo dvoje su pogledali crtić, a rok je do sutra. Smile 

Sutra predlaže Atrahasis. Smile 
Gore gore gore gore no što gore gore dole.
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 9 sati 9 minuta , u 18:16
  Zar već ?

Što se mora nije teško.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 848586
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.