Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Filmovi i serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Na repertoar ove nedelje (14.01-??.??): PRIJAVE
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Na repertoar ove nedelje (14.01-??.??): PRIJAVE

Odgovori Odgovori Stranica  <1 8283848586 120>
Korisnik
Poruka
Srecko Delibasic View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Srecko Delibasic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Sijecanj/Jan.2018 u 22:38
Da da, Dark. Ima je u rar prodavnici :P
Na vrh
kadetoni View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Pinki

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kadetoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Sijecanj/Jan.2018 u 22:57
Našao sam u MKV, to je valjda makedonska veleprodaja.   LOL
Na vrh
NaEdenCovekBratMu View Drop Down
Moderator
Moderator
Eden/Zeleni/Šon Bin/Bogomoljka/Mutivoda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Sijecanj/Jan.2018 u 23:15
I ovde nešto ja kriv. LOL
Na vrh
kadetoni View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Pinki

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kadetoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Sijecanj/Jan.2018 u 02:46
Krenem u kasno noćno špijuniranje kriterijuma pojedinih učesnika igre i naletim na presedan. Edene, "časni sude", obrati pažnju na ocenu u minusu.   ILOL
Originalno postovano od strane subrianca subrianca piše:

No dakle, Taxidermia.
Još mi je u ...  sjećanju prošlo gledanje pa i ocjena nek ostane ista - 7 i pol.
   Molim korekciju tabele, il' će da gori stadion. LOL

Na vrh
jeje cantiq View Drop Down
Banned user
Banned user

jedan fašista manje

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jeje cantiq Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Sijecanj/Jan.2018 u 02:50
Nemoj mi blatit omiljeni film. 
To nije minus, to je časnih 7 i pol.

Na vrh
kadetoni View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Pinki

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kadetoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Sijecanj/Jan.2018 u 03:05
Pusti ti časno-ne časno, minus je smrzavanje. Naložila vatru da ne bude minus, pa se kaje. LOL
Na vrh
Banned user
Banned user

jedan fašista manje

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jeje cantiq Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Sijecanj/Jan.2018 u 03:14
Ma ne kajem se (niti mijenjam mišljenje) LOLLOLLOL
Tako je kako jest, 7 i pol.
Na vrh
kadetoni View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Pinki

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kadetoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Sijecanj/Jan.2018 u 03:16
Ma kakvi 7 i pol, sad je skoro 3 i pol.  LOL
Na vrh
Banned user
Banned user

jedan fašista manje

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jeje cantiq Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Sijecanj/Jan.2018 u 03:21
Kad čovjekov brat bude zbrajao, vidjet ćemo.
Ne smije mi oštetit taxidermiju! LOL
Na vrh
Moderator
Moderator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Sijecanj/Jan.2018 u 03:50
3 i 50. To mu dođe 53, je l' tako?
Eto, zbrao sam.
Na vrh
Hogar Strašni View Drop Down
Moderator
Moderator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Sijecanj/Jan.2018 u 12:43
Meni se Kraj turneje svideo. Možda je to zato što sam ga gledao nakon gluposti zvane Taksidermija ili mi se jednostavno poklopilo da ga gledam u pravom raspoloženju, ali mi ni u jednom trenutku nije bio dosadan, što je za film koji se svodi na razgovor između dva lika velika stvar. Meni antipatičnog Ajzenberga (kad se pojavio bio mi je sasvim okej, ali što ga više gledam sve mi je odbojniji) je neutralisao meni odlični Sigel. Priča, koja je mogla biti suviše dosadna ili suviše zatvorena u materiju pristupačnu samo poznavaocima Valasovog dela ili suviše (hvala nebesima što nije) hipsterska, je bila interesantna za ispratiti. Dijalozi su bili u manjoj ili većoj meri zanimljivi. Spor tok radnje (ili nedostatak same radnje) mi nimalo nije zasmetao. Prijaju mi filmovi sporog ritma, kada je taj ritam dobro odrađen.
Da ne tupim dalje, možda bih mu objektivno dao neku drugačiju ocenu, ali su ovde ionako sve ocene subjektivne, a meni je u ovom trenutku ovaj film za osmicu.

Ažurirao Hogar Strašni - 13.Sijecanj/Jan.2018 u 13:11
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Sijecanj/Jan.2018 u 14:46
  Taksidermija ima svoje fanove. Ove nedelje mi se okupilo društvo na slavi, došao je i moj kum sa fleškom da skine ono što sam mu namenio. Mislim se, da li da mu pustim Taksidermiju ili ne. Ipak pustim, malo premotam a ovaj šokiran. Uzeo je, još ne znam kakve su reakcije.

Na vrh
yolix83 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj yolix83 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Sijecanj/Jan.2018 u 16:53
Pogledao opet Eternal Sunshine of Spotless Mind. Isto kao predlagač sam ga gledao davno, slabo sam se sjećao većine filma a kraja se uopšte nisam sjećao pa je i meni dobro došlo ovo da obnovim malo gradivo. Prvi put mi je bio dobar, dobar mi je i sad, možda sam ga jedino sad doživio manje neobičnim ili manje kreativnim zbog predznanja koje sam imao o filmu. Nije bio dosadan, brzo je proletio, nije ni čudo što se kraja nisam sjećao pošto ga praktički i nema. Ostalo je otvoreno na meni da zamislim dalji tok događaja.
Dovoljna je osmica za ovaj put.
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; those that come in by the window.
Na vrh
Moderator
Moderator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Sijecanj/Jan.2018 u 18:04
Hogar - žuti za Eternal Sunshine of the Spotless Mind.

Bojana i Hamlet - crveni za poslednja dva predloga.

SubFan ima još tri filma za nadoknađivanje.

Bojana je trebala da predlaže sledeća, ali zbog crveni karton, preskoćićemo je. LOL

Čekamo Srećkov predlog. Verujem da ste svi nestrpljivi. LOL
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Sijecanj/Jan.2018 u 20:48
  Ja jesam, zapet sam kao zapeta puška.LOL
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Srecko Delibasic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Sijecanj/Jan.2018 u 21:43
Ajde da ne bude da ja vazda najduže filmove predlažem, nešto lagano i fino ovaj put: meni možda i najdraži animirani film iz 2016/17. http://m.imdb.com/title/tt5311514
Na vrh
Hogar Strašni View Drop Down
Moderator
Moderator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Sijecanj/Jan.2018 u 21:48
ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap

Meni nije hteo da otvori tvoj link, pa sam morao okolnim putem. LOL Kome isto neće može ovde da klikne.

As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Sijecanj/Jan.2018 u 21:50
  Hogariv radi.

Ako je to to, nema problema. Nisam gledao.
Na vrh
Banned user
Banned user

jedan fašista manje

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jeje cantiq Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Sijecanj/Jan.2018 u 21:53
Link prijavljuje nepostojeću stranicu, no, našla sam Smile
Nisam ni čula za taj film.
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Srecko Delibasic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Sijecanj/Jan.2018 u 21:54
Originalno postovano od strane Hogar Strašni Hogar Strašni piše:

Meni nije hteo da otvori tvoj link, pa sam morao okolnim putem. lol Kome isto neće može ovde da klikne.

Bem mu miša, nikad preko telefona ne mogu fino da upakujem link. 😂 Hvala Strašni! Svi kliknite kod Strašnog.😊
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8283848586 120>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.