Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Filmovi i serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Na repertoar ove nedelje (01.10-09.10): Journal d'un curé de campagne AKA Diary of a Country Priest (1951)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Na repertoar ove nedelje (01.10-09.10): Journal d'un curé de campagne AKA Diary of a Country Priest (1951)

Odgovori Odgovori Stranica  <1 108109110111112 117>
Korisnik
Poruka
Srecko Delibasic View Drop Down
Translator
Translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Srecko Delibasic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Svibanj/May.2018 u 03:47
Jao, i ja sam odgledao ''Che?'' prije 3 dana, ali bukvalno ne znam šta da kažem o njemu.

Moj i Acin ukus nikako da se složi, no, i to ima neku draž; ne bi valjalo da se svi slažemo u svemu, bilo bi monotono, ali baš sa Acom nikako još.

Jedino što mi se svidjelo je Sydne Rome (BAŠ), ali sam jedva čekao da se završi film.

4.5/10
Na vrh
yolix83 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj yolix83 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Svibanj/May.2018 u 15:48
Originalno postovano od strane Stole Haringa Stole Haringa piše:

Yolix je takođe odgledao sve pre roka.

Čeka se onda njegov predlog.
Ne predlažem ja, predlagao sam već. Može Alreadydead ili sedmica za popravljanje kartona pošto vidim da ima 5 crvenih.
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; those that come in by the window.
Na vrh
NaEdenCovekBratMu View Drop Down
Moderator
Moderator
Eden AKA Zeleni AKA Seoski Šon Bin

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Svibanj/May.2018 u 15:52
Alreadydeada smo preskočili kad je imao crveni karton,
ali sada nema kartona, tako da je on na redu.
Млад и зелен. Mlad i zelen.
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Svibanj/May.2018 u 21:38
Originalno postovano od strane yolix83 yolix83 piše:

Yolix je takođe odgledao sve pre roka.

Čeka se onda njegov predlog.
Ne predlažem ja, predlagao sam već. Može Alreadydead ili sedmica za popravljanje kartona pošto vidim da ima 5 crvenih.

Mislio sam na učesnike bez kartona.

Predlagač je izgleda sprečen.

Da ga čekamo ili da ga preskočimo u ovom krugu ?
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Svibanj/May.2018 u 03:50
  Ima li ikakvih vesti o predlagaću a samim tim i filmu ?
Na vrh
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Srecko Delibasic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Svibanj/May.2018 u 03:52

Ima li ikakvih vesti o predlagaću a samim tim i filmu ?

Baš sad uđoh da vidim šta se dešava :D
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Svibanj/May.2018 u 03:57
  Eden je prisutan, javiće šta se dešava.
Na vrh
Moderator
Moderator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Svibanj/May.2018 u 03:57
Alreadydead se nije logirao na forum već dva dana.

Tokom dana ću ažurirati temu sa laptopa, pa ako se ne javi sa predlogom u međuvremenu, biće ovo nedelja za popravljanje kartona.

Bojana još uvek ima crveni, a samo još ona i Alreadydead i Hamlet nisu predlagali.
Na vrh
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Srecko Delibasic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Svibanj/May.2018 u 03:59
Originalno postovano od strane NaEdenCovekBratMu NaEdenCovekBratMu piše:

Alreadydead se nije logirao na forum već dva dana.

Tokom dana ću ažurirati temu sa laptopa, pa ako se ne javi sa predlogom u međuvremenu, biće ovo nedelja za popravljanje kartona.

Bojana još uvek ima crveni, a samo još ona i Alreadydead i Hamlet nisu predlagali.

Hvala, šefe. :D
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Svibanj/May.2018 u 04:08
  Takođe.
Na vrh
Alreadydead View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Alreadydead Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Svibanj/May.2018 u 12:37
Dobro je da sam usao na forum. Ovaj film sam video da je bio poslednji predlozen na nekom takmicenju  slicnog koncepta kao ovo nase. Volim da gledam mockumentary odnosno found footage filmove zato i predlazem ovaj norveski film: Trolljegeren AKA Trollhunter (2010) Imdb
Na vrh
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Srecko Delibasic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Svibanj/May.2018 u 03:40
Originalno postovano od strane Alreadydead Alreadydead piše:

Dobro je da sam usao na forum. Ovaj film sam video da je bio poslednji predlozen na nekom takmicenju  slicnog koncepta kao ovo nase. Volim da gledam mockumentary odnosno found footage filmove zato i predlazem ovaj norveski film: Trolljegeren AKA Trollhunter (2010) Imdb

HVALA!!! Ovo sam imao u planu da gledam, a sad MORAM! Super :D
Na vrh
Moderator
Moderator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Svibanj/May.2018 u 18:08
Trolljegeren AKA Trollhunter (2010) - Rok: 19.05.

Dosadašnje ocene:

1. Srecko Delibasic - (9,5) - (10)   - (4,5) - (8)     - (10) - (8,5) - (4,5) - 
2. Atrahasis             - (6,5) - (8,7)  - (4,5) - (8,8)  -   
3. kadetoni              -  - (7,5)  
4. Stole Haringa      - (7,5) - (7,5)  - (8)    - (9)     - (10) - (9)     - (8) - 
5. Hogar Strašni      - (7)    - (9)     - (6,5) -  
6. 2b0rn0t2b*          - (6)    - (8,5)    
7. yolix83                 - (6)    - (8)    - (8)     - (8)     - (10) - (8,5) - (7) - 
8. Alreadydead*       - (8)    -  (7)   - (6)  - (7) - (7)  - (6)  - (7) - 
9. bojanadj*              - (9)    - (9)    -   (6)    - (8)    - (6)    -   
10. aca1                   - (5)    - (8)    - (4)      - (7,5) - (8)    -  (5) -  
Na vrh
aca1 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aca1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Svibanj/May.2018 u 14:09
Reprizirao sam Šta? potcenjeni film Polanskog i moj all time favorite koji rado pogledam makar jednom godišnje. Italijanska vila odiše dekadencijom i prekrivenom metaforom za društvo bez vrednosti. Pratimo avanturu naivne Nensi koja neodoljivo podseća na priču Alise u zemlji čuda - samo za odrasle.
Apsurdne situacije u kojima preovladava erotizam i perverzija - jedna prava bioskopska predstava bez reda i pravila prepuna neobičnih likova... 8/10

Pogledao sam i Trollhunter - lažni dokumentarac sa čarobnom Aurorom polaris Norveške. Počinje sjajno iako ne volim copy/paste amaterskih kamera u stilu Veštice iz Blera,jer mi sve to pojačava nerealnost i smanjuje originalnost. Međutim kako se priča odvijala sve više sam se umorao i dosađivao, nekako reditelj je morao na polovini da promeni ritam. Inače OK mokumentarac 6/10
Love is the morning and the evening star
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Svibanj/May.2018 u 08:57
Umetnost negativnog razmišljanja od mene samo 6/10
Nije mi se primio. Iako su dali gomilu tema za razmišljanje, diskusije i formiranje stava i mišljenja, nešto mi nije leglo. Zaista ne znam šta i zašto, ali jednostavno mi nije leglo.
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
Alreadydead View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Alreadydead Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Svibanj/May.2018 u 15:57
Odgledao sam Trollhunter. Volim filmove iz prvog lica jer mi tako izgleda realisticno i mnogo mi je bolji dozivljaj dok gledam film. Prica je jako zanimljiva, trolovi su dobro uradjeni. Ono sto mi je nedostajalo je malo vise jezivih scena. Ocena: 7/10
Na vrh
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Srecko Delibasic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Svibanj/May.2018 u 00:30
Trollhunter - 7.5/10

Skroz zanimljiv film. Jedino što sam očekivao - da će bit malko dinamičniji, ali možda je najbolje ovako. Trolovi super urađeni, kadrovi odlični, priča zanimljiva.
Na vrh
yolix83 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj yolix83 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Svibanj/May.2018 u 13:23
Pogledao Trollhunter. Iskreno, od mockumentary filmova jedino što mi se do sad svidjelo su ovi što su više komedije poput klasika This Is Spinal Tap i one podvale sa Phoenixom I'm Stiil Here. Ove found footoge horore ne gledam, niti mi se sviđaju, niti me zanimaju. Ovaj film od sat i po sam gledao iz 3 puta. To dovoljno govori. Nije on toliko ni loše urađen, nego meni nije po ukusu.  5/10
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; those that come in by the window.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Svibanj/May.2018 u 22:14
  Nisam ranije gledao Lovca na Trolove jer sam mokumentari žanr posle Veštica iz Blera počeo da izbegavam. Moje druženje sa ovim žanrom počelo je tako dobro i lepo sa filmovima Vudi Alena koji je bio i ostao neprevaziđen u svom viđenju pseudo dokumentarnog filma. Filmovi Uzmi pare i beži i Zelig su izvan svake kategorije i to je neka druga priča. Ne žalim se, autorima Veštica iz Blera treba da budem zahvalan jer sam zahvaljujući njima preskočio gomilu filmova.

Film sam gledao sa klincima i oni su uživali. Meni bi bio još bolji da su obratili malo više pažnju na sitnice i logiku.

Da ne davim mnogo, od mene sedmica.
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Svibanj/May.2018 u 20:45
Odgledala sam i ja "Šta?" i ti jedva. Mnogo toga mi je bilo odbojno u filmu, kao da sam bila na mučenju. Žalim za skoro dva izgubljena sata. Meni ovaj film ide na dno, među poslednjih pet od svih koje smo dosad gledali. Žao mi je, ali "nije moja šolja domaće kafe". 3/10 samo za boje i trud.
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 108109110111112 117>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.